Sortowanie ofert pracy w kielce, świętokrzyskie

1-4 z 4 ofert pracy

Sortuj wg
Gmina/Miasto
  • Kielce  4
Województwo
  • Świętokrzyskie  4
Zawód
  • Kontroler Jakości  1
  • Magazynier  1
  • Pracownik Biurowy  1
  • Pracownik Pomocniczy  1
Odległość
Firma
  • exact systems  1
  • inpost  1
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  1
Doświadczenie
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Pracownik działu produkcji

    Miejski Urząd Pracy w Kielcach Kielce, Świętokrzyskie

    Sprawność manualna, ręczne sortowanie, kompletowanie, pakowanie asortymentu. Umowa o pracę na okres próbny.
    30+ dni temu w pup-mikolow.pl

  • Oferty pracy - Kontroler Jakości

    Exact systems Kielce, Świętokrzyskie  +70 lokalizacji

    Obowiązki: selekcja, naprawa lub sortowanie komponentów zgodnie z przekazaną instrukcją przepakowanie i oznaczanie komponentów raportowanie wyników kontroli...
    30+ dni temu w pracodawca.com

  • Magazynier/Sortownik

    Inpost Kielce, Świętokrzyskie  +2 lokalizacje

    Opis stanowiska: Sortowanie paczek nadanych: skanowanie oraz przenoszenie paczek za pomoc? Ta?moci? Gu, Ustawianie wózków platformowych i klatek, Roz? Adunek i...
    11 dni temu w erecruiter.pl

  • Pracownik pomocniczy produckji

    Randstad Kielce, Świętokrzyskie

    No: 42348 Location: Kielce ZAKRES OBOWIĄZKÓW:: sortowanie, kompletowanie, pakowanie asortymentu. Załadunek, rozładunek OCZEKIWANIA: dyspozycyjność do pracy na...
    26 dni temu w Monsterpolska.pl

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla sortowanie kielce

x