Inżynieria / Przemysł / Produkcja ofert pracy w województwo Mazowieckie

251-275 z 1 860 ofert pracy

Sortuj wg
Odległość
Firma
  • bayer  31
  • samsung  21
  • mindbox  15
  • pwc  11
  • t mobile  11
  • google  10
  • mars polska  10
  • cyclad  9
  • ab industry  8
  • pko bank polski  8
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  15
  • Praca stała  104
  • Staż  1
  • Tymczasowa  2
Godziny pracy
  • Niepełny etat  2
  • Pełny etat  104
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  165
  • Ostatni tydzień  743
  • Junior Product Owner with German in the area of Cost and Eco

    Robert Bosch Warszawa, Mazowieckie

    Junior Product Owner with German in the area of Cost and Eco Engineering (Mobility Business) Warsaw, Masovian Voivodeship Junior Product Owner with German in th
    7 dni temu w Talent.com

  • Specjalista Ds. Jakości

    JWW INVEST Radom, Mazowieckie  +17 lokalizacji

    JWW Invest S.A. z siedzibą w Katowicach jest firmą, której głównym profilem działalności są usługi prowadzone na rynku energetyki zawodowej i przemysłowej oraz
    6 dni temu w gowork.pl

  • Energetyk

    BOZAMET Siedlce, Mazowieckie

    Energetyk Miejsce pracy: Siedlce Twój zakres obowiązków czynny udział w pracach remontowo-naprawczych elektrycznych i energetycznych nadzór oraz zapewnienie cią
    4 dni temu w Adzuna

  • Power Platform Engineer with AI skills @ Falck Digital Techn

    Falck Digital Technology Poland Warszawa, Mazowieckie

    We are embarking on an exciting transformation journey at Falck and we invite an experienced and passionate Power Platform Engineer with AI skills to join us. W
    Brutto/rok: 26 000 PLN
    5 dni temu w Talent.com

  • Project Planning and Controls Engineer

    DEME Group Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie  +15 lokalizacji

    At DEME, we work together on the cutting edge of technology in a challenging and rapidly changing world. Through our activities in the dredging, off-shore, infr

  • Strong Middle Senior Test Automation Engineer AdTech

    Sigma Software Warszawa, Mazowieckie  +4 lokalizacje

    As a Strong Middle/Senior Test Automation Engineer, you will be able to lead testing and test automation of the product in close collaboration with the Customer
    2 dni temu w Talent.com

  • Senior Data Engineer

    Lite e-Commerce Warszawa, Mazowieckie  +6 lokalizacji

    So far, we have created two products in the Polish market. Jush, an app which allows you to order your favourite products and have them delivered in as little a
    Brutto/rok: 28 000 PLN
    4 dni temu w Talent.com

  • Specjalista Analityk Kontroli Jakości

    Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Zakroczym, Mazowieckie

    Specjalista Analityk Kontroli Jakości Twój zakres obowiązków Realizacja zadań związanych z kontrolą jakości produktów leczniczych i materiałów wyjściowych w zgo
    5 dni temu w gowork.pl

  • Inżynier centralnego działu inwestycji

    REMONDIS Warszawa, Mazowieckie

    REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach, jedno z największych przedsiębiorstw na świecie zajmujących się recyklingiem oraz kompleksową gospodarką od
    2 dni temu w Praca.pl

  • Senior Data Engineer (GCP)

    GETINDATA POLAND Warszawa, Mazowieckie

    Technologies-expected: Python SQL Spark Google Cloud Platform GKE Docker technologies-optional: Apache Airflow Prefect Dragster Git about-project: We run a vari
    3 dni temu w Talent.com

  • Senior Full Stack Engineer Nodejs React

    Webellian Sp.z o o Warszawa, Mazowieckie

    About the Webellian Webellian is a well-established Digital Transformation and IT consulting company committed to creating a positive impact for our clients. We

  • Test engineer senior

    BEC Poland Warszawa, Mazowieckie

    This position is based at our friendly office in Warsaw, Poland and you will join our Pension Integrators team. As a test engineer at BEC, you will join a funct

  • Systematic Data Engineer

    NTIATIVE Warszawa, Mazowieckie

    Systematic Data Engineer Miejsce pracy: Warszawa Technologies we use Expected Python Optional PostgreSQL Microsoft SQL Server Redshift Snowflake KDB OneTick Jav

  • Reliability Engineer (Java, Docker, Azure)

    Warszawa, Mazowieckie

    Roles and Responsibilities determine the reliability of our digital products, technology services, and the infrastructure that underpins them minimize the risk
    3 dni temu w goldenline.pl

  • Inżynier ds Jakości Dostawców - SQE

    nowe Impact Pruszków, Mazowieckie

    Opis stanowiska: aktywne uczestnictwo w wyborze dostawców (sourcing, procurement) zatwierdzanie dostawców z uwzględnieniem planu ciągłego doskonalenia uczestnic
    1 dzień temu w Jooble

    Datumo Warszawa, Mazowieckie  +6 lokalizacji

    Datumo specializes in providing Big Data and Cloud consulting services to clients from all over the world, primarily in Western Europe, Poland and the USA. Core

  • Senior QA Engineer

    ShiftKey Warszawa, Mazowieckie

    Founded in 2016, Dallas, TX based ShiftKey is a platform that is completely disrupting the way healthcare facilities typically find licensed and certified profe

  • Senior Data Engineer Delivery Experience

    Allegro Warszawa, Mazowieckie

    Job Description The salary range for this position is PLN 18 400. 25 410 in gross terms (contract of employment) A hybrid work model that incorporates solutions
    Brutto/rok: 25 410 PLN

  • Senior Cloud Engineer

    Digital Hub Warsaw at Bayer Warszawa, Mazowieckie

    Senior Cloud Engineer Miejsce pracy: Warszawa Technologies we use Expected AWS Azure GCP Python Javascript Terraform Cloudformation Kubernetes Your responsibili
    Brutto/rok: 20 000 PLN

  • Data Engineering Manager

    Rekrutujemy dla, Amerykańska firma produktowa rozwijająca jeden z najpopularniejszych produktów SaaS do zarządzania projektami. Biuro w Warszawie to pierwszy en
    3 dni temu w Jobrapido

  • Mid/Senior QA Engineer

    nowe Warszawa, Mazowieckie  +4 lokalizacje

    TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutac
    1 dzień temu w Adzuna

  • Search Engineer / BE Developer

    Luigi's Box Warszawa, Mazowieckie

    We look for a Search Engineer / BE Developer passionate about data and search engineering, with some experience in Elasticsearch and ideally Ruby. It is also pe

  • Machine Learning Engineer

    Craft.co Warszawa, Mazowieckie

    About The Role Craft is looking for an experienced and motivated Machine Learning Engineer to join a team responsible for a key product within the organization.
    Brutto/rok: 37 000 PLN

  • Senior FullStack Engineer – SmartBear Platform Services

    SmartBear Warszawa, Mazowieckie  +5 lokalizacji

    At SmartBear, we deliver the complete visibility developers need to make each release better than the last. Our award-winning and industry favorite tools TestCo
    Brutto/rok: 24 000 PLN

  • Senior React Engineer

    Appliscale Warszawa, Mazowieckie  +3 lokalizacje

    About Appliscale: Appliscale is an independent Technology Consultancy that specializes in digital, bespoke, and tailor-made systems. As full-cycle engineering c
    Brutto/rok: 30 000 PLN

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla inżynieria przemysł produkcja województwo mazowieckie

x
Otrzymuj nowe oferty pracy na maila!

« Poprzednia 8 9 10 11 12 13 14 Następna »

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google