Informatyka / Internet ofert pracy w województwo Zachodniopomorskie

51-75 z 320 ofert pracy

Sortuj wg
Lokalizacja
Odległość
Firma
  • cyclad  22
  • asseco  5
  • sii  5
  • integra software  4
  • accenture  3
  • asseco poland  2
  • codilime  2
  • pwc  2
  • smart  2
  • sollers consulting  2
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  3
  • Praca stała  14
  • Staż  5
  • Tymczasowa
Godziny pracy
  • Niepełny etat  1
  • Pełny etat  10
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  6
  • Ostatni tydzień  117
  • Full Stack PHP Developer

    OPEN EDUCATION AND DEVELOPMENT GROUP Szczecin, Zachodniopomorskie

    Technologies-expected: PHP Symfony MySQL MariaDB HTML CSS JavaScript jQuery Git Docker technologies-optional: AWS Node. Js responsibilities: Jako PHP Developer
    4 dni temu w Talent.com

  • Realtime (C) Software Developer

    TeamQuest Szczecin, Zachodniopomorskie

    Our client, with a history spanning over 200 years, is recognized as a global leader in advanced technology. Specializing in solutions for the defense, aviation
    Brutto/rok: 15 000 PLN
    3 dni temu w Talent.com

  • Bespoke Projects Assistant

    Roca Pool - Spa Gryfice, Zachodniopomorskie  +1 Lokalizacja

    Opis stanowiska Jeżeli posiadasz: Wykształcenie wyższe techniczne/projektowe lub jesteś studentem studiów technicznych/projektowych, Znajomość SolidWorks oraz E
    7 dni temu w mycv.pl

  • Senior Fullstack Developer (Python + React + AWS)

    SCALO Szczecin, Zachodniopomorskie  +15 lokalizacji

    Jesteśmy firmą technologiczną. Realizujemy projekty. Budujemy zespoły. Zapewniamy specjalistów do projektów. Za pomocą technologii wspieramy wzrost biznesowy na
    5 dni temu w jobdesk.pl

  • Senior Fullstack Developer React Java z j angielskim lub nie

    dmTECH Polska Szczecin, Zachodniopomorskie  +4 lokalizacje

    DmTECH to międzynarodowy zespół ponad tysiąca ekspertek i ekspertów z różnych obszarów IT i technologii wspierających e-commerce pracujących dla dm – jednej z n
    Brutto/rok: 31 900 PLN
    2 dni temu w Talent.com

  • Senior NET Developer

    Brutto/rok: 20 000 PLN
    5 dni temu w Talent.com

  • Senior IT Engineer - Application and Endpoint Management

    EcoVadis Szczecin, Zachodniopomorskie  +2 lokalizacje

    Company Description Work smart, have fun and make an impact! Our purpose is to guide all companies toward a sustainable world. EcoVadis is the leading provider
    Brutto/rok: 18 130 PLN

  • Lead Magento Developer

    Spyrosoft Szczecin, Zachodniopomorskie  +2 lokalizacje

    Technologies-expected: PHP MySQL Redis RabbitMQ Elasticsearch about-project: An innovative, long-term marketplace project, based on Amazon Inspire, for one of t
    Brutto/rok: 21 000 PLN

    Roca Pool - Spa Szczecin, Zachodniopomorskie  +1 Lokalizacja

  • Data Scientist

    2 dni temu w jobdesk.pl

  • Senior PHP Developer

    Transparent Data Szczecin, Zachodniopomorskie  +7 lokalizacji

    Transparent Data to unikalna kombinacja mocnej technologii i doświadczenia w pracy z danymi. Wykorzystujemy dane z otwartych rejestrów dotyczących danych gospod
    Brutto/rok: 18 000 PLN

  • Project Manager IT

    kruk Szczecin, Zachodniopomorskie  +5 lokalizacji

    Jeśli: Masz doświadczenie w koordynacji projektów IT, Wiesz czym się różni chmura od on-premis, Zarządzałeś budżetem projektowym o wartości ponad 300 000 PLN Wi

  • Senior Python Engineer

    ITSG Szczecin, Zachodniopomorskie  +4 lokalizacje

    Who we are? ITSG is an innovative software house company operating on the Polish market for over 15 years. We stand out due to the complexity and innovativeness
    Brutto/rok: 34 000 PLN

  • Senior Database Developer

    Universal Investment Szczecin, Zachodniopomorskie  +2 lokalizacje

    Grow with us! Universal Investment is on its way to becoming Europe's leading fund services platform and Super ManCo. We have provided innovative fund solutions

  • Senior Salesforce Consultant

    Stettin, Zachodniopomorskie

    Senior Salesforce Consultant Szczecin, West Pomeranian Voivodeship Senior Salesforce Consultant Szczecin Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gliwice, Kat
    4 dni temu w Jobleads

  • Tester Oprogramowania

    Asseco Szczecin, Zachodniopomorskie

    Opis stanowiska Zadania: rozwijanie testów automatycznych, przygotowywanie danych testowych, wykrywanie i zgłaszanie defektów, tworzenie testów automatycznych u
    4 dni temu w mycv.pl

  • WordPress Developer

    Acclaim Szczecin, Zachodniopomorskie  +3 lokalizacje

    Acclaim is an over 11-person team of passionate people who create greatly optimized websites including the Jamstack approach and modern web applications mostly

  • Lead NET Engineer - Full-Stack

    Relativity Szczecin, Zachodniopomorskie  +3 lokalizacje

    We work hybrid: 2 times a week in our Krakow office or 4 times a year for employees from other cities. Overview Here at Relativity we prioritize flexibility and
    Brutto/rok: 29 000 PLN

  • Senior Software Engineer in Test

    Akamai Technologies Szczecin, Zachodniopomorskie  +4 lokalizacje

    Would you like to work with cutting-edge technology? Would you like to create solutions and make an impact? Make an Impact with our Computer Networks Engineerin

  • Senior Software Engineer Furnishing Platform

    Affirm Szczecin, Zachodniopomorskie  +2 lokalizacje

    Affirm is reinventing credit to make it more honest and friendly, giving consumers the flexibility to buy now and pay later without any hidden fees or compoundi
    Brutto/rok: 27 550 PLN

  • Service Leader/PLC Programmer with German

    www.TeamQuest.pl Szczecin, Zachodniopomorskie  +9 lokalizacji

    Our client is a dynamically growing company in the field of automation and robotics. Since 2019, they have successfully completed many interesting projects for

  • Starszy informatyk

    Służba Cywilna Szczecin, Zachodniopomorskie

    Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Szczecinie Zachodniopomorski Wojewódzki Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko: Starszy informatyk
    2 dni temu w gowork.pl

  • Cloud System Engineer

    Avid Szczecin, Zachodniopomorskie

    It's fun to work in a company where people truly BELIEVE in what they're doing! We're committed to bringing passion and customer focus to the business. ABOUT AV
    7 dni temu w Talent.com

  • Cloud Software Developer

    Nordhealth Szczecin, Zachodniopomorskie  +1 Lokalizacja

    Who are we? Nordhealth’s mission is to build software that improves the daily lives of healthcare professionals. We build software that empowers veterinary and

  • Senior Java Developer

    Sollers Consulting Szczecin, Zachodniopomorskie  +6 lokalizacji

    Sollers Consulting is more than a consultancy and software integrator. As a company founded in 2000, our mission has been to transform the financial & insurance
    Brutto/rok: 23 000 PLN

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla informatyka internet województwo zachodniopomorskie

« Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna »

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google