Sprzątanie ofert pracy w gdańsk, pomorskie

  • Opiekun Do Pani  8
  • Niania  7
  • Pokojowa  2
  • Kelner  1
  • Koordynator  1
  • Magazynier  1
  • Pomoc Kuchenna  1
Odległość
Firma
  • clar system  3
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  11
  • Tymczasowa  2
Godziny pracy
  • Pełny etat  3
Doświadczenie
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Sprzątanie

    Gdańsk, Pomorskie

    Sprzątanie mieszkania w poniedziałek (29.05)
    30+ dni temu w pomocedomowe.pl

    Sprzątanie, 2017-06-13 12:45:22, Gdańsk, Pomorskie.
    10 dni temu w gratka.pl

    Witam, wyprowadzam się z wynajmowanego mieszkania i potrzebuję osoby do jednorazowegosprzątania 50 m2 lokum. Wyjezdzam jutro, dlatego pasują mi najbardziej godz
    24 dni temu w pomocedomowe.pl

  • Sprzątanie domku

    Pruszcz Gdański, Pomorskie

    Poszukuje osoby do sprzątania domku okazjonalnie
    3 dni temu w pomocedomowe.pl

  • Stegna sprzatanie pokoi

    Straszyn, Pruszcz Gdański, Pomorskie

    Stegna sprzatanie pokoi dorywczo, w soboty, mozliwe inne dni dodatkowo.
    4 dni temu w pomocedomowe.pl

  • -Opieka nad starszą osobą - spacery, - sprzątanie - zakupy

    Orunia, Gdańsk, Pomorskie

    Opieka nad starszą osobą. Spacery. Sprzątanie. Zakupy
    4 dni temu w opiekaseniora.pl

    Podobne oferty pracy: sprzataczka gdańsk

  • Sprzątanie - Gdańsk Chełm 74m2

    Poszukuję osoby do cotygodniowego sprzątania mieszkania w Gdańsku, na Chełmie. W zakres obowiązków wchodzi ścieranie kurzy z mebli, sprzątnięcie łazienki i toal
    5 dni temu w pomocedomowe.pl

  • Sprzątanie biur

    Sprzątanie biur, 2017-06-08 09:50:03, Gdańsk, Pomorskie.
    15 dni temu w gratka.pl

  • Sprzątanie u Agnieszki

    Rotmanka, Pruszcz Gdański, Pomorskie

    Sprzątanie raz w tygodniu (najchętniej czwartek, piątek) mieszkania ok. 90 m2. Rotmanka.
    27 dni temu w pomocedomowe.pl

  • Pokojówka/sprzątanie

    MBP Słupsk Sopot, Pomorskie

    Miejsce pracy: Sopot, POMORSKIE Zakres obowiązków: dbanie o czystość obiektu, pokoi dokładność dbałość o czystość pokoi Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Praca tymcz
    21 dni temu w mbp.ohp.pl

  • Sprzatanie domu

    Prosze o cene stalego sprzatania domu
    17 dni temu w pomocedomowe.pl

    Podobne oferty pracy: pszczółki

  • Sprzatanie - banino

    Witam serdecznie! Zalezy mi na przychodzeniu raz na dwa tygodnie, dom w szeregu 120 metrow (bez garazu 100), salon z kuchnia, przedpokoj, mala lazienka, plus go
    29 dni temu w pomocedomowe.pl

  • Sprzątanie mieszkania

    Sopot, Pomorskie

    Poszukuję osoby do sprzątania mieszkania na wynajem dla letników. Metraż mieszkania 40 m2 (kuchnia, łazienka, dwa pokoje). Wymagana dyspozycyjność.
    18 dni temu w pomocedomowe.pl