Informatyka ofert pracy w małopolskie

  • sii  6
  • tesco  6
  • aspire  5
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  8
  • Praca stała  86
  • Staż  5
  • Tymczasowa
Godziny pracy
  • Niepełny etat
  • Pełny etat  44
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  17
  • Ostatni tydzień  531
  • Java Developer

    Aspire Kraków, Małopolskie  +3 lokalizacje

    We are looking for an experienced Java Developer to build core web services that help us deliver analytics and advice about everything that matters. You’ll use
    Brutto/rok: 19 000 PLN
    5 dni temu w Talent.com

  • Software Consulting Engineer (Python)

    Cisco Kraków, Małopolskie

    Do you want to help create the future? The opportunity is right here in front of you. We achieve a vision together with our customers. We have the insight and e
    2 dni temu w Talent.com

  • Expert Lead Mobile Engineer

    Ciklum Kraków, Małopolskie

    Salary range: B2B 38-47E/h + VAT Ciklum is looking for an Expert/Lead Mobile Engineer to join our team full-time in Poland. We are a custom product engineering
    3 dni temu w Talent.com

  • IT Support Engineer with German

    BRAVER IT SPÓŁKA AKCYJNA Tarnów, Małopolskie  +1 Lokalizacja

    Technologies-expected: Microsoft Azure responsibilities: Explore a rewarding career as an IT Support Engineer with us! At the beginning of our collaboration, we
    4 dni temu w Jobrapido

  • Programista cnc za granica mazak-dunska umowa o prace/dg

    ATN Service ApS Gorlice, Małopolskie  +122 lokalizacje

    ATN Service ApS jest wiodącą agencją pracy zlokalizowaną w Brande w Danii. Prowadzimy rekrutację dla wielu duńskich firm działających w sektorze stalowym. Nasza
    4 dni temu w gowork.pl

  • Python Developer

    ITDS Kraków, Małopolskie

    Join us, and thrive in a dynamic environment of model innovation! Krakow-based opportunity with the possibility to work 80% remotely! As a Python Developer, you
    Brutto/rok: 25 000 PLN

  • Senior. NET Developer @ Hitachi Energy

    Hitachi Energy Kraków, Małopolskie

    Senior. NET Developer @ Hitachi Energy Kraków, Lesser Poland Voivodeship Join Hitachi Energy Technology Center and work in a team that is dedicated to creating
    7 dni temu w Talent.com

  • Software Engineer

    TripStack Kraków, Małopolskie

    About Tripstack We are travel tech entrepreneurs, changing the way millions of people travel. Our proprietary virtual interlining technology provides access to

  • Senior Software Engineer, Infrastructure, Chrome OS

    google Kraków, Małopolskie

    Senior Software Engineer, Infrastructure, Chrome OS Apply Bachelor’s degree or equivalent practical experience. Candidates will typically have 5 years of experi
    4 dni temu w Talent.com

  • NET Developer WPF

    Q-PERIOR Polska Kraków, Małopolskie  +9 lokalizacji

    Cześć! Poszukujemy doświadczonego. NET Developera, który interesuje się i spełnia w technologii WPF. Dołącz do naszego zespołu Microsoft i wspólnie z nami zreal
    5 dni temu w Jooble

    ATN Service ApS Wieliczka, Małopolskie  +122 lokalizacje

  • Senior C+ Software Engineer - QA

    Comernal Software Kraków, Małopolskie  +7 lokalizacji

    Company Introduction We are part of Leica Geosystems part of Hexagon inSwitzerland, a global leader in spatial measurement known for premium products and innova

  • DWH Architect (Data Modeling)

    KITOPI POLAND Kraków, Małopolskie

    Technologies-expected: Data Science Data Engineering Data analysis Data Warehousing Data Pipelines Data modeling English Polish about-project: Within our struct

    We are looking for an experienced Python Developer to help build exciting new products and maintain our core infrastructure; a combined web application and data

  • Global SAP SCM & ENG Architect

    Air Liquide Kraków, Małopolskie

    Global SAP SCM & ENG Architect page is loaded Global SAP SCM & ENG Architect Apply locations Poland, Kraków time type Full time posted on Posted 2 Days Ago job
    6 dni temu w Talent.com

  • L3 Engineer / Architect - IT Infrastructure

    Kraków, Małopolskie

    Obowiązki: Projektowanie, wdrażanie i zarządzanie: Centrami danych i chmurami (serwer, pamięć masowa, chmura) Rozwiązaniami i procedurami tworzenia kopii zapaso
    2 dni temu w Jobleads

    ATN Service ApS Gromnik, Małopolskie  +122 lokalizacje

  • Senior Rust Software Engineer

    WHATJOBS Kraków, Małopolskie  +4 lokalizacje

    TeamQuest is a Polish, fast growing Company, more than 10 years dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

  • Senior Automotive Backend Developer

    Grape Up Kraków, Małopolskie

    Grape Up is a consulting & technology company, helping enterprises create the most critical applications by leveraging AI & cloud-native technologies and modern

  • Senior Application Security Engineer

    Backbase Kraków, Małopolskie

    Looking for a journey instead of a job? Then let’s talk! We are THE pioneers in banking tech. We see opportunities and take the leap. Having the guts to push li

  • Senior PHP Software Engineer @ VOLT. Io Open Banking Payment

    VOLT.io Open Banking Payments Kraków, Małopolskie

    Senior PHP Software Engineer @ VOLT. Io Open Banking Payments Kraków, Lesser Poland Voivodeship Volt is revolutionising how people pay online, globally. Our tec

  • Konsultant/ka Wiodący/a SAP (SuccessFactors)

    Axians IT Poland Kraków, Małopolskie  +1 Lokalizacja

    Responsibilities: Implementacja rozwiązań SuccessFactors oraz współuczestniczenie w realizacji koncepcji biznesowych dla polskich i międzynarodowych przedsiębio

    ATN Service ApS Kraków, Małopolskie  +122 lokalizacje

  • Senior DevOps Engineer @ Jacobs

    Jacobs Kraków, Małopolskie

    Your Impact: At Jacobs, we're embarking on an exciting journey as we initiate the development of our Digital & Data Hub in the heart of Krakow. Our mission is t

  • Senior/Lead. NET (Umbraco) Developer @ Spyrosoft

    Spyrosoft Kraków, Małopolskie

    Integration with external systems and with exposure of data from the CMS into external platforms and APIs Extending the Umbraco CMS / Headless content delivery

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla informatyka województwo małopolskie

« Poprzednia 5 6 7 8 9 10 11 Następna »

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google