Przemysł ofert pracy w wrocław, dolnośląskie

  • smart  2
  • volvo  2
  • amer sports  1
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  3
  • Praca stała  50
  • Staż  1
  • Tymczasowa  8
Godziny pracy
  • Niepełny etat
  • Pełny etat  57
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  19
  • Ostatni tydzień  194
  • Senior Cloud Engineer m f d

    Kuehne+Nagel Wrocław, Dolnośląskie

    Join our dynamic Cloud Competence Centre as a Cloud Engineer, where you will focus on AWS while also gaining exposure to Azure and GCP. Work on globally scalabl
    Brutto/rok: 24 000 PLN
    7 dni temu w Talent.com

  • Project Engineer – automation industry

    Groupe SII Wrocław, Dolnośląskie  +3 lokalizacje

    The Automation Project Engineer The Automation Project Engineer is accountable for providing technical automation expertise and supervision. You act as the main
    5 dni temu w Talent.com

  • Senior/Middle Vue. Js Engineer @ N-iX

    N-iX Wrocław, Dolnośląskie

    N-iX is a global company with Ukrainian roots that helps businesses across the world develop successful software products. Founded in 2002, N-iX has come a long
    4 dni temu w Talent.com

  • Kontroler jakości

    Randstad Polska Dolnośląskie, Wrocław, Dolnośląskie

    Dla naszego Klienta. Lidera w branży AGD. Szukamy osób na stanowisko Kontroler jakości. Nie czekaj aplikuj. Oczekujemy Wykształcenia minimum średniego Znajomośc
    7 dni temu w Jobs.pl

  • QA Engineer

    nowe Wrocław, Dolnośląskie

    Let’s build the future of finance together At AMINA Bank, we value talented individuals from diverse backgrounds who bring innovation and contribute to our miss
    15 h 13 minut temu w Jobleads

  • Data Engineer (Mid. /Senior)

    cyclad Wrocław, Dolnośląskie

    Data Engineer (Mid. /Senior) Wrocław, dolnośląskie Data Engineer (Mid. /Senior) Wrocław Wrocław, dolnośląskie, Polska Lokalizacja Wrocław Cyclad Sp. Z o.o. Nume
    3 dni temu w Talent.com

  • Senior Kotlin Java Engineer

    Rite NRG Wrocław, Dolnośląskie

    Dołącz do naszej ekipy Rite NRG jako Senior Kotlin/Java Engineer i bądź częścią zespołu tworzącego centrum technologiczne w Polsce dla lidera w branży iGaming.
    Brutto/rok: 36 000 PLN
    2 dni temu w Talent.com

  • Senior DevSecOps Engineer

    volvo Wrocław, Dolnośląskie

    Salary brackets: 18 000. 25 000 PLN gross / month (Employment contract) Senior DevSecOps Engineer Wrocław Wroclaw, Polska Salary brackets: 18 000. 25 000 PLN gr

  • Analytics Engineer

    Grupa Blix Wrocław, Dolnośląskie  +4 lokalizacje

    Jako Grupa Blix rozwijamy najpopularniejsze aplikacje zakupowe w Polsce – BLIX i Zdrowe Zakupy, z których korzysta ponad 6 mln smart shopperów. Podbijamy rynek
    Brutto/rok: 25 000 PLN

  • Automatyk

    InterKadra Wrocław, Dolnośląskie

    InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną
    2 dni temu w jobdesk.pl

  • Spark/Scala Engineer

    Wrocław, Dolnośląskie  +10 lokalizacji

    Zadania: wykorzystanie w pełni potencjału klastra Spark, oczyszczanie, przekształcanie i analizowanie ogromnych ilości surowych danych z różnych systemów przy u
    6 dni temu w goldenline.pl

  • SAP Full-Stack Developer

    Convista Poland Wrocław, Dolnośląskie

    ...W Convista dzieje się dużo. Niedawno otworzyliśmy się na nowe obszary rynku. Do sektora zdrowotnego, w którym specjalizujemy się od lat, dołączył przemysł...

  • Test Automation Engineer

    axa Wrocław, Dolnośląskie

    Test Automation Engineer UK, Poland & India As a Test Automation Engineer within the Digital Factory Platform team, you will be at the forefront of our move tow

  • Databricks Data Engineer

    Experis Polska Wrocław, Dolnośląskie

    Designing and implementing solutions for processing large and unstructured datasets, including Data Lake Architecture and Streaming Architecture Implementing, o

  • Junior Data QA Engineer Comscore QA · Ruska 3, Wrocław (near

    Correctcontext Wrocław, Dolnośląskie

    Correct Context is hiring and maintaining teams for Comscore in Poland and around. Comscore is a global leader in media analytics, revolutionizing insights into
    6 dni temu w Talent.com

  • Operator produkcji / Wrocław lub Biskupice Podgórne / umowa

    Chciałbyś podjąć pracę od zaraz? Masz już za sobą pierwsze doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych lub montażu? Mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Nie cze
    3 dni temu w Jobs.pl

  • Ślusarz - pomocnik spawacza

    Investa Wrocław, Dolnośląskie

    Ślusarz. Pomocnik spawacza Twój zakres obowiązków Być może szukamy właśnie Ciebie! Jeżeli wiążesz swoją zawodową przyszłość z obszarem produkcji – i masz min. 3
    7 dni temu w gowork.pl

  • Senior Integration Engineer

    Talent Select Wrocław, Dolnośląskie

    Bądź częścią zespołu IT w międzynarodowej firmie produkcyjnej i wspieraj automatyzację i optymalizację procesów oraz zarządzanie danymi. Jako samodzielny specja

  • Senior Data Engineer

    QAD Wrocław, Dolnośląskie

    QAD is building a world-class SaaS company, and we are growing. We are looking for talented individuals who want to join us on our mission to help solve relevan

  • Staff Engineer, Site Reliability Engineering

    Iqvia Wrocław, Dolnośląskie

    Html Staff Engineer, Site Reliability Engineering Location (flexible): Poland, Spain or Italy (hybrid/remote) Role Summary: This is a staff engineer position wi

  • VP of Engineering

    Ritenrg Wrocław, Dolnośląskie

    Dołącz do naszego energicznego zespołu Rite NRG jako Vice President of Engineering. Rite NRG rośnie z roku na rok o przeszło 100% i dalej nie zwalnia tempa, dla

  • Pakowacz (k/m)

    Trenkwalder Dolnośląskie, Wrocław, Dolnośląskie

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Osoby na tym stanowisku będą odpowiedzialne za: pakowanie produktów zgodnie ze standardami firmy,
    6 dni temu w Jobs.pl

  • Programista PLC/Automatyk

    BUSINESS BRIDGE GROUP Wrocław, Dolnośląskie

    Business Bridge Group to profesjonalna agencja rekrutacyjna, którą tworzą doświadczeni i skuteczni ludzie. W praktyce oznacza to, że szukamy i. Co ważniejsze. Z
    2 dni temu w gazetapraca.pl

  • Lead Frontend Engineer

    Syberry Wrocław, Dolnośląskie  +6 lokalizacji

    We are looking for a Lead Frontend Engineer to: ‍ Champion high-velocity engineering, ‍ Learn directly from our clients with 15 years of Wall Street experience,
    Brutto/rok: 40 000 PLN

  • Senior Industrial Automation Engineer

    Aira Wrocław, Dolnośląskie

    Clean-energy tech leads to a positive global transformation. Heating homes contribute to 10% of Europe's CO2 emissions. Switching to sustainable solutions offer

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla przemysł wrocław

« Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna »

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google