Logistyka / Transport ofert pracy w województwo Świętokrzyskie

151-162 z 162 ofert pracy

Sortuj wg
Odległość
Firma
  • animex  4
  • ab service polska  1
  • de rooy  1
  • smart  1
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  16
  • Praca stała  48
  • Staż
  • Tymczasowa  14
Godziny pracy
  • Niepełny etat  1
  • Pełny etat  79
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  5
  • Ostatni tydzień  23
  • Pracownik magazynu wysyłek

    Kleen-Tex Polska Suchedniów, Świętokrzyskie

    Międzynarodowa firma Kleen-Tex Polska Sp. Z o.o. producent systemów mat wejściowych w Suchedniowie poszukuje osób do pracy na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU WYS
    16 dni temu w lento.pl

  • Pracownik magazynowy/produkcji > 11 km od Kielc > od z

    Randstad Polska Spółka z o. o. Kielce, Świętokrzyskie

    Dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na obszar magazynu lub produkcji. Masz doświadczenie jako magazynier? A może czujesz, że sprawdzisz się w roli operat
    10 dni temu w lento.pl

  • Pracuj jako kurier! Zarabiaj ile chcesz!

    Dział HR Kielce, Świętokrzyskie

    Dołącz do Naszego zespołu i pracuj z doświadczonym liderem w branży transportu kurierskiego o ugruntowanej pozycji na rynku. Do zadań należeć będzie doręczanie
    30+ dni temu w lento.pl

  • Kierowca międzynarodowy C+E - Kielce

    VIVE Textile Recycling sp z o. o. m Malikowo, Kielce, Świętokrzyskie

    Twój zakres obowiązków: Stałe trasy międzynarodowe, głównie: DE, CZ, AT, NL, BE, FR, CH, IT, DK, SE. Obsady pojedyncze i podwójne. Nadwozia wymienne WECON z sys
    7 dni temu w lento.pl

  • Operator wózka widłowego- Torgau- Niemcy

    EuropaJob sp z.o o. Starachowice, Świętokrzyskie

    ...wózka widłowego/Kalmar Miejsce Pracy: Niemcy, okolice Lipska. Torgau Rozpoczęcie pracy: od zaraz Opis stanowiska: obsługa wózka widłowego. Bezpieczny transport...

  • Praca magazyn kielce elastyczne godziny!

    Inwork Kielce, Świętokrzyskie

    Chcesz dołączyć do szerokiego zespołu jednej z największych firm sektora logistycznego? Wystarczy, że zaaplikujesz! Czekamy właśnie na Ciebie! Stanowisko: Magaz

  • Operator wózka widłowego UDT Starachowice

    Pakar Service Starachowice, Świętokrzyskie

    Pakar Service jest innowacyjnym przedsiębiorstwem wykorzystującym szereg nowoczesnych rozwiązań pozwalających na wprowadzenie nowego wymiaru jakości do sektora
    5 dni temu w lento.pl

  • Kierowca CE, Niemcy, system 2/1 Lipsk, tandem

    Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy Kielce, Świętokrzyskie

    Poszukiwany do pracy od zaraz nr. Ref. AI/AG/2020 Kto? Kierowca zawodowy kat. C+E Gdzie? Niemcy, okolice lipska co oferujemy i gwarantujemy? .zatrudnienie bezpo

  • Dostawca starachowice glovo 20-45zł/h brutto

    PTD PARTNER Starachowice, Świętokrzyskie

    DOSTAWCA STARACHOWICE GLOVO 20-45zł/h Brutto PTD Partner jest niezależną firmą współpracującą z Glovo. Cenimy Twój czas, dlatego grafik jest elastyczny i dostos

  • Dostawca skarżysko-kamienna glovo 20-45zł/h brutto

    PTD PARTNER Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie

    DOSTAWCA SKARŻYSKO-KAMIENNA GLOVO 20-45zł/h Brutto PTD Partner jest niezależną firmą współpracującą z Glovo. Cenimy Twój czas, dlatego grafik jest elastyczny i

  • Dostawca kielce glovo|uber eats|xpress delivery 20-45zł/h br

    PTD PARTNER Centrum, Kielce, Świętokrzyskie

    DOSTAWCA KIELCE GLOVO|UBER EATS|XPRESS DELIVERY 20-45zł/h Brutto PTD Partner jest niezależną firmą współpracującą z Glovo|Uber Eats|Xpress Delivery. Cenimy Twój

  • Dostawca ostrowiec świętokrzyski glovo|xpress delivery

    PTD PARTNER Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie

    Dostawca ostrowiec świętokrzyski glovo|xpress delivery 20-45zł/h brutto ptd partner jest niezależną firmą współpracującą z glovo|xpress delivery. Cenimy Twój cz

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla logistyka transport województwo świętokrzyskie

« Poprzednia 4 5 6 7

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google