Edukacja / Szkolenia ofert pracy w Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

1-25 z 145 ofert pracy

Sortuj wg
Gmina/Miasto
  • Bydgoszcz  145
Województwo
  • Kujawsko-pomorskie  145
Odległość
Firma
  • skk  2
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  3
  • Praca stała  5
  • Staż
  • Tymczasowa
Godziny pracy
  • Niepełny etat  2
  • Pełny etat  5
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  0
  • Ostatni tydzień  15
  • Szukam niani do rocznego dziecka, 5-6 godzin dziennie

    Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

    Szukam niani od 7 sierpnia do rocznego, pobożnego chlopca). 5-6godzin dziennie. Mile widziana pomoc w ogarnięciu domu)
    6 dni temu w niania.pl

  • Szukam doświadczonej niani dla 6 miesięcznego bobasa

    Wyżyny, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

    Szukam doświadczonej i troskliwej niani dla 6 miesięcznego bobasa. Początkowo na kilka godzin w tygodniu, z możliwością całego etatu w późniejszym terminie.
    3 dni temu w niania.pl

  • Szukam niani dla rocznej córeczki

    Szukam bardzo troskliwej i kreatywnej niani na pół etatu dla córeczki. Praca od kwietnia 2019. Nie potrzebujemy pomocy domowej tylko osoby która poświęci się ca

  • Animator

    PARK17 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

    Twoje zadania: dbasz o świetną zabawę Gości Parku17. Dbasz o przestrzeganie zasad i regulaminów. Prowadzisz imprezę oraz animujesz zabawy. Obsługujesz dostępne
    2 dni temu w biurokarier.ukw.edu.pl

  • Instruktor - trener

    Twoje zadania: dbasz o bezpieczeństwo Gości, wspierasz i pomagasz. Dbasz o przestrzeganie zasad i regulaminów. Prowadzisz rozgrzewki, animujesz zabawy. Prowadzi

  • Opieka w de

    Meavita24 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

    Zastępstwo od 30.06. samotna seniorka, składki ZUS od średniej krajowej. Drobna, 85-letnia seniorka z Abstatt (15 kilometrów od Heilbronn), potrzebuje opieki od
    3 dni temu w opolak.pl

  • Poszukujemy dedykowanej opiekunki / opiekuna do Pana po zawa

    Poszukujemy dedykowanej opiekunki / opiekuna do Pana po zawale serca z niedotlenienem mozgu. Pan porusza sie sam i jest osoba niezwykle kontaktowa. Potrzebuje j
    2 dni temu w opiekaseniora.pl

  • Opieka nad samotną seniorką w ok. Freiburga - od zaraz + pre

    Firma Angel Care 24 poszukuje obecnie opiekunki do samotnej podopiecznej w miejscowości MERDINGEN (OK. Freiburga, badenia-wirtembergia). Termin wyjazdu: od zara
    7 dni temu w bydgoszczak.pl

  • Potrzebna opiekunka dla Pani Gerdy, Niemcy

    Nasz podopieczny: Miejsce zlecenia: Hasbergen Nasza podopieczna to 91-letnia Pani Gerda. Ogólnie jest w dobrej kondycji psychicznej jak i fizycznej, w domu chod
    7 dni temu w rozglos.net

  • Pedagog

    BprConsulting Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie  +1 Lokalizacja

    Firma szkoleniowa zatrudni pedagoga do poprowadzenia szkoleń z określonej tematyki: 1) Warsztaty z zakresu metody eksperymentu 2) Innowacyjne metody prowadzenia
    7 dni temu w lento.pl

  • Szukam niani

    Szukam opiekunki do 2 letniego chlopca
    21 dni temu w niania.pl

  • Niania dla dziecka 2letniego

    Szukam troskliwej niani dla 2letniego chlopca
    19 dni temu w niania.pl

  • Niania dla còreczki

    Szukam opiekunki do rocznej córeczki u nas w domu.
    30+ dni temu w niania.pl

  • Pilnie potrzebna niania

    Pilnie szukam niani do dorywczej opieki nad 14 miesięczną córeczką

  • Nauczyciel działalności gospodarczej w ochronie zdrowia

    Poszukiwany nauczyciel do poprowadzenia zajęć z działalności gospodarczej w ochronie zdrowia. CV proszę wysyłać na adres
    25 dni temu w bydgoszczak.pl

  • Potrzebuje korepetycji dla syna 7 klasa matematyka wyrażenia

    Potrzebuje korepetycji dla syna 7 klasa matematyka wyrażenia algebraiczne najlepiej na jytro
    19 dni temu w Korepetycje.edu.pl

  • Poszukuje dobrej i troskliwej niani dla rocznej dziewczynki.

    Poszukuje troskliwej niani dla rocznej dziewczynki. Praca od września. Cały etat od 7: 15
    17 dni temu w niania.pl

  • Niania dla 20 miesięcznego chłopca

    Szukam niani dla synka. 20 miesięcy. 4-5h dziennie, od 8 do 12/13
    9 dni temu w niania.pl

  • Szukam niani-cioci dla rocznej dziewczynki

    Górzyskowo, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

    Szukam niani-cioci dla rocznej dziewczynki. Do obowiazkow opiekunki bedzie należała troskliwa opieka nad moja córeczka.

  • Niania Bydgoszcz Bartodzieje

    Szukam opiekunki dla 2 letniego chłopca. Pełen etat od września. Bydgoszcz, osiedle Bartodzieje.
    18 dni temu w niania.pl

  • Pracownik sekretariatu

    Stal-Bud Wyżyny, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

    Poszukujemy osoby do pracy na 1/2 etatu do sekretariatu. Mile widziana znajomość kadr i orzeczenie o niepełnosprawności
    10 dni temu w lento.pl

  • Nauczyciel angielskiego w przedszkolu

    Przedszkole Niepublicznej Domek Jeżozwierza Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

    Zajęcia z języka angielskiego z grupą przedszkolną. Umowa cywilno-prawna, umowa o pracę, stawka wynagrodzenia godzinowa.
    28 dni temu w biurokarier.ukw.edu.pl

  • Szukam niani dla rocznego dziecka 8-9 h dziennie

    Szukam opiekunki dla rocznego dziecka. Praca od lipca 2018 roku na 8-9 h dziennie.
    29 dni temu w niania.pl

  • Szukam niani dla prawie dwulatka. Dorywczo

    Szukam niani dla dziecka w wieku prawie dwóch lat. Potrzebna jest nam pomoc dorywcza (mama nauczycielka), raczej wieczorami lub w weekendy. Synek chodzi do żłob
    14 dni temu w niania.pl

  • Niania chłopiec 9 lat

    Minimum tv i telefonu Maximum zabawy na świeżym powietrzu Basen Powtórka materiału no tabliczka mnozenia. Prace plastyczne i manualne
    8 dni temu w niania.pl

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla edukacja szkolenia bydgoszcz

x

1 2 3 4 5 Następna »