Praca zakład chronionej wojewodztwo śląskie

1-3 z 3
ofert pracy

Pracownik ochrony Katowice, Gliwice

Katowice, Śląskie

...związku z dynamicznym rozwojem, firma, PROBET’’ Sp. Z o.o. Zakład pracy chronionej poszukuje pracowników na stanowisko Pracownik ochronyWymagania.
26/06/2014 w Muamat

Podobne oferty pracy: probet

Sprzątaczka (Osoby niepełnosprawne) [7/8 etatu]

Śląskie

Zakres obowiązków: Oferta pracy dostępna dla osób niepełnosprawnych / Job vacancy available for disabled. Sprzatanie pomieszczeń biurowych, korytarzy. Praca...
1 tydzień, 1 dzień temu w Rejobs

Podobne oferty pracy: zaklad chronionej

Pracownik ochrony Bielsko Biała

Podobne oferty pracy: zakład chronionej

Otrzymuj nowe oferty pracy dla tego wyszukiwania na email!

Filtruj wyszukiwanie:

Pokaż filtry
Sortuj wg:

Data publikacji

Wynagrodzenie miesięczne

Godziny pracy

Doświadczenie

+ Zobacz wszystkie filtry

Statystyki pracy związane z ochroniarz:

Nasze wyszukiwarki