Sprzedaż / Zakupy ofert pracy w Raszyn, Mazowieckie

  • Sprzedawca  2
  • Kierownik Sklepu  1
  • Sprzedawca w sklepie zoologicznym  1
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt
  • Praca stała  1
  • Staż
  • Tymczasowa
Godziny pracy
  • Niepełny etat
  • Pełny etat  1
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  0
  • Ostatni tydzień  0
  • Kierownik sklepu Janki

    Fundacja Labore Simul Raszyn, Mazowieckie

    Szukasz pracy? Lubisz wyzwania. Mamy dla ciebie ofertę pracę. Szukamy kierownika do sklepu zoologicznego. Kochasz zwierzęta. Lubisz opiekać się nimi. Masz doświ
    19 dni temu w Hitpraca

  • Sprzedawca w sklepie zoologicznym

    ...zwierzaki, to świetnie! Twoja wiedza będzie dodatkowym atutem. Do Twoich obowiązków będzie należało: opieka nad zwierzętami. Doradzanie klientom. Sprzedaż...

  • Sprzedawca

    Netto Raszyn, Mazowieckie

    SPRZEDAWCA 09fd3553-4eee-4bbe-8361-ff0a34a00ce2 Obowiązki Twoim głównym zadaniem będzie obsługa Klienta Pracą przy kasie i rozliczaniem powierzonej gotówki Wykł
    13 dni temu w gowork.pl

    FLS Raszyn, Mazowieckie

    ...Obowiązki: opieka nad zwierzętami. Doradzanie klientom. Sprzedaż Oferujemy: stabilne zatrudnienie. Umowę o pracę. Pełny etat lokalizacja janki gm, raszyn
    19 dni temu w lento.pl

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla sprzedaż zakupy raszyn

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google