Dietetyk / Dietetyczka

Konstancin-Jeziorna, Powiat piaseczyński, Województwo mazowieckie

Praca.pl 17 dni temu

Opis

Dussmann Polska Sp. z o.o., Spółka wchodząca w skład międzynarodowego Holdingu Dussmann, wiodącego dostawcy usług IFM w Europie Środkowo-Wschodniej, do jednej ze Spółek wchodzących w skład Grupy w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

Dietetyk/Dietetyczka

Miejsce pracy: Konstancin Jeziorna

Zakres obowiązków:

Układanie jadłospisów dla dzieci i dorosłych z różnymi jednostkami chorobowymi - znajomość programu MAPI będzie dodatkowym atutem,

Nadzór podczas wydawania posiłków,

Wprowadzanie faktur i inne prace biurowe zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

Ukończone studia na kierunku Dietetyka (minimum licencjat),

Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

Min. półroczne doświadczenie w pracy jako samodzielny dietetyk.

Oferujemy:

Uczciwe i terminowa wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę,

Praca w godzinach 7:00 – 15:00,

Benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa),

Przyjazną atmosferę pracy w zgranym Zespole oraz wsparcie przełożonego.

Charakterystyka

Pracodawca
Dussmann Polska Sp.z o.o.

Oferty podobne

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google