Platformy wiertnicze ofert pracy

1-5 z 5 ofert pracy

Sortuj wg
Gmina/Miasto
  • Kolbuszowa  2
  • Gdańsk  1
  • Szczecin  1
Województwo
  • Podkarpackie  2
  • Pomorskie  1
  • Zachodniopomorskie  1
Zawód
  • Pracownik Biurowy  1
  • Prawnik Pracy  1
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  2
  • Praca stała  1
Godziny pracy
  • Pełny etat  2
Doświadczenie
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Platformy wiertnicze + statki pasażerskie

    Zagranica, Kolbuszowa, Podkarpackie

    Witamy zainteresowanych aplikowaniem CV dla przemysłu wydobywczego ropy i gazu. Platformy wiertnicze, terminale przesyłowe, statki transportowe. Statki...
    17 dni temu w rozglos.net

  • Platformy wiertnicze świata

    Gdańsk, Pomorskie

    Posiadamy ofertę dotyczącą złozenia i rejestracji swojego CV dla baz danych dla kandydatów i pracodawców które przyjmują zgłoszenia od osób zainteresowanych pla
    30+ dni temu w warszawacity.pl

    Podobne oferty pracy: systemie rotacyjnym norwegia, systemie rotacyjnym

  • CV -platformy wiertnicze swiata

    Szczecin, Zachodniopomorskie

    Podobne oferty pracy: holandia szczecin

  • Platformy-wiertnicze-statki-pasazerskie, 58498

    Barcelona, 81

    Witamy zainteresowanych aplikacją cv dla przemysłu wydobywczego, oraz statki pasażerskie Praca na kontraktach w róznych zawodach, jak równiez przeszkolenia spec
    30+ dni temu w notka24.pl

  • Pracownik wieży wiertniczej, rig service, floorhand kanada

    Adecco Poland Zagranica, Kolbuszowa, Podkarpackie

    Opis stanowiska: Lądowe platformy wiertnicze. Praca na okres 6 miesięcy: 10/2013-04/2014. Utrzymanie czystości na platformie oraz utrzymanie urządzeń w...
    26 dni temu w mypraca.pl

    Podobne oferty pracy: kanada

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla platformy wiertnicze

x