Inżynieria ofert pracy w łódź, łódzkie

  • comarch  1
  • inpost  1
  • makolab  1
  • rr donnelley  1
  • sii  1
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  5
  • Praca stała  22
  • Staż  1
  • Tymczasowa  4
Godziny pracy
  • Niepełny etat
  • Pełny etat  28
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  8
  • Ostatni tydzień  85
  • R&D Engineer for DTR StarLiquid Product Platform Standards

    Hitachi Vantara Corporation Łódź, Łódzkie

    Description Mission Statement: Contribute to development of global technical, material and production standards as well as their maintenance concerning Distribu
    13 dni temu w Talent.com

  • Starszy inżynier oprogramowania (Rust)

    TeamQuest Łódź, Łódzkie  +4 lokalizacje

    Naszym klientem jest innowacyjna firma technologiczna, która od 2016 specjalizuje się w tworzeniu platformy open source, która pozwala użytkownikom na całym świ
    Brutto/rok: 40 000 PLN
    21 dni temu w Talent.com

  • Inżynier ds. elektrycznych- budynki kubaturowe

    LeasingTeam Group Łódź, Łódzkie  +17 lokalizacji

    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje
    2 dni temu w jobdesk.pl

  • QA Engineer

    nowe Łódź, Łódzkie

    Developing new automated tests, participating in project structure creation, research on new market solutions. Frontend and backend. Design, create, document an
    1 dzień temu w Jobleads

  • Senior Data Engineer

    SAVENTIC HEALTH Łódź, Łódzkie  +5 lokalizacji

    Introduction to Saventic: Saventic Health. We are an international scale-up company focusing on innovations in rare diseases. We create algorithms, based on art
    Brutto/rok: 26 000 PLN
    8 dni temu w Talent.com

    ENGINEARCH Łódź, Łódzkie

    Technologies-optional: Azure DevOps Figma JavaScript BPMN about-project: Prosimy o czytanie całego ogłoszenia. Pracujemy w biurze Co robimy? EngineArch to Softw
    Brutto/rok: 16 000 PLN

  • Senior R&D Structural Engineer 80-100% (f/m/d)

    Description As our new Senior R&D Structural Engineer, you will join our Global Multi-Physic Simulation (GLOMUS) network team in the Technology Center of HITACH

  • Database Reliability Engineer

    Łódź, Łódzkie

    Technologies-expected: MySQL PostgreSQL Oracle SQL Server Cassandra Elasticsearch responsibilities: This position involves managing the connection between the p
    Brutto/rok: 36 000 PLN

  • Spark/Scala Engineer

    L.M. GROUP POLAND Łódź, Łódzkie  +10 lokalizacji

    Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną założoną w 1987 roku w Izraelu, obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacji na stałe i tymczasowe
    6 dni temu w jobdesk.pl

    Zadania: wykorzystanie w pełni potencjału klastra Spark, oczyszczanie, przekształcanie i analizowanie ogromnych ilości surowych danych z różnych systemów przy u
    6 dni temu w strefainzyniera.pl

  • Azure Cloud Data Engineer pharma; 100% remote

    7N Łódź, Łódzkie  +1 Lokalizacja

    7N is an agent for high-end IT professionals. For over 30 years of operation we have proven that a clear and transparent financial model, collaboration exclusiv
    Brutto/rok: 33 600 PLN

  • Senior Back End Engineer

    SmartBear Łódź, Łódzkie  +3 lokalizacje

    At SmartBear, we deliver the complete visibility developers need to make each release better than the last. Our award winning and industry favorite toolsTestCom
    Brutto/rok: 24 000 PLN

  • Senior Backend Node. Js Engineer @ Appfire

    Appfire Łódź, Łódzkie  +2 lokalizacje

    7pace is an industry leader and a well renowned brand that delivers deeply integrated, efortless time tracking for teams of any size. With transparent time trac
    Brutto/rok: 25 100 PLN
    20 dni temu w Talent.com

  • Senior Back End Engineer – SwaggerHub

    SmartBear Łódź, Łódzkie  +5 lokalizacji

    At SmartBear, we deliver the complete visibility developers need to make each release better than the last. Our award winning and industry favorite tools TestCo
    17 dni temu w Talent.com

  • Process Engineer

    nowe Łódź, Łódzkie  +2 lokalizacje

    Hej! Jesteśmy QualiTech PolskaSp. Z o.o. polsko-norweską spółką z wieloletnim doświadczeniem na rynku inżynierii. Zajmujemy się projektowaniem w branżach: oruro

  • Inżynier ds. elektrycznych

  • Senior Frontend Engineer

    Ramp Network Łódź, Łódzkie  +4 lokalizacje

    Join the Web3 revolution at Ramp! A few words about us At Ramp, we provide a powerful fiat crypto toolkit that enables anyone. From established brands to blockc
    Brutto/rok: 28 000 PLN

  • Managed Cloud OpenShift Engineer @ Nordcloud

    Nordcloud Łódź, Łódzkie  +3 lokalizacje

    Join Nordcloud and make your mark on the European IT industry. Help our clients thrive on their cloud journey in solution areas such as infrastructure, migratio
    Brutto/rok: 20 000 PLN
    14 dni temu w Talent.com

  • QA Engineer – Smart City

    INCUBLY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Łódź, Łódzkie

    Technologies-expected: Python Gherkin Git technologies-optional: Xray ArgoCD Bitbucket Jira Confluence Selenium Appium Robot Framework about-project: We are cur
    Brutto/rok: 18 000 PLN

  • Machine Learning Engineer @ HARMAN Connected Services

    HARMAN Connected Services Łódź, Łódzkie

    You will work within the project created by our Customer who is one of the largest electronics companies in the world. You will join international AI team who w

  • Inspektor Nadzoru Budowlanego

    IRIS Telecommunication Poland Łódź, Łódzkie  +9 lokalizacji

    ...Inżynieria lądowa Warunki techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych Znajomość pakietu MS Office i aplikacje wspomagające organizację i planowanie...
    7 dni temu w gowork.pl

  • TAPICER bez znajomości języka niemieckiego

    LIMNUSWORK Sp. k. Łódź, Łódzkie

    Limnuswork sp. z o.o.Sp.k. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą. Agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizu
    3 dni temu w Fachpraca

  • Manager Software Engineering Matter Administration

    Relativity Łódź, Łódzkie  +5 lokalizacji

    We work hybrid: 2 times a week in our Krakow office or 4 times a year for employees from other cities. Overview Here at Relativity we prioritize flexibility and
    Brutto/rok: 31 500 PLN

  • Senior Site Reliability Engineer AdTech

    Sigma Software Łódź, Łódzkie  +2 lokalizacje

    We have an excellent opportunity for a bright, smart, and highly motivated Senior Site Reliability Engineer to join our mature project team. You have a unique c

  • Field Service Engineer

    Alfa Laval Mid Europe GmbH Łódź, Łódzkie

    We at Alfa Laval create better everyday conditions for people. We achieve this by contributing to a more sustainable future through engineering innovation. We l

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla inżynieria łódź

x
Otrzymuj nowe oferty pracy na maila!

« Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna »

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google