Tynkarz ofert pracy w województwo Podkarpackie

  • Ździary  1
Województwo
  • Podkarpackie  5
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt
  • Praca stała  5
  • Staż
  • Tymczasowa
Godziny pracy
  • Niepełny etat
  • Pełny etat  4
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  0
  • Ostatni tydzień  1
  • Murarz-tynkarz

    Ździary, Podkarpackie

    Prace remont. Budowlane z zakresu murowania z tynkowaniemInne wymaganiadoświadczenie z zakresu murowania i tynkowaniaRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas ok
    4 dni temu w Hitpraca

  • Tynkarz maszynowy - niewymagana znajomość j. Niemieckiego

    LUPA Personal GmbH & Co.KG Zagranica, Kolbuszowa, Podkarpackie

    Zakres obowiązków: praca w firmie zajmującej się produkcja prefabrykatów betonowych (ściany, stropy itp). Natryskiwanie i tynkowanie maszynowe betonu z cząstecz
    30+ dni temu w InfoPraca

  • Murarz, tynkarz, zbrojarz-betoniarz

    Firma Budowlana Sarzyna, Nowa Sarzyna, Podkarpackie

    ...pomocniczy robotnik budowlany, murarz, zbrojarz. Betoniarz oraz tynkarz. Praca na terenie Leżajska, powiatu leżajskiego i województwa podkarpackiego.
    22 dni temu w lento.pl

  • Tynkarz maszynowy / szpachlarz natryskowy

    GRH Polska Rzeszów, Podkarpackie

    Oferta pracy tymczasowej, GRH Polska (nr licencji 16998) Poszukujesz pracy w zawodzie i liczysz na długoterminową współpracę, ale nie znasz francuskiego? To żad
    8 dni temu w lento.pl

  • Pomocnik budowlany, murarz

    ...poszukuje pracowników na stanowisku pomocnik budowlany, murarz oraz tynkarz. Praca odbywa się na terenie powiatu leżajskiego oraz województwa Podkarpackiego.

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla tynkarz województwo podkarpackie

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google