Informatyka / Internet ofert pracy w województwo Wielkopolskie

26-50 z 1 225 ofert pracy

Sortuj wg
Lokalizacja
Odległość
Firma
  • capgemini polska  50
  • cyclad  21
  • sii  18
  • yes bizuteria  13
  • smart  7
  • consdata  6
  • emagine  6
  • networkedassets  5
  • sollers consulting  5
  • avsystem  4
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  8
  • Praca stała  43
  • Staż  8
  • Tymczasowa  2
Godziny pracy
  • Niepełny etat  1
  • Pełny etat  26
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  78
  • Ostatni tydzień  406
  • SAP CO Consultant

    Strive Poznań, Wielkopolskie

    Technologies-expected: SAP about-project: Currently, for our client, one of the largest industrial companies in the USA, we are looking for a person experienced
    Brutto/rok: 21 000 PLN
    4 dni temu w Talent.com

  • Junior Backend Developer Nodejs AWS

    Simplicity Recruitment Poznań, Wielkopolskie  +1 Lokalizacja

    Dla naszego klienta, agencji marketingowej będącej częścią jednej z wiodących na świecie firm zajmujących się zintegrowaną komunikacją marketingową, poszukujemy
    2 dni temu w Talent.com

  • Senior Java Developer

    Decerto Poznań, Wielkopolskie  +2 lokalizacje

    Twoja rola i projekt: PROJEKT WEWNĘTRZNY Budowa od zera kompleksowego systemu backofficeowego. Branża ubezpieczeń. Tworzenie systemu w architekturze mikroserwis

  • Senior SAP FI/ MDG Consultant (remote)

    HAYS Polska, Wielkopolskie

    Senior SAP FI/ MDG Consultant (remote) PolskaNR REF. 1179---Your new company For our Client, international company located in Poznań, we are currently looking f
    6 dni temu w InfoPraca

  • Senior Java Developer – financial industry

    Piła, Wielkopolskie

    Senior Java Developer – financial industry Piła Bialystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdansk, Gliwice, Katowice, Kielce, Krakow, Lublin, Lodz, Piła, Poznan, Rzeszó
    4 dni temu w Jobleads

  • Front End developer

    Tuney Poznań, Wielkopolskie  +5 lokalizacji

    Aplikacja Tuney pozwala użytkownikom generować nowe utwory muzyczne lub dostosowywać i miksować istniejące w oparciu o automatyzacją i sztuczną inteligencją. Wł

  • Kotlin developer

    Adaid Eu Poznań, Wielkopolskie

    We are a Polish software house. We have been successfully cooperating with companies from all over the world for over 6 years. Our clients implement interesting

  • Full Stack Software Developer C+

    OPTOPOL Technology - Bogdani Poznań, Wielkopolskie

    Full Stack Software Developer C+ Miejsce pracy: Poznań Technologie, których używamy Wymagane C+ Twój zakres obowiązków Tworzenie i rozwój aplikacji służących do

  • Data analyst

    Banco Santander Poznań, Wielkopolskie

    Czujesz, że masz MOC, którą chcesz podzielić się ze światem? Nasz bank to idealnie miejsce do tego. MOC rozwoju, MOC zespołowości, MOC benefitów dla każdego, MO
    6 dni temu w Talent.com

  • Magento Developer (Backend)

    cyclad Poznań, Wielkopolskie  +15 lokalizacji

    W Cyclad współpracujemy z wiodącymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych technologii, które kształt
    6 dni temu w gazetapraca.pl

  • PHP Developer

    PHP DeveloperPolskaNR REF. 1184---Hays IT Contracting is a modern form of cooperation for specialists in the IT industry, on a B2B basis, for market-leading cli
    5 dni temu w InfoPraca

  • Senior Infrastructure Engineer

    YetiForce Poznań, Wielkopolskie

    Senior Infrastructure Engineer Poznań Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska YetiForce jest producentem i dostawcą globalnego, skalowalnego oprogramowania,

  • System Architect with Ruby Rails

    Search Dates Poznań, Wielkopolskie  +5 lokalizacji

    Search Dates is a popular dating site that's grown to millions of users. Our team is distributed globally. We get the work done but don’t take ourselves too ser

  • DevOps Engineer

    NeoGames Poznań, Wielkopolskie  +2 lokalizacje

    We are NeoGames (Nasdaq: NGMS), a global leader of iLottery solutions and services to national and state-regulated lotteries. We are part of the NeoGames Group,
    3 dni temu w Talent.com

  • Senior Dynamics 365 Developer

    INLOGICA Poznań, Wielkopolskie

    Od wielu lat zajmujemy się wdrożeniami rozwiązań klasy ERP. Specjalizujemy się tworzeniu oprogramowania w obszarze logistyki i produkcji. Integrujemy systemy in

    Poznań, Wielkopolskie

    Senior Java Developer – financial industry Poznań Bialystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdansk, Gliwice, Katowice, Kielce, Krakow, Lublin, Lodz, Piła, Poznan, Rzes

  • Pakowanie kosmetyków – od zaraz

    FallWork Sady, Wielkopolskie

    Opis stanowiska: oklejanie produktów. Pakowanie kosmetyków w zestawy prezentowe. Umieszczanie gotowych zestawów na paletachWymagania: zdolność manualna. Sumienn
    2 dni temu w jobdesk.pl

    Makeitright Poznań, Wielkopolskie

    Makeitright to zespół specjalistów IT, którzy pracują nad zautomatyzowanymi rozwiązaniami informatycznymi dla firm w Polsce i na świecie. W ofercie znajdują się

  • Business Development Consultant

    Vercom S.A Poznań, Wielkopolskie

    Vercom tworzy globalne platformy komunikacyjne w chmurze (CPaaS), które umożliwiają firmom budowanie i rozwijanie trwałych relacji z odbiorcami za pośrednictwem

  • Software Developer

    Software Developer Miejsce pracy: Poznań Technologie, których używamy Wymagane C+ Python Mile widziane Git Jira TensorFlow OpenCV System operacyjny Windows Twój

  • Senior Backend Developer

    YES Bizuteria Czerwonak, Wielkopolskie  +5 lokalizacji

    Szukasz wyzwania jako Senior Backend Developer? Teraz szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu w Poznaniu. Twoją rolą jako Senior Backend Developer będzi

    Informacje o projekcie: Branża: e-commerce Obowiązki: rozwój modułów i funkcjonalności, migracja systemu z Magento 1 do Magento 2 Język angielski: B1 Wynagrodze
    6 dni temu w strefainzyniera.pl

  • Administrator baz danych Oracle (100% zdalnie)

    Poznań, Wielkopolskie  +15 lokalizacji

    Informacje o projekcie: Praca zdalna: 100%, mile widziane okazjonalne wizyty w siedzibie firmy (Kraków, Warszawa) -5% czasu pracy Godziny pracy: godziny bizneso
    3 dni temu w goldenline.pl

    YES Bizuteria Swarzędz, Wielkopolskie  +5 lokalizacji

    YES Bizuteria Poznań, Wielkopolskie  +5 lokalizacji

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla informatyka internet województwo wielkopolskie

« Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna »

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google