Informatyka / Internet ofert pracy w województwo Łódzkie

  • aspire  3
  • asseco poland  3
  • abb  2
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  3
  • Praca stała  28
  • Staż  2
  • Tymczasowa
Godziny pracy
  • Niepełny etat
  • Pełny etat  9
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  16
  • Ostatni tydzień  312
  • Technical Leader (Java Background)

    nowe www.TeamQuest.pl Łódź, Łódzkie  +9 lokalizacji

    Nasz klient jest jednym z wiodących graczy w dziedzinie logistyki i transportu na świecie. Firma oferuje szeroki zakres usług, w tym transport lądowy, morski i
    1 dzień temu w jobdesk.pl

  • Senior PHP Developer

    Transparent Data Łódź, Łódzkie  +13 lokalizacji

    Transparent Data to unikalna kombinacja mocnej technologii i doświadczenia w pracy z danymi. Wykorzystujemy dane z otwartych rejestrów dotyczących danych gospod
    Brutto/rok: 18 000 PLN
    4 dni temu w Talent.com

  • IT Security Specialist

    Kolomolo Łódź, Łódzkie  +5 lokalizacji

    Job Vacancy: IT Security Specialist Location: Poland, Kraków / Fully Remote Contract: B2B, Full-Time We are seeking a highly skilled IT Security Specialist to j
    Brutto/rok: 28 000 PLN

  • Senior Frontend Developer - Angular @ First Derivative

    First Derivative Łódź, Łódzkie

    We are First Derivative, the world’s largest solution provider dedicated to Capital Markets. We utilise and provide a wide range of consulting and engineering c
    2 dni temu w Talent.com

  • Młodszy Specjalista SEO @ autoDNA

    autoDNA Łódź, Łódzkie

    W AUTODNA rozwijamy nasze własne produkty i aplikacje. Wszystko po to aby dostarczać naszym klientom najbardziej kompletne raporty historii pojazdu AUTODNA w op
    3 dni temu w Talent.com

  • IT Project Manager

    rossmann Łódź, Łódzkie

    Twój zakres obowiązków: udział w definiowaniu zakresu projektu, udział w definiowaniu budżetu projektu, realizacja budżetu projektu, tworzenie harmonogramu prac
    4 dni temu w Jooble

  • Senior Software Engineer (PHP+AWS)

    nowe Łódź, Łódzkie

    You have a chance to provide stability and reliability of the cashback system which generates significant revenue for the company. The main technologies are: PH
    1 dzień temu w Jobleads

    DNA Technology Łódź, Łódzkie

  • Senior/Regular Full stack developer (Angular/Java) UOP

    Knowit Poland Łódź, Łódzkie

    Jesteśmy Knowit i w oparciu o skandynawską kulturę organizacyjną, zbudowaną na poszanowaniu środowiska, ludzi i różnorodności, razem tworzymy przyjazne i stymul

  • Konsultant ka ds Wsparcia i Utrzymania Systemu SAP Integracj

    Żabka Łódź, Łódzkie  +7 lokalizacji

    Rozwijamy dział IT Core Żabka Future i poszukujemy doświadczonych specjalistów wsparcia i utrzymania następujących modułów SAP: SD/ Retail, MM/PM, Integracja, F

  • IT Project Manager Lead

    Tameshi Łódź, Łódzkie

    Cześć! Jesteśmy Tameshi, nasz zespół prężnie rozwija się w kierunku chmury AWS. Prowadzimy projekty dla dużych klientów polskich i zagranicznych z sektora finan
    Brutto/rok: 22 000 PLN

  • IT Service Desk Specialist with Italian

    FRISTA Łódź, Łódzkie  +10 lokalizacji

    Imagine having the best of both worlds – career options within the reliable, international structure and start-up-like vibes (meaning no dress code, a constant
    2 dni temu w Jooble

  • Senior JavaScript/React Engineer (RegTech)

    You will work on a startup Regulatory Tech solution that enables customers to take control of all their information through a single platform. The main technolo
    11 h 49 minut temu w Jobleads

  • SAP FI Consultant with German

    Fujitsu Technology Solutions Łódź, Łódzkie  +1 Lokalizacja

    About-project: We're looking for SAP FI Consultant. You will join team in R&D Department responsibilities: Advising our national and international customers in
    Brutto/rok: 25 000 PLN

  • Senior Java Developer (Retail)

    BlueSoft Łódź, Łódzkie  +1 Lokalizacja

    BlueSoftpowstał w 2002 roku. Dzięki naszej pasji i zaufaniu klientów od tamtego czasu dynamicznie się rozwija. Dziś 800 ekspertów buduje rozwiązania zgodne ze ś

  • Tech Lead Engineering Manager she he they

    Żabka Łódź, Łódzkie  +4 lokalizacje

    Tech Lead/Engineering Manager (she/he/they) Siedziba firmy: Poznań Jesteśmy obecnie w trakcie poszukiwania Engineering Managera, który stanie się bohaterem lub

    SKAMEX Łódź, Łódzkie

    About-project: Obszary współpracy: 1. Wdrożenie systemu zarządzania magazynem WMS 2. Wdrożenie platformy biznesowej. System erp, crm, bi 3. Integracja systemów

  • Fullstack Developer Net Angular

    7N Łódź, Łódzkie  +9 lokalizacji

    O projekcie Poszukujemy FullStack. NET Developera (. NET/Angular) do zespołu pracującego nad rozwojem systemu dla jednego z naszych Klientów. Zespół odpowiedzia
    Brutto/rok: 22 680 PLN

  • Senior SAP Datasphere Consultant

    pwc Łódź, Łódzkie

    PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego
    6 dni temu w KarierawFinansach.pl

  • IT Processes Quality Manager

    dotLinkers Ozorków, Łódzkie  +2 lokalizacje

    Type of contract: FTE Working model: fully remote Salary: up to 2800 EUR gross/month Our client develops an innovative monetization platform, combined with outs

  • Senior NET AWS Developer

    ITDS Łódź, Łódzkie  +2 lokalizacje

    Build Fintech digital products! Katowice-based opportunity with the possibility to work 99% remotely! As Senior. NET Developer, you will be working for our clie
    Brutto/rok: 26 000 PLN

  • IT Service desk Officer

    Creative Center Łódź, Łódzkie

    Creative Center (nr agencji 1681) to firma doradztwa personalnego obecna na rynku ogólnopolskim od ponad dziesięciu lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne oraz

  • Senior Software Developer - Machine Learning - z j niemiecki

    dmTECH Polska Ozorków, Łódzkie  +4 lokalizacje

    DmTECH to międzynarodowy zespół ponad tysiąca ekspertek i ekspertów z różnych obszarów IT i technologii wspierających e-commerce pracujących dla dm – jednej z n
    Brutto/rok: 29 000 PLN

  • UX UI Designer

    nowe Code & Pepper Łódź, Łódzkie  +9 lokalizacji

    W branży FinTech tworzenie funkcjonalnych, intuicyjnych, a do tego estetycznych produktów stanowi niemałe wyzwanie. Twoja kreatywna dusza lubi projektowe przygo
    Brutto/rok: 14 000 PLN
    1 dzień temu w Jooble

  • SAP ERP Developer

    Bonprix Łódź, Łódzkie

    As an SAP Developer at bonprix, you will have the opportunity to further develop the heart of our company. The central SAP ERP HANA logistics backend. With your
    3 dni temu w gowork.pl

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla informatyka internet województwo łódzkie

x
Otrzymuj nowe oferty pracy na maila!

« Poprzednia 3 4 5 6 7 8 9 Następna »

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google