Internet ofert pracy w opolskie

Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  3
  • Praca stała  10
  • Staż  1
  • Tymczasowa  1
Godziny pracy
  • Niepełny etat
  • Pełny etat  10
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  3
  • Ostatni tydzień  76
  • Fullstack Developer Java + React

    DevsData LLC Opole, Opolskie  +1 Lokalizacja

    Fullstack Developer (Java + React)
    3 dni temu w Talent.com

  • Architekt Rozwiązań IT

    Urząd KNF Opole, Opolskie  +7 lokalizacji

    Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje kandydatów na stanowisko: ️ Architekt Rozwiązań IT w Departamencie Informatyki.

  • Project Manager IT

    kruk Opole, Opolskie  +6 lokalizacji

    Jeśli: Masz doświadczenie w koordynacji projektów IT, Wiesz czym się różni chmura od on-premis, Zarządzałeś budżetem projektowym o wartości ponad 300 000 PLN Wi

  • Senior WordPress Developer

    Proxify Opole, Opolskie  +2 lokalizacje

    About us: Talent has no borders. Proxify's mission is to connect top developers around the world with the opportunities they deserve. So, it doesn't matter wher

  • Woźna oddziałowa

    Centralna Baza Ofert Pracy Kędzierzyn-Koźle, Opolskie

    Numer oferty: StPr/24/0524Obowiązki: Prace porządkowe, codzienne utrzymanie we wzorowej czystości sal i pomieszczeń przydzielonych do sprzątania: odkurzanie sal
    7 dni temu w InfoPraca

  • Python Engineer

    Opole, Opolskie  +15 lokalizacji

    Cześć! Cieszymy się, że czytasz nasze ogłoszenie! Szukasz dla siebie czegoś nowego? Dobrze się składa. Mamy o czym rozmawiać! Sprawdź, co czeka Cię w Scalo: pra
    3 dni temu w goldenline.pl

  • Administrator IT sieci komputerowe

    Prokorem Brzeg, Opolskie  +1 Lokalizacja

    Firma prokorem sp. z o. O. poszukuje pracownika na stanowisko: Administrator IT (sieci komputerowe) Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice OBOWIĄZKI: znajomość adresacj

  • Software Engineer Java Python ze znajomością języka niemieck

    in4ge Opole, Opolskie  +9 lokalizacji

    In4ge to spółka z wieloletnim doświadczeniem, należąca do grupy zajmującej się tworzeniem autorskich produktów IT wspierających biznes. Specjalizujemy się w dos
    Brutto/rok: 26 800 PLN

  • Fullstack Developer NET + Azure + React

    Q-PERIOR Polska Opole, Opolskie  +5 lokalizacji

    Cześć! Twój technologiczny background to technologie. NET i React oraz platforma Azure? Jeśli programowanie to Twój żywioł, a tworzenie innowacyjnych rozwiązań

  • Senior Network Security Engineer Cisco Firewalls

    Fujitsu Technology Solutions Opole, Opolskie  +6 lokalizacji

    Why to #ShapeYourWorld with Fujitsu? Want to work with teams who achieve together and with technology that is shaping the way the world learns and lives? Come a

  • Programista frezarek/tokarek CNC

    Covebo Work Office Opole, Opolskie

    Opis stanowiska: Obsługa i programowanie frezarki CNC lub tokarki CNC (maszyny 4-, 5-osiowe) Programowanie z pulpitu w razie potrzeby Maszyny ze sterowaniem Hei
    3 dni temu w InfoPraca

  • Senior Python Developer

    Cześć! Cieszymy się, że czytasz nasze ogłoszenie! Szukasz dla siebie czegoś nowego? Dobrze się składa. Mamy o czym rozmawiać! Sprawdź, co czeka Cię w Scalo: two
    7 dni temu w goldenline.pl

    kruk Opole, Opolskie  +9 lokalizacji

  • Frontend Developer with Apache Cordova

    Reply Polska Sp. z o. o. Opole, Opolskie  +7 lokalizacji

    Responsibilities Collaborate with the development team to translate requirements into technical solutions. Design and develop mobile and tablet applications usi
    Brutto/rok: 28 000 PLN

  • Senior PHP Developer

    Fujitsu Technology Solutions Opole, Opolskie  +7 lokalizacji

    Fujitsu is a global leader in technology and business solutions. We operate in 100 countries, employ over 150 000 people worldwide, and over 3 000 people in Pol
    Brutto/rok: 17 000 PLN

  • Senior Software Engineer Python Go

    Akamai Technologies Opole, Opolskie  +15 lokalizacji

    Are you excited by an opportunity to contribute to the software behind the largest distributed edge and cloud platform? Are you interested in developing securit
    Brutto/rok: 25 000 PLN

  • Opole: Pakowanie/Proste prace produkcyjne od ZARAZ

    AAS RECRUITMENT Opolskie, Strzelce Opolskie, Opolskie

    Poszukujemy kandydatów na okres miesiąca do obsługi zleceń produkcyjnych na terenie zakładu produkcyjnego w Opolu, szczegóły: tel. 725 259 --- lub 507 103 ---.
    3 dni temu w Jobs.pl

  • Lead UI Developer (React)

    2 dni temu w goldenline.pl

  • Senior IT infrastructure Specialist

    SCALO Opole, Opolskie  +1 Lokalizacja

    Jesteśmy firmą technologiczną. Realizujemy projekty. Budujemy zespoły. Zapewniamy specjalistów do projektów. Za pomocą technologii wspieramy wzrost biznesowy na
    2 dni temu w Talent.com

  • Backend Software Engineer

    Responsibilities You will develop state-of-the-art Backend Components, Microservices, and Cloud Infrastructures in a diverse and modern project environment Engi
    Brutto/rok: 16 000 PLN

  • Senior DevOps Engineer Remote

    TKH Technology Opole, Opolskie  +3 lokalizacje

    CITY Remote / Leszno / Katowice / Poznań / Wrocław (monthly meetings in Leszno or Wrocław) SALARY B2B: 20000–25--- PLN Is that you? We are eager to hire a Senio

  • Programista CNC

    OTTO Special Staffing Przechód, Korfantów, Opolskie

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Konfigurowanie maszyn Obsługa maszyn Programowanie maszyn Wymiana narzędzi Przygotowywanie zamówień Sprawdzanie jakości Dbanie o miejsce prac
    15 dni temu w Talent.com

  • Microsoft Dynamics CRM Developer remote

    KLIENT jobdesk.pl Opole, Opolskie  +15 lokalizacji

    Dla klienta poszukujemy osoby, która będzie miała wpływ na wizję i sposób realizacji projektów. Wymagania: minimum 4-letnie doświadczenie w pracy z ASP. Net/C#b
    2 dni temu w jobdesk.pl

    SCALO Opole, Opolskie  +15 lokalizacji

    7 dni temu w strefainzyniera.pl

  • Specjalista ds. utrzymania ruchu-20 eur /godz + dodatki Prac

    DSV Services Przechód, Korfantów, Opolskie

    ...Internet. Umowę o pracę z polskim pracodawcą DSV. Gwarancję godzin (pełny etat). Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych. 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku...
    8 dni temu w Talent.com

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla internet województwo opolskie

x
Otrzymuj nowe oferty pracy na maila!

1 2 3 4 5 Następna »

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google