Edukacja / Szkolenia ofert pracy w Koszalin, Zachodniopomorskie

1-8 z 8 ofert pracy

Sortuj wg
Gmina/Miasto
  • Koszalin  8
Województwo
  • Zachodniopomorskie  8
Zawód
  • Nauczyciel Historii  3
  • Niania  3
  • Nauczyciel  1
  • Nauczyciel Angielskiego  1
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  2
  • Praca stała  1
  • Staż
  • Tymczasowa
Godziny pracy
  • Niepełny etat
  • Pełny etat  3
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  2
  • Ostatni tydzień  4
  • Nauczyciel

    nowe Centralna Baza Ofert Pracy Koszalin, Zachodniopomorskie

    ...konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Pozostałe wymagania: przygotowanie pedagogiczne, edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, mile widziana zna.
    1 dzień temu w InfoPraca

  • Pomocnik operatora produkcji mas kosmetycznych

    Koszalin, Zachodniopomorskie

    Twoje zadania: mycie i dezynfekcja urządzeń do produkcji mas kosmetycznych pomoc przy produkcji mas kosmetycznych pomoc przy regulacji parametrów pracy urządzeń
    16 dni temu w goldenline.pl

    MPS International Koszalin, Zachodniopomorskie

    MPS International Sp. z o. O. Jesteśmy firmą o profilu produkcyjno-usługowym. Nasza historia sięga 1992 roku. Rozwijamy się w trzech strategicznych kierunkach:
    16 dni temu w gazetapraca.pl

  • Brakarz/ brakarka

    10 dni temu w jobdesk.pl

  • Opiekunka do Niemiec do 1850 Euro

    nowe Germania Care sp. k. Koszalin, Zachodniopomorskie

    Posiadamy dobre oferty od zaraz dla opiekunek osób starszych do 1850 euro Serdecznie zapraszamy. Organizujemy kursy języka niemieckiego w Koszalinie i Kołobrzeg
    1 dzień temu w lento.pl

  • Pomoc domowa opiekunka do dziecka zamieszkanie darmowee

    FGDH.ZOO Koszalin, Zachodniopomorskie  +3 lokalizacje

    Szukamy opiekunki do dziecka 4 latka, pomoc domowa, z zamieszkaniem wyzywienie darmowe plus wynagrodzenie. Jestesmy z wojewodztwa dolnośląńskie kolo Głogowa, mi
    22 dni temu w lento.pl

  • Szukam niani

    Le goéland Beach Koszalin, Zachodniopomorskie

    Dzień dobry. Szukam niani do pracy na okres sezonowy (od 15 czerwca do 15 grudnia) dla dwójki dzieci w wieku 13 i 15 lat. Jest to praca na umowę sezonową. Płaci
    4 dni temu w lento.pl

  • Lektor języka angielskiego Koszalin

    Cambridge School of English Koszalin, Zachodniopomorskie

    Szkoła językowa poszukuje lektora j. Angielskiego, który poprowadzi zajęcia stacjonarne w Koszalinie. Szczegóły: O kursie: 3 edycje Edycja I. 9 kwietnia-20 czer
    6 dni temu w lento.pl

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla edukacja szkolenia koszalin

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google