Kadra Zarządzająca ofert pracy w Szczecin, Zachodniopomorskie

26-50 z 204 ofert pracy

Sortuj wg
Gmina/Miasto
  • Szczecin  204
Województwo
  • Zachodniopomorskie  204
Odległość
Firma
  • mcdonalds  15
  • sollers consulting  8
  • asseco  4
  • cyclad  4
  • smart  4
  • codilime  2
  • amazon  1
  • amrest  1
  • asseco poland  1
  • bank millennium  1
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  3
  • Praca stała  9
  • Staż
  • Tymczasowa
Godziny pracy
  • Niepełny etat
  • Pełny etat  9
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  7
  • Ostatni tydzień  78
  • Delivery Manager

    cyclad Szczecin, Zachodniopomorskie  +6 lokalizacji

    In Cyclad we work with top international IT companies in order to boost their potential in delivering outstanding, cutting-edge technologies that shape the worl
    3 dni temu w Talent.com

  • Junior Partnership Manager

    GR8 Tech Szczecin, Zachodniopomorskie  +3 lokalizacje

    GR8 Tech is a global product company that provides innovative, scalable platforms and business solutions for the iGaming industry. We have а great experience: G
    2 dni temu w Talent.com

  • Business Analyst

    BlueSoft Szczecin, Zachodniopomorskie  +5 lokalizacji

    Your role in the team: serve as a analytical expert, product evangelist, and the bridge between the customer and project team; work cross-functionally to gather
    Brutto/rok: 22 750 PLN

  • Kierownik kontraktu ds instalacji elektrycznych

    Szczecin, Zachodniopomorskie  +10 lokalizacji

    Nadzór nad robotami elektrycznymi i/lub teletechnicznymi na dużych projektach. Zarządzanie kadrą wykonawczą. Zarządzanie kosztami projektów. Tworzenie wycen...
    2 dni temu w goldenline.pl

  • Kierownik projektu ds instalacji elektrycznych

    LeasingTeam Group Szczecin, Zachodniopomorskie

    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje
    2 dni temu w jobdesk.pl

  • Business Development Manager IT services

    nowe CodiLime Szczecin, Zachodniopomorskie  +5 lokalizacji

    Get to know us better CodiLime is a software and network engineering industry expert and the first-choice service partner for top global networking hardware pro
    1 dzień temu w Talent.com

  • Pathways Area Manager Customer Fulfillment

    Amazon Szczecin, Zachodniopomorskie  +9 lokalizacji

    DESCRIPTION At Amazon, we're working to be the most customer-centric company on Earth. To get there, we are looking for Amazon's next generation of General Mana
    6 dni temu w Talent.com

  • Project Trial Manager

    Evidose Szczecin, Zachodniopomorskie  +1 Lokalizacja

    The Challenge The health & wellness industry is riddled with misinformation and inflated claims. Billions are spent annually on supplements, functional foods, w

  • Business Analyst with French @ Sollers Consulting

    Sollers Consulting Szczecin, Zachodniopomorskie  +2 lokalizacje

    Sollers Consulting is more than a consultancy and software integrator. As a company founded in 2000, our mission has been to transform the financial & insurance
    Brutto/rok: 14 500 PLN

    Szczecin, Zachodniopomorskie  +14 lokalizacji

    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu

  • Relokacja woj. Podlaskie- Dyrektor produkcji prefabrykatów b

    LeasingTeam Group Szczecin, Zachodniopomorskie  +16 lokalizacji

  • Zastępca Kierownika Działu Kas

    Schiever Polska Szczecin, Zachodniopomorskie

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: dbanie o prawidłowe funkcjonowanie Działu Kas, współodpowiedzialność za wynik i realizacje określonych celów działu, organizacja pracy Działu
    15 dni temu w Talent.com

  • Zastępca kierownika działu Warzywa/Owoce

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: udział we wdrażaniu polityki handlowej firmy, współudział w tworzeniu i realizacji akcji handlowych, współodpowiedzialność za wynik, organiza
    16 dni temu w Talent.com

  • Service Manager (German Speaker)

    Sapiens Software Solutions Poland Szczecin, Zachodniopomorskie

    Who we're looking for? Skills Ability to manage and work in crisis, pressure and complex situations Communicates well in written, verbal and presentations. All
    8 dni temu w Talent.com

  • Kierownik działu piekarnia/cukiernia

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: zarządzanie sprzedażą i zapewnienie sprawnego funkcjonowania działu Piekarnia/Cukiernia, zarządzanie produktem, tworzenie i realizacja akcji
    10 dni temu w Talent.com

  • Electrical project manager

  • Junior Project Manager w Branży Ciepłowniczej, do projektu:

    Szczecińska Energetyka Cieplna (SEC) Szczecin, Zachodniopomorskie

    Junior Project Manager w Branży Ciepłowniczej, do projektu: Transformacja energetyczna źródeł ciepła Twój zakres obowiązków Wsparcie w planowaniu bieżących zada
    7 dni temu w gowork.pl

  • Manager sprzedaży | branża ciepłownicza

    Gi Group Poland Szczecin, Zachodniopomorskie

    Manager sprzedaży | branża ciepłownicza Szczecin, West Pomeranian Voivodeship Manager sprzedaży | branża ciepłownicza Szczecin Szczecin, zachodniopomorskie, Pol

  • Konsultant / Konsultantka ds. Wdrożeń

    Sagitum Szczecin, Zachodniopomorskie

    Technologies-expected: MS SQL responsibilities: Udział w realizacji projektów wdrożeniowych systemów informatycznych; Analiza potrzeb klienta; Konfiguracja syst

  • Lider zespołu ds. Logistyki

    REICHHART Logistik Gruppe Szczecin, Zachodniopomorskie  +6 lokalizacji

    Dane podstawowe Powinieneś znać następujące języki: Niemiecki Powinieneś posiadać następujące prawo jazdy: B Powinieneś/-nnaś wykazać gotowość do pracy w system
    18 dni temu w Talent.com

  • Business Development Manager Solar & Wind

    Uniper Szczecin, Zachodniopomorskie

    Purpose of the job: Acquire Wind and/or Solar projects / Develop Partnerships to Co-Develop Wind and Solar projects in France / Scouting for greenfield opportun

  • Koordynator Projektów Inwestycyjnych

    Koordynator Projektów Inwestycyjnych Twój zakres obowiązków Koordynacja projektów inwestycyjnych, w szczególności w zakresie budowy nowej i przebudowy istniejąc

  • Konsultant ds. wdrożeń ERP systemu Comarch ERP XL – Optima –

    PracBaza Szczecin, Zachodniopomorskie  +7 lokalizacji

    Technologies-optional: SQL T-SQL MySQL responsibilities: Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań Tworzenie dokumentacji technicznej, instrukcji
    Brutto/rok: 12 700 PLN

  • Manager Zespołu i Procesów

    SZKOŁA W CHMURZE Szczecin, Zachodniopomorskie

    Manager Zespołu i Procesów Szczecin, Zachodniopomorskie Manager Zespołu i Procesów Szczecin Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska Miejsce pracy: Warszaw

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla kadra zarządzająca szczecin

« Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna »

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google