Oferty pracy w Białystok, Podlaskie

  • plum  15
  • sollers consulting  15
  • żabka  13
  • sii  12
  • ccc  6
  • selgros  6
  • budimex  5
  • accenture  4
Godziny pracy
  • Niepełny etat  17
  • Pełny etat  242
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  54
  • Ostatni tydzień  567
  • Senior UX Designer

    Autentika Białystok, Podlaskie

    Senior UX Designer Białystok Białystok, Województwo podlaskie, Polska Kim jesteśmy? Autentika to wyjątkowy zespół specjalistów, który od 2005 tworzy projekty na
    25 dni temu w Talent.com

  • Specjalista ds. bezpieczeństwa sieci

    ALEX Białystok, Podlaskie

    Technologies-optional: Active Directory responsibilities: Planowanie, wdrażanie i rozwój sieci, systemów i rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT Zapewnienie pop
    23 dni temu w Talent.com

  • Business Analyst with German

    Sollers Consulting Białystok, Podlaskie

    Business Analyst with German Miejsce pracy: Białystok Technologies we use Operating system Windows About the project Continuous growth and agile way of collabor
    10 dni temu w Talent.com

  • Doradca techniczno- handlowy ds. Pomp ciepła

    BUSINESS BRIDGE GROUP Białystok, Podlaskie  +15 lokalizacji

    Firma Business Bridge Group Sp. Z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i mene
    2 dni temu w jobdesk.pl

  • Key Account Manager

    Luneos Białystok, Podlaskie

    Key Account Manager Miejsce pracy: Białystok Twój zakres obowiązków Współpraca z firmami o obrotach 40 mln – 1 mld PLN, głównie w sektorze przemysłowym i produk
    5 dni temu w Adzuna

  • Senior Salesforce Consultant

    sii Białystok, Podlaskie

    Senior Salesforce Consultant Białystok Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gliwice, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Piła, Poznań, Rzeszów, Szczec

  • Senior Salesforce Consultant @ Sii Polska

    Senior Salesforce Consultant @ Sii Polska Bialystok Senior Salesforce Consultant @ Sii Polska Białystok Bialystok, Podlaskie Voivodeship, Polska Dołącz do Centr
    21 dni temu w Talent.com

  • Business Analyst with French @ Sollers Consulting

    Sollers Consulting Białystok, Podlaskie  +5 lokalizacji

    Sollers Consulting is more than a consultancy and software integrator. As a company founded in 2000, our mission has been to transform the financial & insurance
    Brutto/rok: 14 500 PLN

  • Pracownik Hali - Dział Warzywa/Owoce

    Schiever Polska Białystok, Podlaskie  +1 Lokalizacja

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: codzienne dbanie o ekspozycję produktów, obsługa klienta i pomoc w wyborze produktów, dbanie o porządek na dziale, umieszczanie prawidłowych

  • Dynamics 365 Agile Business Analyst

    ITDS Białystok, Podlaskie  +10 lokalizacji

    Join us, and pioneer change in the world of digital finance! Krakow-based opportunity with the possibility to work 100% remotely! As a Dynamics 365 Agile Busine
    Brutto/rok: 20 160 PLN
    2 dni temu w Jooble

  • Mobile React Native Developer

    nowe Białystok, Podlaskie  +9 lokalizacji

    TeamQuest is a Polish, fast growing Company, more than 10 years dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.
    Brutto/rok: 20 000 PLN
    1 dzień temu w Adzuna

  • Azure Cloud Architect

    pwc Białystok, Podlaskie

    Azure Cloud Architect Miejsce pracy: Białystok Technologie, których używamy Wymagane Azure DevOps O projekcie PwC, jako światowego lidera w obszarze usług chmur
    12 dni temu w Talent.com

  • Technical Project Engineer

    DEME Group Białystok, Podlaskie  +10 lokalizacji

    At DEME, we work together on the cutting edge of technology in a challenging and rapidly changing world. Through our activities in the dredging, off-shore, infr

  • Project Manager with Korean

    LeasingTeam Group Białystok, Podlaskie

    LeasingTeam Professional supports Polish and global enterprises in sourcing key talent and in human resources management. The Agency specializes in permanent re
    24 dni temu w Talent.com

  • Specjalista ds. żywienia drobiu

    AGRIFIRM POLSKA Białystok, Podlaskie

    Specjalista ds. żywienia drobiu Miejsce pracy: Białystok Twój zakres obowiązków Pozyskiwanie klientów w łańcuchu biznesowym Profesjonalne doradztwo klientom w o

  • Senior Backend Developer Kotlin

    FINANTEQ Białystok, Podlaskie

    Opis Projektu Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Senior Backend Developera, który będzie współtworzył aplikację mobilną dla dużego zagranicznego banku. Ze

  • Doradca Klienta ds. OZE

    PANDA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Białystok, Podlaskie

    Doradca Klienta ds. OZE Miejsce pracy: Białystok Twój zakres obowiązków Aktywna sprzedaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła na powierzonym terenie. Bu

  • Senior/Lead Angular Developer @ Spyrosoft

    Spyrosoft Białystok, Podlaskie  +2 lokalizacje

    People First is a mobile-first integrated platform that covers all your HR and payroll needs from a single, easy-to-use, real-time, integrated platform. The pla
    Brutto/rok: 24 400 PLN
    11 dni temu w Talent.com

  • Programista Full Stack. Net

    TeamQuest Białystok, Podlaskie  +5 lokalizacji

    Nasz klient to innowacyjna firma z branży technologicznej, która od 2024 roku oferuje zaawansowane rozwiązania telematyczne dla przemysłu motoryzacyjnego. Specj
    Brutto/rok: 28 000 PLN

  • Senior DevOps Engineer

    Lite e-Commerce Białystok, Podlaskie  +5 lokalizacji

    So far, we have created two products in the Polish market. Jush, an app which allows you to order your favourite products and have them delivered in as little a

  • Data Platform Domain Lead Head of Data

    Elitmind Białystok, Podlaskie  +3 lokalizacje

    Data Platform Domain Lead is a role that involves leading and managing a team of data professionals who design, build, and operate data platforms and products f

  • Electrical project manager

    Białystok, Podlaskie  +14 lokalizacji

    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu
    6 dni temu w goldenline.pl

  • Security Architect II Night Shift - Poland - Remote

    nowe Akamai Technologies Białystok, Podlaskie  +18 lokalizacji

    Would you enjoy working with cutting-edge web security systems? Would providing consultancy to defend against security attacks excite you? Join our world class
    Brutto/rok: 13 000 PLN
    1 dzień temu w Jooble

  • Manager / Dyrektor

    Invelo Energy Sp. k. Białystok, Podlaskie  +13 lokalizacji

    Invelo. LIDER DOBRYCH ZMIAN W ciągu ostatnich 15 lat koszty pozyskiwania energii słonecznej spadły o 90%. Kraje UE wielokrotnie zwiększyły dofinansowania sektor
    9 dni temu w Talent.com

  • Wdrożeniowiec systemu ERP Enova365 [K/M] @ ready to rise

    READY TO RISE Białystok, Podlaskie

    Za Twoje zaangażowanie oferujemy: współpracę zdalną, z możliwością spotkań w biurze partnerskim (centrum Warszawy) raz na dwa tygodnie. Zachęcamy) udział w ciek
    30+ dni temu w Talent.com

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla białystok

« Poprzednia 6 7 8 9 10 11 12 Następna »

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google