Kierownik Robót ofert pracy w województwo Świętokrzyskie

  • animex  1
  • ccc  1
  • mcdonalds  1
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  1
  • Praca stała  16
  • Staż
  • Tymczasowa  1
Godziny pracy
  • Niepełny etat
  • Pełny etat  20
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  0
  • Ostatni tydzień  13
  • Project Manager Systems

    Bonprix Kielce, Świętokrzyskie  +6 lokalizacji

    Project Manager Systems Your responsibilities You will manage global projects with system reference (e. G. Introduction of contact response system). Your respon
    30+ dni temu w gowork.pl

  • Project Manager

    bonprix Kielce, Świętokrzyskie  +6 lokalizacji

    Operating system, Windows Your responsibilities, You are responsible to establish a unified project portfolio management standard for all national and internati
    22 dni temu w Jooble

  • Inżynier budowy - Technik budowy

    Carcon Kielce, Świętokrzyskie  +8 lokalizacji

    ...umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów, chęć zdobywania Określenie stanowiska pracy: Inżynier Budowy bezpośredni przełożony: Kierownik...

    Operating system, Windows Your responsibilities, You will manage global projects with system reference (e. G. Introduction of contact response system). Your res

    bonprix Kielce, Świętokrzyskie  +4 lokalizacje

    Responsibilities: You are responsible to establish a unified project portfolio management standard for all national and international CCM programs. You develop
    27 dni temu w Jobrapido

  • Enterprise Project Manager ERP

    Kielce, Świętokrzyskie  +11 lokalizacji

    Company: Brand New Galaxy Location: Warsaw/Poznań hybrid/remotely from Poland Company description: Brand New Galaxy (BNG) is an agency focusing on digital trans
    8 dni temu w Jobleads

  • Kierownik baru

    Społem PSS Kielce Kielce, Świętokrzyskie

    Stanowisko: KIEROWNIK BARU Wymagania: posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych Zakres obowiązków: nadzór nad zespołem. Nadzór nad...
    22 dni temu w lento.pl

  • Kierownik oddziału

    Fundacja MKW Pomagamy Busko-Zdrój, Świętokrzyskie

    1/ realizacja koncepcji programów prozdrowotnych w tym telemedycznych na terenie woj. Świętokrzyskiego i ościennych, 2/ pełnienie nadzoru merytorycznego i organ

  • Kierownik budowy

    Cito Building Kielce, Świętokrzyskie

    Firma budowlana Cito Building zatrudni kierownika budowy. Prace prowadzimy w Kielcach. Opis stanowiska pracy: realizacja i zarządzanie procesami na budowie. Prz
    28 dni temu w lento.pl

    Topfloor Investment Kielce, Świętokrzyskie

    Firma deweloperska TopFloor Investment zatrudni kierownika budowy. Prace prowadzimy w Kielcach. Opis stanowiska pracy: realizacja i zarządzanie procesami na bud

    Jms inwestycje Kielce, Świętokrzyskie

    Firma deweloperska z wieloletnim doświadczeniem zatrudni Kierownika budowy. Oferujemy pracę w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę. Oczekujemy doświadczen
    30+ dni temu w lento.pl

  • Kierownik hurtowni farmaceutycznej - Kielce

    BonoPharm Sp z.o.o Kielce, Świętokrzyskie

    Twój zakres obowiązków: tworzenie Systemu Jakości hurtowni w tym procedur, opartych o analizę ryzyka; przygotowanie dokumentacji do złożenia wniosku o Zezwoleni
    2 dni temu w lento.pl

  • Kierownik Działu Kontroli Jakości

    WOST Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie

    Nasze produkty. Wyroby gorącowalcowane. Dostarczamy do ponad 50 krajów na całym świecie. Poszukujemy aktualnie pracownika na stanowisko Kierownicze w Dziale Kon

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla kierownik województwo świętokrzyskie

« Poprzednia 1 2 3 4

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google