Informatyka / Internet ofert pracy w Ozorków, Łódzkie

Odległość
Firma
  • schenker  1
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt
  • Praca stała
  • Staż
  • Tymczasowa
Godziny pracy
  • Niepełny etat
  • Pełny etat
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  0
  • Ostatni tydzień  10
  • Senior DevOps Engineer

    j-labs Ozorków, Łódzkie  +3 lokalizacje

    Zadania: Implementacja i zarządzanie infrastrukturą w chmurze Konfiguracja i monitorowanie aplikacji i infrastruktury Aktywne uczestnictwo w procesie planowania
    Brutto/rok: 35 000 PLN
    4 dni temu w Talent.com

  • Senior Frontend Developer

    schenker Ozorków, Łódzkie  +4 lokalizacje

    At Schenker Technology Center, you are part of a global logistics network that connects the world. A network that allows you to shape your career by encouraging
    Brutto/rok: 31 200 PLN

  • Senior Software Developer - Machine Learning - z j niemiecki

    dmTECH Polska Ozorków, Łódzkie  +6 lokalizacji

    DmTECH to międzynarodowy zespół ponad tysiąca ekspertek i ekspertów z różnych obszarów IT i technologii wspierających e-commerce pracujących dla dm – jednej z n
    Brutto/rok: 29 000 PLN

  • Software Engineer in Test

    Happy Team Ozorków, Łódzkie

    Kim jesteśmy: Naszą załogę tworzą doświadczeni programiści otwarci na pracę zespołową i wymianę doświadczeń co sprawia, że wzajemnie motywujemy się do dalszego
    Brutto/rok: 25 000 PLN
    3 dni temu w Talent.com

  • Specjalista ds. Social Media

    Tubądzin Management Group Cedrowice-Parcela, Ozorków, Łódzkie

    Specjalista ds. Social Media Twój zakres obowiązków Współtworzenie strategii social media dla firmowych kont na różnych platformach społecznościowych (Facebook,
    25 dni temu w gowork.pl

  • Data Architect

    DataRiseLab Ozorków, Łódzkie  +1 Lokalizacja

    ABOUT US We are an IT Company offering our clients with a comprehensive support in development and maintenance of data management solutions (data warehouses, da
    Brutto/rok: 36 000 PLN

  • Senior Data Scientist z jniemieckim

    dmTECH Polska Ozorków, Łódzkie  +5 lokalizacji

  • C+ Software Engineer - Video&Graphics

    Evertz Ozorków, Łódzkie  +6 lokalizacji

    Project: The OvertureRT team architects, develops and manages high-performance real-time video and graphics pipelines working in C and C+. Skills and Experience
    Brutto/rok: 30 000 PLN

    Product Madness Ozorków, Łódzkie  +4 lokalizacje

    Cloud Infrastructure Engineers at Product Madness live and breathe in production looking for opportunities to improve reliability through observability, engagin
    Brutto/rok: 32 000 PLN

  • Senior Backend Software Engineer Rust

    Golem Factory GmbH Ozorków, Łódzkie  +4 lokalizacje

    Golem Factory and its Mission: Are you a Rust developer looking to make a significant impact in the world of distributed computing? At Golem Factory, you have t
    Brutto/rok: 50 000 PLN

  • Senior C+ Software Engineer - QA

    Comernal Software Ozorków, Łódzkie  +4 lokalizacje

    Company Introduction We are part of Leica Geosystems part of Hexagon in Switzerland, a global leader in spatial measurement known for premium products and innov
    Brutto/rok: 38 000 PLN

  • Fullstack Developer Angular + Net

    C&F Ozorków, Łódzkie  +1 Lokalizacja

    Your responsibilities: As a Fullstack Developer (Angular +. Net) you will work as an integral part of our Development Team implementing projects for foreign cli
    13 dni temu w Talent.com

  • Lead Data Scientist m f x

    HERE Technologies Ozorków, Łódzkie  +8 lokalizacji

    What's the role? About the team and your role: Path finding, travel time estimation and a precise EV/fuel consumption prediction play a key role in various loca
    Brutto/rok: 33 600 PLN

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla informatyka internet ozorków

x
Otrzymuj nowe oferty pracy na maila!

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google