Produkcja przemysl ofert pracy w wrocław, dolnośląskie

  • unit4  3
  • volvo  3
  • amer sports  2
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  2
  • Praca stała  49
  • Staż  1
  • Tymczasowa  7
Godziny pracy
  • Niepełny etat
  • Pełny etat  55
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  19
  • Ostatni tydzień  194
  • Data Engineer (Mid/Senior)

    Addepto Wrocław, Dolnośląskie

    We are Addepto where you can feel a startup atmosphere! We believe that the only constant in life is change, so we try to keep developing and improving to becom
    2 dni temu w Talent.com

  • Specjalista/ka BIM (spec. Instalacje Sanitarne/ Elektryczne)

    atlas Wrocław, Dolnośląskie

    Specjalista/ka BIM (spec. Instalacje Sanitarne/ Elektryczne) Miejsce pracy: Wrocław Twój zakres obowiązków tworzenie modeli BIM do celów handlowych i przetargow
    3 dni temu w Jobrapido

  • Process Engineer

    Wrocław, Dolnośląskie

    Hej! Jesteśmy QualiTech PolskaSp. Z o.o. polsko-norweską spółką z wieloletnim doświadczeniem na rynku inżynierii. Zajmujemy się projektowaniem w branżach: oruro
    6 dni temu w Jobleads

  • Senior Data Engineer

    nowe SUNSCRAPERS Wrocław, Dolnośląskie  +4 lokalizacje

    Advance your career with Sunscrapers, a leading force in software development, now expanding its presence in a data-centric environment. Join us in our mission
    1 dzień temu w Talent.com

  • Cybersecurity Engineer

    Techland Wrocław, Dolnośląskie

    Techland is one of the biggest and best-known Polish game developers with studios in Wroclaw and Warsaw. For over 30 years, we've carried a tradition of providi

  • Senior Citrix Engineer

    Knewin Wrocław, Dolnośląskie

    Company Description We are in Business for People, empowering people in service organizations with innovative Enterprise and Business software solutions. We’ve
    3 dni temu w Talent.com

  • Quality Engineer

    GE Wrocław, Dolnośląskie

    Wabtec Corporation is a leading global provider of equipment, systems, digital solutions and value-added services for freight and transit rail. Drawing on nearl
    6 dni temu w Talent.com

  • Programista PLC/Automatyk

    BUSINESS BRIDGE GROUP Wrocław, Dolnośląskie

    Business Bridge Group to profesjonalna agencja rekrutacyjna, którą tworzą doświadczeni i skuteczni ludzie. W praktyce oznacza to, że szukamy i. Co ważniejsze. Z
    3 dni temu w jobdesk.pl

  • Programista Systemów Wbudowanych W Dziale Drives - Platform

    Diehl Controls Polska Wrocław, Dolnośląskie

    Wymagane, C, C+, PythonTwój zakres obowiązków, Rozwijanie projektów przekształtników energoelektronicznych (zasilanie sieciowe, moc 10kW, branża HVAC/R);, Imple
    7 dni temu w Jooble

    nowe Lite e-Commerce Wrocław, Dolnośląskie  +6 lokalizacji

    So far, we have created two products in the Polish market. Jush, an app which allows you to order your favourite products and have them delivered in as little a

  • Remote Senior Data Engineer @ Varwise

    Varwise Wrocław, Dolnośląskie

    We value technical excellence and you will have both resources and time to deliver world-class code. This is a 100% remote position, You will be working with te
    5 dni temu w Talent.com

  • Senior Backend Engineer

    Outdefine Wrocław, Dolnośląskie

    Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Poland Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Poland Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Poland Wrocław, Lower Silesian Voiv
    9 dni temu w Talent.com

  • Engineering Manager

    Fortive Wrocław, Dolnośląskie

    This service is set to disconnect automatically after {0} minutes of inactivity. Your session will end in {1} minutes. Click OK to reset the timer to {0} minute

  • Spark/Scala Engineer

    L.M. GROUP POLAND Wrocław, Dolnośląskie  +10 lokalizacji

    Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną założoną w 1987 roku w Izraelu, obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacji na stałe i tymczasowe
    7 dni temu w jobdesk.pl

  • Senior MLOps Engineer

    Wrocław, Dolnośląskie  +4 lokalizacje

    Exciting Opportunity: Senior MLOps Engineer Remote, Poland B2B; 1.600. 1.800 PLN/day + VAT covered Total Yrs. Of Experience 7-10+ years Relevant Yrs. Of experie
    4 dni temu w Jobleads

  • AWS Data Engineer [rekrutacja prowadzona online]

    Capgemini Wrocław, Dolnośląskie

    When you join Capgemini, you don’t just start a new job. You become part of something bigger. We bring together passionate, skilled people, a tech-driven approa

  • Pracownik ds. przygotowania produkcji zbrojeń budowlanych nr

    CENTROSTAL-WROCŁAW Wrocław, Dolnośląskie

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: czytanie rysunku technicznego obsługa komputera WYMAGANIA: mile widziani zaoczni studenci z wydziału budownictwa umiejętność czytania rysunku
    14 dni temu w Talent.com

  • Inżynier mechatronik (m/k/i)

    Lettl Transporte GmbH Wrocław, Dolnośląskie  +8 lokalizacji

    Dane podstawowe Powinieneś znać następujące języki: Niemiecki Powinieneś posiadać następujące prawo jazdy: B Powinieneś/-nnaś wykazać gotowość do pracy w system
    19 dni temu w Talent.com

    j-labs Wrocław, Dolnośląskie  +5 lokalizacji

    Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za przetwarzanie danych potrzebnych do generowania raportów. Masz okazję zostać częścią projektu, który ma na celu zrewolucjo
    Brutto/rok: 28 000 PLN

  • Inżynier ds. elektrycznych- budynki kubaturowe

    LeasingTeam Group Wrocław, Dolnośląskie  +17 lokalizacji

    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje

    7 dni temu w gazetapraca.pl

  • Spawacz / Slusarz w stoczni, Holandia, od 2800 nett lub 32 e

    Fareon Z Nederland B.V. Wrocław, Dolnośląskie

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: szlifowanie, cięcie, odtłuszczanie itp. Spawanie punktowe, składanie pojedynczych części według rysunku. Spawanie metodą TIG, MAG lub elektro
    11 dni temu w Talent.com

  • Młodszy Analityk ds. Jakości/Tester Oprogramowania

    Acturis Poland Wrocław, Dolnośląskie

    Technologies-optional: Redmine TestRail Oracle SQL Developer Selenium responsibilities: Przegląd dokumentacji technicznej i tworzenie dokumentacji testowej (sce

  • Mid/Senior QA Engineer

    TeamQuest Wrocław, Dolnośląskie

    We are looking for an experienced QA Engineer to join our software quality department for our client. Mid/Senior QA Engineer We offer: Private healthcare; Flexi
    22 dni temu w Talent.com

  • Senior Kotlin Engineer

    schenker Wrocław, Dolnośląskie  +5 lokalizacji

    The goal is to develop a web-based solution which enables efficient workflows to plan and organize each of our trucks. Complex processes need to be realized to
    Brutto/rok: 31 200 PLN

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla produkcja przemysl wrocław

« Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna »

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google