Finanse ofert pracy w warmińsko-mazurskie

  • Praca Dodatkowa W Domu  6
  • aldesa polska services  1
  • bank millennium  1
  • iss facility services  1
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  1
  • Praca stała  10
  • Staż
  • Tymczasowa
Godziny pracy
  • Niepełny etat
  • Pełny etat  14
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  3
  • Ostatni tydzień  62
  • Główny specjalista

    Służba Cywilna Elbląg, Warmińsko-Mazurskie

    Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko: Główny specjalista do spraw kontroli nad realiz
    30+ dni temu w gowork.pl

  • Drogomistrz

    Służba Cywilna Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

    Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko: Drogomistrz do spraw utrzymania i nadzoru w Obwod
    25 dni temu w gowork.pl

  • Regionalny Dyrektor Sprzedaży

    Timac Agro Polska Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

    ...siecią dystrybucji, Racjonalne dysponowanie budżetem marketingowym, Bezpośrednia współpraca z szefami działów wspierających (Logistyka, Marketing, Finanse...
    18 dni temu w Praca.pl

  • Główny księgowy

    Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Olsztynie Warmińsko-Mazurski Wojewódzki Inspektor Farmacutyczny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko: Główny ksi
    8 dni temu w gowork.pl

  • Doradca ds. Leasingu

    Alior Leasing Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

    Doradca ds. Leasingu Miejsce pracy: Olsztyn Twój zakres obowiązków realizowanie planów sprzedażowych produktów leasingowych poprzez obsługę klientów biznesowych
    29 dni temu w Jobrapido

  • Młodszy specjalista

    Służba Cywilna Kętrzyn, Warmińsko-Mazurskie

    Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kętrzynie Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko: Młodszy specjalista w zespole do spraw

  • Starszy specjalista

    Służba Cywilna Ełk, Warmińsko-Mazurskie

    Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko: Starszy specjalista do spraw organizowania prac

  • Specjalista/ tka ds. obsługi kluczowych klientów z językiem

    Dam-Rob Sp. k. Zalewo, Warmińsko-Mazurskie

    Informacje podstawowe Miejsce pracy: 29 Stycznia 9, 14-230 Zalewo, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zakres obowiązków: Prowadzenie kontaktów handlowych

  • Industry X – Digital Manufacturing Analyst / Consultant (ICH

    Accenture Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie  +15 lokalizacji

    Industry X – Digital Manufacturing Analyst / Consultant (ICH Europe) Industry X – Digital Manufacturing Analyst / Consultant (ICH Europe) Olsztyn Your responsib
    8 dni temu w KarierawFinansach.pl

  • Accounting Specialist

    Elbląg, Warmińsko-Mazurskie

    Would you like to join an international company that has successful growth year after year? Are you up to date with the latest tax rules and regulations? So ple
    30+ dni temu w Jobleads

  • Specjalista

    Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko: Specjalista do spraw ds. Planowania i kontroli finansowej w Refe

    Służba Cywilna Szczytno, Warmińsko-Mazurskie

    Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Szczytnie Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko: Główny księgowy do s
    28 dni temu w gowork.pl

  • Kontroler skarbowy

    Służba Cywilna Ostróda, Warmińsko-Mazurskie

    Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko: Kontroler skarbowy do spraw postępowania podatkowego w Dziale Po

  • Industry X – Product Lifecycle Management Consultant (ICH Eu

    Industry X – Product Lifecycle Management Consultant (ICH Europe) Industry X – Product Lifecycle Management Consultant (ICH Europe) Olsztyn Your responsibilitie

  • Młodszy oficer portu

    Urząd Morski w Gdyni Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko: Młodszy oficer portu do spraw bezpieczeństwa morskiego w Kapitanacie Portu Elbląg Mł

  • Księgowy

    Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko: Księgowy do spraw rozliczeń podatkowych w Pierwszym Dziale Rachu

  • Szukamy współpracowników ubepieczenia i finanse

    Profitowi Iława, Warmińsko-Mazurskie

    Rozwiń skrzydła pracując w multiagencji! Ta oferta jest dla Ciebie jeśli: pracujesz w jednoimiennym TU i chcesz rozszerzyć swoją ofertę o dodatkowe rozwiązania.
    30+ dni temu w lento.pl

  • Ksiegowa

    Baltic Service Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

    Spolka zatrudni ksiegowa do prowadzenia ksiegowosci. Sporządzanie bilansow. Produkcja w toku. Rozliczanie vat, zus itp
    3 dni temu w lento.pl

  • Ekspert Finansowy Credipass Polska S. A

    Credipass Polska Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

    Trwa REKRUTACJA do nowego Oddziału Credipass w Olsztynie przy ul. Marii Curie Skłodowskiej 22/2. Pracując z nami zyskujesz: Dostęp do spotkań umawianych dla nas
    25 dni temu w lento.pl

  • Księgowa

    Biuro Rachunkowe Proffesjonal Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

    Twój zakres obowiązków nadzór nad obsługą dedykowanego portfela Klientów we współpracy z Głównym Księgowym, zarządzanie i weryfikacja pracy podległego zespołu k
    12 dni temu w lento.pl

    Credipass Polska Elbląg, Warmińsko-Mazurskie

    Trwa REKRUTACJA do Oddziału Credipass w Elblągu ul. Garbary 24. Pracując z nami zyskujesz: Dostęp do spotkań umawianych dla naszych Ekspertów Finansowych! Pracę

  • Pracownik Księgowy

    Biuro rachunkowe Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

    Dla naszego klienta, najbardziej nowoczesnego biura rachunkowego w Olsztynie, poszukujemy Pracownika Księgowego. Firma oferuje: Umowę o pracę, pełen etat. Stawk
    16 dni temu w lento.pl

  • Księgowa / Księgowy

    HR GO Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

    Obowiązki: samodzielne prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego. Kontrola merytoryczna dokumentów oraz nad
    4 dni temu w lento.pl

  • Praca w ubezpieczeniach

    Profitowi Śródmieście, Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

    Do nowego biura w Olsztynie (ubezpieczenia, oszczędności, kredyty) szukamy osób: Posiadających doświadczenie w sprzedaży bez względu na rodzaj branży, mile widz

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla finanse województwo warmińsko-mazurskie

« Poprzednia 3 4 5 6 7 Następna »

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google