Informatyka / Internet ofert pracy w województwo Zachodniopomorskie

51-75 z 290 ofert pracy

Sortuj wg
Lokalizacja
Odległość
Firma
  • cyclad  22
  • asseco  6
  • integra software  4
  • sii  4
  • accenture  3
  • future processing  2
  • smart  2
  • asseco poland  1
  • best  1
  • billennium  1
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  3
  • Praca stała  13
  • Staż  5
  • Tymczasowa
Godziny pracy
  • Niepełny etat  1
  • Pełny etat  9
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  19
  • Ostatni tydzień  94
  • Lead Magento Developer

    Spyrosoft Szczecin, Zachodniopomorskie  +1 Lokalizacja

    Technologies-expected: PHP MySQL Redis RabbitMQ Elasticsearch about-project: An innovative, long-term marketplace project, based on Amazon Inspire, for one of t
    Brutto/rok: 21 000 PLN
    4 dni temu w Talent.com

  • Senior Full Stack Software Engineer JS TS React Nodejs AWS

    Nortal Szczecin, Zachodniopomorskie  +4 lokalizacje

    Nortal is looking for an experienced Senior Full Stack Software Engineer for long-term and full-time employment! About client TUI Group is the world’s number on
    Brutto/rok: 28 000 PLN

  • Tester Oprogramowania

    Asseco Szczecin, Zachodniopomorskie

    Opis stanowiska Zadania: rozwijanie testów automatycznych, przygotowywanie danych testowych, wykrywanie i zgłaszanie defektów, tworzenie testów automatycznych u
    3 dni temu w mycv.pl

  • Service Leader/PLC Programmer with German

    nowe www.TeamQuest.pl Szczecin, Zachodniopomorskie  +9 lokalizacji

    Our client is a dynamically growing company in the field of automation and robotics. Since 2019, they have successfully completed many interesting projects for
    1 dzień temu w jobdesk.pl

  • IT Project Manager

    Silky Coders Łobez, Zachodniopomorskie  +4 lokalizacje

    Silky Coders to polska spółka technologiczna należąca do Grupy Kapitałowej LPP, właściciela marek odzieżowych: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Silky Co
    7 dni temu w Talent.com

  • Lead NET Engineer - Full-Stack

    Relativity Szczecin, Zachodniopomorskie  +2 lokalizacje

    We work hybrid: 2 times a week in our Krakow office or 4 times a year for employees from other cities. Overview Here at Relativity we prioritize flexibility and
    Brutto/rok: 29 000 PLN
    2 dni temu w Talent.com

  • Application Security Engineer

    EcoVadis Szczecin, Zachodniopomorskie  +2 lokalizacje

    Company Description Work smart, have fun and make an impact! Our purpose is to guide all companies toward a sustainable world. EcoVadis is the leading provider
    Brutto/rok: 19 425 PLN

  • Lead Data Scientist m f x

    HERE Technologies Szczecin, Zachodniopomorskie  +5 lokalizacji

    What's the role? About the team and your role: Path finding, travel time estimation and a precise EV/fuel consumption prediction play a key role in various loca
    Brutto/rok: 33 600 PLN

    Łobez, Zachodniopomorskie  +6 lokalizacji

    6 dni temu w Jobleads

  • UX/UI Designer

    Dla naszego klienta, firmy, która z pasją tworzy najwyższej jakości kursy poprzez platformę edukacyjną poszukujemy osoby na stanowisko UX/UI Designer z grafiką

  • Cloud Software Developer

    Nordhealth Szczecin, Zachodniopomorskie  +1 Lokalizacja

    Who are we? Nordhealth’s mission is to build software that improves the daily lives of healthcare professionals. We build software that empowers veterinary and

  • Data Scientist

    Accenture Szczecin, Zachodniopomorskie  +4 lokalizacje

    About the company: Welcome to Platform Engineering, the cool tech hub nestled within Accenture Technology! We're all about dreaming big, coding cool stuff, and

  • Remote Senior Fullstack Java Developer

    nowe the.good.code; Szczecin, Zachodniopomorskie  +2 lokalizacje

    Remote Senior Fullstack Java Developer Location: Poland (remote) Position: Senior Fullstack Developer Contract type: B2B Salary range: 130zł-170zł per hour Star
    Brutto/rok: 27 200 PLN
    1 dzień temu w Talent.com

  • Senior Python Developer

    nowe 10Clouds S.A Szczecin, Zachodniopomorskie  +5 lokalizacji

    Please note: as a remote-first company, we are prepared to conduct all of our recruitment processes remotely. As a Senior Python Developer at 10Clouds, you will

  • Informatyk, łącznościowiec

    nowe Koszalin, Zachodniopomorskie

    Ochrona społeczeństwa Humanitarne i praworządne traktowanie osób pozbawionych wolności Resocjalizacja skazanych DYREKTOR OKRĘGOWY SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W KOSZALINIE
    19 h 46 minut temu w Jobleads

  • Senior Fullstack Developer (Python + React + AWS)

    SCALO Szczecin, Zachodniopomorskie  +15 lokalizacji

    Jesteśmy firmą technologiczną. Realizujemy projekty. Budujemy zespoły. Zapewniamy specjalistów do projektów. Za pomocą technologii wspieramy wzrost biznesowy na
    4 dni temu w jobdesk.pl

  • Senior NET Software Engineer

    nowe Relativity Szczecin, Zachodniopomorskie  +2 lokalizacje

    Brutto/rok: 22 580 PLN

  • Senior Backend Developer Nodejs

    Wingspan Szczecin, Zachodniopomorskie  +1 Lokalizacja

    Who We Are In today’s economy, an increasing number of workers are choosing to freelance. By 2027, half the U.S. Workforce will be independent contractors. Yet

  • Senior Software Engineer in Test

    nowe Akamai Technologies Szczecin, Zachodniopomorskie  +2 lokalizacje

    Would you like to work with cutting-edge technology? Would you like to create solutions and make an impact? Make an Impact with our Computer Networks Engineerin

  • Data Architect

    Accenture Szczecin, Zachodniopomorskie  +8 lokalizacji

    Data Architect About the company: Welcome to Platform Engineering, the cool tech hub nestled within Accenture Technology! We're all about dreaming big, coding c

  • Starszy informatyk

    nowe Służba Cywilna Szczecin, Zachodniopomorskie

    Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Szczecinie Zachodniopomorski Wojewódzki Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko: Starszy informatyk
    1 dzień temu w gowork.pl

  • Realtime (C) Software Developer

    www.TeamQuest.pl Szczecin, Zachodniopomorskie

    Nasz klient, z ponad 200-letnią historią, jest uznawany za globalnego lidera w dziedzinie zaawansowanych technologii. Specjalizując się w rozwiązaniach dla bran

  • WordPress Developer

    Acclaim Szczecin, Zachodniopomorskie  +3 lokalizacje

    Acclaim is an over 11-person team of passionate people who create greatly optimized websites including the Jamstack approach and modern web applications mostly
    Brutto/rok: 20 000 PLN

  • Senior DevOps Engineer Azure

    SimCorp Szczecin, Zachodniopomorskie  +5 lokalizacji

    Who we are For over 50 years, we have worked closely with investment and asset managers to become the world’s leading provider of integrated investment manageme

  • Senior C+ Software Engineer - QA

    Comernal Software Szczecin, Zachodniopomorskie  +4 lokalizacje

    Company Introduction We are part of Leica Geosystems part of Hexagon in Switzerland, a global leader in spatial measurement known for premium products and innov
    Brutto/rok: 38 000 PLN

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla informatyka internet województwo zachodniopomorskie

x
Otrzymuj nowe oferty pracy na maila!

« Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna »

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google