Badacz ofert pracy w warszawa, mazowieckie

  • benefit  3
  • lux med  3
  • t mobile  3
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  7
  • Praca stała  49
  • Staż
  • Tymczasowa
Godziny pracy
  • Niepełny etat  1
  • Pełny etat  36
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  1
  • Ostatni tydzień  131
  • Specjalista / Specjalistka ds. Wsparcia IT (Helpdesk)

    BlueVendo Warszawa, Mazowieckie

    Technologies-optional: SQL PostgreSQL responsibilities: wsparcie klientów biznesowych korzystających z systemu BlueVendo (mailowo i telefonicznie) kontakt z zew
    9 dni temu w Talent.com

  • Specjalista ds. informatycznych – Analityk

    Instytut Ochrony Środowiska - Państwowy Instytut Badawczy Warszawa, Mazowieckie

    Technologies-expected: UML BPMN technologies-optional: Enterprise Architect Git responsibilities: analiza wymagań biznesowych i proponowanie optymalnych rozwiąz

  • Specjalista ds. energetyki

    PKO Bank Polski Warszawa, Mazowieckie

    Specjalista ds. ENERGETYKI 1035848--- Obowiązki zapewniasz dostawy mediów do obiektów Banku oraz nadzorujesz ich zużycie, raportujesz w zakresie zużyć energii e
    7 dni temu w gowork.pl

  • Specjalista / Specjalistka ds. Utrzymania OCS

    T Mobile Warszawa, Mazowieckie

    Technologies-expected: OCS about-project: T-Mobile Polska to miejsce pracy pełne wzajemnych inspiracji i niezwykłych wyzwań. Działamy odważnie, odpowiadamy za p
    3 dni temu w Jobrapido

  • Specjalista ds. Wsparcia Użytkowników

    polkomtel Warszawa, Mazowieckie

    Technologies-expected: Active Directory responsibilities: Wsparcie użytkowników w zakresie problemów IT; Przyjmowanie zgłoszeń od użytkowników i rejestracja w s

  • Młodszy Specjalista ds. konfiguracji procesów na platformie

    Algoteque Services Warszawa, Mazowieckie

    ALGOTEQUE is an IT consultancy firm that helps startups, mid-sized and large corporations to create and deliver innovative technologies. Our team has a successf

  • Specjalista ds. IT - Helpdesk

    SEKA Warszawa, Mazowieckie

    Responsibilities: Instalacja i konfiguracja komputerów, laptopów, drukarek, urządzeń peryferyjnych wg ustalonych zasad i procedur Instalacja i konfiguracja siec

  • Specjalista ds konfiguracji Ferryt

    Scalo Warszawa, Mazowieckie

    Technologies-expected: HTML CSS SQL technologies-optional: C# responsibilities: uczestnictwo w projektach dotyczących digitalizacji procesów bankowych, projekto
    Brutto/rok: 264 960 PLN

  • Specjalista ds. operacji dokumentowych

    Specjalista ds. OPERACJI DOKUMENTOWYCH 1065383--- Obowiązki zapewniamy klientom kompleksową obsługę produktów finansowania handlu, akredytywy dokumentowe i inka

  • Specjalista/ ekspert ds. współpracy ze spółkami gkb

    W PKO Banku Polskim sami tworzymy, rozwijamy oraz zabezpieczamy nasze systemy i produkty. Z rozmachem korzystamy z innowacyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych tec
    6 dni temu w Praca.pl

  • Młodszy Specjalista ds. Biodruku 3D

    Polbionica Warszawa, Mazowieckie

    Poszukujemy ambitnej osoby do zespołu Biodruku 3D! Jeśli jesteś dynamiczny, kreatywny i lubisz wyzwania, to ta oferta jest dla Ciebie. Dołącz do naszej firmy, g
    15 dni temu w Talent.com

  • Specjalista ds. Monitorowania systemów w Wydziale Monitorowa

    Centrum e-Zdrowia Warszawa, Mazowieckie

    Technologies-expected: Windows Server Linux Zabbix Grafana Jira Confluence technologies-optional: Apache Tomcat IIS Oracle MySQL PostgreSQL responsibilities: Mo

  • Starszy Specjalista ds. Systemów Kontrolingowych

    Maspex Warszawa, Mazowieckie

    Technologies-expected: SQL Microsoft Excel responsibilities: współpraca z użytkownikami biznesowymi w celu zrozumienia ich potrzeb i wymagań, rozwiązywanie prob

  • Specjalista ds. prawa żywnościowego

    Eurofins Horti Warszawa, Mazowieckie

    Eurofins Scientific to międzynarodowa firma, która oferuje wszechstronną gamę badań analitycznych klientom różnych sektorów. Grupa Eurofins jest światowym lider

  • Specjalista/ka ds. Usług

    Media Markt Polska Warszawa, Mazowieckie

    Specjalista/ka ds. Usług 80372 Obowiązki Budowanie oferty ratalnej dla Klientów Współpraca z bankami oraz instytucjami finansowymi Bieżący monitoring i analiza

  • Technik serwisu / Specjalista ds. Serwisu

    PKE Polska Warszawa, Mazowieckie

    PKE Polska Sp. z o. O. zajmuje się planowaniem i realizacją inwestycji oraz obsługą serwisową w obiektach komercyjnych, przemysłowych oraz użyteczności publiczn
    7 dni temu w Praca.pl

  • Specjalista ds. Kontroli Umów ICT (audyt IT)

    Bank Gospodarstwa Krajowego Warszawa, Mazowieckie

    Responsibilities: Koordynacja kontroli umów ICT (kontrola dostawców ICT). Nadzór nad przebiegiem kontroli, współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi realizu

  • Specjalista ds. Power Platform & Systemów ERP

    Stavero Warszawa, Mazowieckie

    Responsibilities: Administrowanie zasobami i usługami Microsoft Power Platform – Power Automate, Power Apps, Power BI Administrowanie zasobami i usługami Micros

  • Główny Specjalista ds. Systemów Zarządzania

    Coffee Service Warszawa, Mazowieckie

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Organizacja i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem działu Jakości i Rozwoju Koordynacja działań związanych z funkcjonowaniem i rozwojem Zin
    19 dni temu w Talent.com

  • Specjalista ds. Analityki Chemicznej

    Polbionica spółka z o.o. Poszukuje do pracy przy nowych projektach B+R z zakresu wytwarzania związków metakrykowanych i biodrukowania narządów 3D Główne zadania

  • Ekspert/ specjalista ds. raportowania i analiz

    Ekspert/ specjalista ds. RAPORTOWANIA I ANALIZ 1022363--- Obowiązki przygotowujesz analizy i raporty na potrzeby jednostki – cykliczne oraz ad-hoc, wspierasz je

  • Specjalista / Szkoleniowiec ds. Safeguarding

    Fundacja ADRA Polska Warszawa, Mazowieckie

    Fundacja ADRA Polska jest polskim oddziałem międzynarodowej organizacji humanitarnej ADRA działającej w przeszło 100 krajach świata. W Polsce oficjalnie rozpocz
    5 dni temu w Praca.pl

  • Starszy Specjalista ds. Zarządzania Tożsamością i Uprawnieni

    Technologies-expected: Microsoft Azure Active Directory responsibilities: Zarządzanie tożsamością oraz uprawnieniami pracowników Banku Wsparcie we wdrażaniu, ut
    8 dni temu w Talent.com

  • Specjalista ds. Rozrachunku Papierów Wartościowych

    Bank Pekao Warszawa, Mazowieckie

    Naciśnij klawisz Tab, aby przejść do łącza Przejdź do treści Wybierz preferowaną częstotliwość (w dniach) otrzymywania alertów: Specjalista ds. Rozrachunku Papi

  • Starszy Specjalista ds. Kanałów Elektronicznych (Departament

    Technologies-expected: Jira SQL PL/SQL SoapUI Postman Microsoft Excel responsibilities: Parametryzacja i konfiguracja wybranych elementów biznesowych i technicz

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla badacz warszawa

« Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna »

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google