Informatyka ofert pracy w kraków, małopolskie

  • capgemini polska  10
  • google  9
  • aspire  8
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  20
  • Praca stała  89
  • Staż  5
  • Tymczasowa
Godziny pracy
  • Niepełny etat
  • Pełny etat  42
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  184
  • Ostatni tydzień  816
  • Senior Python Engineer in Fintech

    Syberry Kraków, Małopolskie  +5 lokalizacji

    We are looking for a Senior Python Developer to: ‍ Champion high-velocity engineering, ‍ Learn directly from our clients with 15 years of Wall Street experience
    Brutto/rok: 40 000 PLN
    5 dni temu w Talent.com

  • Programista Apache Spark

    Kraków, Małopolskie

    Zadania: wykorzystanie w pełni potencjału klastra Spark, oczyszczanie, przekształcanie i analizowanie ogromnych ilości surowych danych z różnych systemów przy u
    7 dni temu w goldenline.pl

  • Software Engineer IV

    Kraków, Małopolskie  +1 Lokalizacja

    Your full LinkedIn profile will be shared. Learn more Why are we collecting this information? We are asking you for the gender you most closely identify with, s
    2 dni temu w Jobleads

  • SAP Solution Architect

    HCLTech Kraków, Małopolskie  +5 lokalizacji

    Strong hands-on experience in any one of the SAP core modules e. G FICO, P2P, O2C, SCM, Technical streams (5 yrs), Delivery Management experience in SAP impleme

  • Menadżer Zespołu Modeli Ryzyka

    Bank BPS Kraków, Małopolskie

    ...zaleceń KNF i SSOZ Nasze Oczekiwania wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: matematyka, ekonomia ilościowa, ekonometria, statystyka, informatyka)...
    2 dni temu w Talent.com

  • Programista. Net - Senior

    TeamQuest Kraków, Małopolskie

    Nasz klient to dynamicznie rozwijająca się firma, która od momentu swojego powstania otworzyła ponad 100 nowych filii, stając się liderem w dziedzinie zarządzan
    Brutto/rok: 17 000 PLN
    3 dni temu w Talent.com

  • Specjalista SEO @ Ideo Force

    Ideo Force Kraków, Małopolskie  +1 Lokalizacja

    Pozycjonowanie stron nie ma dla Ciebie tajemnic? Wyszukiwarki internetowe znasz jak własną kieszeń? Chcesz realizować ciekawe zadania dla znanych marek? Porozma
    8 dni temu w Talent.com

  • Programista Apache Spark/Scala - Kraków hybryda

  • SOA Developer (Oracle) @ Devire

    Devire Kraków, Małopolskie  +2 lokalizacje

    Contract of employment Annual bonus Fully remote Requirements Oracle SOA Developer experience Experience with Oracle Database and PL/SQL. Exprience in implement
    3 dni temu w Jobrapido

  • SAP SuccessFactors Specialist

    Dynatrace Kraków, Małopolskie  +1 Lokalizacja

    Dynatrace exists to make software work perfectly. Our platform combines broad and deep observability and continuous runtime application security with advanced A
    7 dni temu w Talent.com

  • Application Service Engineer

    WHATJOBS Kraków, Małopolskie  +3 lokalizacje

    TeamQuest is a Polish, fast growing Company, more than 10 years dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

  • Senior Kotlin/Java Software Developer @ Hitachi Energy

    Hitachi Energy Kraków, Małopolskie

    Senior Kotlin/Java Software Developer @ Hitachi Energy Kraków, Lesser Poland Voivodeship Join our team to design Hitachi Energy Mission Critical Communication s

  • Programista Java Developer @ Solid MCG

    Solid MCG Kraków, Małopolskie

    Liczba osób w zespole: 20 T ak pracujemy. Wewnątrz organizacji. Rozwijasz kilka projektów jednocześnie. Możesz zmienić projekt. Masz wpływ na wybór narzędzi i t
    Brutto/rok: 15 000 PLN

  • Konsultant SAP FI

    Kraków, Małopolskie  +5 lokalizacji

    Obecnie, dla naszego Partnera, który jest wiodącym dostawcą w dziedzinie konsultingu, usług technologicznych i transformacji cyfrowej poszukujemy Konsultanta SA
    8 dni temu w goldenline.pl

  • PHP Developer

    nowe Kraków, Małopolskie

    Benefity dla pracowników Zdrowie Ubezpieczenie Prywatna opieka medyczna Aktywność fizyczna Karta Benefit Systems. Multisport Budżet integracyjny Integracja (np.
    1 dzień temu w Jobleads

  • Technical Support Specialist with German

    Capita Kraków, Małopolskie

    Becoming a Customer Service Agent with German at Capita: As a Customer Service Agent at Capita you will be joining a team of dedicated individuals supporting ou

  • [PS] [mon be] Senior/Lead Engineer C/+ with Linux IRC219825

    Hitachi Vantara Corporation Kraków, Małopolskie

    Description: The Software Engineer will be a member of our engineering team working on the development of patient monitoring solutions products. This position r

  • Senior Backend Developer

    FUN CRAFTERS SP. Z O O. Kraków, Małopolskie  +6 lokalizacji

    About us Embark on a journey with FunCrafters, where we're more than just a gaming company. We're a haven for enthusiasts and pioneers in the mobile gaming real
    4 dni temu w Talent.com

  • European IT Security Manager Application and Cloud Security

    Provident Polska Kraków, Małopolskie  +2 lokalizacje

    International Personal Finance (IPF) the mother company of Provident Pénzügyi Zrt. Is looking for a new expert in its European IT Team. What will your role be i

  • Programista Java (systemy ERP)

    comarch Kraków, Małopolskie

    Programista Java (systemy ERP) 366 Obowiązki Projektowanie rozwiązań programistycznych według wskazanych wymagań i opisu zadania Implementacja oraz weryfikacja
    7 dni temu w gowork.pl

  • Java Backend Developer

    Do you have a solid knowledge of Java and want to further develop your skills in an international and modern technology environment? Then check out this role! Y
    5 dni temu w Jobleads

  • Senior DevOps Engineer Azure

    HCLTech Kraków, Małopolskie

    Activities and role. Should have experience in multiple orchestration tools (Example: Service Fabric, Docker, Kubernetes). To drive and own various initiatives

  • IT Account Manager

    CrustLab Kraków, Małopolskie

    CrustLab to więcej niż tylko softwarehouse. To centrum innowacji i ekspertyzy technicznej we wszystkim, co związane iGaming’iem! Co to oznacza? Tworzymy rozwiąz

  • Network Support Engineer @ Cpl Poland

    Cpl Poland Kraków, Małopolskie

    Our client, a global leader in cybersecurity, is seeking enthusiastic and driven Network Engineers to join their team. As a Network Engineer, you'll play a cruc
    Brutto/rok: 20 000 PLN

  • IT Security Specialist Endpoint protection

    GR8 Tech Kraków, Małopolskie  +3 lokalizacje

    GR8 Tech is a global product company that provides innovative, scalable platforms and business solutions for the iGaming industry. We have а great experience: G

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla informatyka kraków

« Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna »

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google