Inżynieria ofert pracy w rzeszów, podkarpackie

  • lot aircraft maintenance services  3
  • boeing  1
  • elsta  1
  • inpost  1
  • smart  1
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt
  • Praca stała  4
  • Staż  1
  • Tymczasowa
Godziny pracy
  • Niepełny etat
  • Pełny etat  5
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  6
  • Ostatni tydzień  65
  • Mid and Senior Hadoop Operations Engineer (Warsaw, hybrid)

    L.M. GROUP POLAND Rzeszów, Podkarpackie  +3 lokalizacje

    Tasks: Carry out SRE duties for Big Data on various open-source platforms such as Hadoop, Spark, and HBASE. Keep an eye on the platforms and adhere to runbooks/
    23 dni temu w strefainzyniera.pl

  • Experienced Structural Analysis Engineer

    Rzeszów, Podkarpackie

    Description: Perform structural analysis of aircraft structures (airframe: wing and fuselage). Structural analysis includes calculation of loads, static and fat
    16 dni temu w Jobleads

  • Data Engineer (Azure)

    SCALO Rzeszów, Podkarpackie  +15 lokalizacji

    Cześć! Cieszymy się, że czytasz nasze ogłoszenie! Szukasz dla siebie czegoś nowego? Dobrze się składa. Mamy o czym rozmawiać! Sprawdź, co czeka Cię w Scalo: Pro
    30+ dni temu w strefainzyniera.pl

  • Industrial Engineering Manager

    As a leading manufacturer of home appliances and solutions, we move things forward and improve quality of life worldwide. With our global brands Bosch, Siemens,
    7 dni temu w Jobleads

    Rzeszów, Podkarpackie  +1 Lokalizacja

    About Us We are an international recruitment agency established in 1987 in Israel and operating in Poland since 2014. We specialize in permanent and temporary r
    10 dni temu w Jobleads

  • Starszy specjalista

    Służba Cywilna Rzeszów, Podkarpackie

    ...inżynieria środowiska, Doświadczenie zawodowe ww obszarze architektoniczno-budowlanym – co najmniej 0,5 roku, Znajomość przepisów ustaw: Prawo budowlane...
    12 dni temu w gowork.pl

  • Inżynier robót

    JWW INVEST Rzeszów, Podkarpackie  +279 lokalizacji

    JWW Invest S.A. z siedzibą w Katowicach jest firmą, której głównym profilem działalności są usługi prowadzone na rynku energetyki zawodowej i przemysłowej oraz
    15 dni temu w gowork.pl

    Mid and Senior Hadoop Operations Engineer (Warsaw, hybrid) Warszawa, Mazowieckie Mid and Senior Hadoop Operations Engineer (Warsaw, hybrid) We are an internatio
    13 dni temu w Jobleads

  • Holandia- Praca przy mięsie drobiowym

    Bestenwest Rzeszów, Podkarpackie

    Agencja pracy Bestenwest work Sp. Z o.o (nr13657) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje pracowników produkcyjnych, praca przy mięsie drobiowym. Oferta ró
    1+ lat temu w lento.pl

  • Elektronik

    MB Aerospace Rzeszów Rzeszów, Podkarpackie

    Zakres obowiązków: identyfikowanie źródeł awarii maszyn konwencjonalnych i CNC oraz ich naprawa. Zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne wg obowiązuj
    9 dni temu w lento.pl

  • Ślusarz

    PRW Consulting Rzeszów, Podkarpackie

    Praca w jednej z rzeszowskich firm z branży automotive na terenie WSK. Obowiązki: Wykonywanie prac ślusarskich i montażowych zgodnie z obowiązującą dokumentacją
    12 dni temu w lento.pl

  • Elektonik - Technik z jez. Niemieckim

    QUIP AG Rzeszów, Podkarpackie  +1 Lokalizacja

    Elektroniker / techniker mit deutschkenntnissen ihre aufgaben. Test von Scan-Systemen, Dokumentation. Fehlersuche und Reparatur von defekten Baugruppen und Syst
    15 dni temu w lento.pl

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla inżynieria rzeszów

« Poprzednia 2 3 4 5

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google