Operator Koparki ofert pracy w województwo Małopolskie

1-11 z 11 ofert pracy

Sortuj wg
Lokalizacja
Zawód
  • Operator Koparki Usuń filtr
Odległość
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  5
  • Tymczasowa  5
Godziny pracy
  • Pełny etat  1
Doświadczenie
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Operator koparki

    Płaza, Chrzanów, Małopolskie

    Obsługa koparki kl. II lub kl.
    30+ dni temu w Pup-chrzanow

    Podobne oferty pracy: operator

  • Operator koparki (O)

    "EDBUD" Edward Biel Zakliczyn, Małopolskie

    Zakres obowiązków: Operator koparki
    13 dni temu w Tarnow

  • Operator koparki dwudrożnej z doświadczeniem

    Tarnów, Małopolskie

    Zatrudnię operatora koparki dwudrogowej na atrakcyjnych warunkach. Wymagane doświadczenie oraz uprawnienia. 28/03/2017.
    2 dni temu w gumtree.pl

    Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie Płaza, Chrzanów, Małopolskie

    Obsługa koparki kl. II lub kl. Umowa o pracę na okres próbny. Adam Kania. -----------@kanspol3g.nazwa.pl.
    30+ dni temu w pup-mikolow.pl

    Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie Karniowice, Małopolskie

    Obsługa koparki. Umowa o pracę na okres próbny. Grzegorz Chomik.

    Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu Wolbrom, Małopolskie

    Usługi w zakresie koparki, remonty dróg, nawierzchni. Umowa o pracę na czas określony. Wioleta Oleś. ---------@pup-olkusz.pl.