Oferty pracy w Bytom, Śląskie

  • amrest  3
  • future processing  3
  • librus  3
  • artifex mundi  2
  • codewise  2
  • lpp  2
  • orange  2
  • regess  2
Godziny pracy
  • Niepełny etat  5
  • Pełny etat  77
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  7
  • Ostatni tydzień  137
  • Junior IT Marketing Specialist

    Open E Poland Bytom, Śląskie  +4 lokalizacje

    Jesteśmy prężnie działającą firmą IT, która od 25 lat dostarcza najwyższej klasy oprogramowanie do zarządzania pamięcią masową. Nasz oddział w Bytomiu jest cent
    23 dni temu w Sponsored

  • Konsultant Ds. Pozyskania I Obsługi Klienta

    A&J Partners Bytom, Śląskie

    W A&J Partners specjalizujemy się w opiece domowej osób starszych. Zapewniamy bezpieczną pracę, którą codziennie koordynujemy. Naszą siłą jest zgrany zespół z w
    16 dni temu w Sponsored

  • CoE RPA Team Lead

    Kingfisher Bytom, Śląskie  +4 lokalizacje

    CoE RPA Team Lead Who we are and what we create? Kingfisher plc is an international home improvement company with approximately 1,380 stores, supported by a tea
    26 dni temu w Sponsored

  • Partner Coach

    Loxone Poland Bytom, Śląskie

    Do biura Loxone w Bytomiu poszukujemy nowego kolegi. Twoim zadaniem będzie prowadzenie szkoleń dla instalatorów, pomoc przy planowaniu projektów i sprzedaż. Pos
    18 dni temu w Sponsored

  • Spawacz / Pracownik Produkcyjny

    Milimex Bytom, Śląskie

    Jesteśmy firmą budowlaną, która oferuje swoje usługi na polskim rynku od 27 lat. Działamy jako Generalny Wykonawca na terenie województwa Śląskiego, wykonujemy
    7 dni temu w Talent.com

  • Pracownik (mechanik) utrzymania ruchu

    Hangsen Sp. z o. o. Bytom, Śląskie

    Informacje Hangsen Europe jest częścią Hangsen Holding – światowego producenta e-płynów i lidera w branży produkującej elektroniczne papierosy. Wspieramy rozwój
    5 dni temu w Praca.pl

  • Kierownik Zespołu Ds. Obsługi Klienta z J. Niemieckim

    A&J Partners Bytom, Śląskie  +1 Lokalizacja

    17 dni temu w Sponsored

  • Kierownik Zmiany

    Fresh Logistics Polska Bytom, Śląskie  +5 lokalizacji

    Stworzysz koncertowy zespół pracowników i niespotykaną nigdzie indziej atmosferę pracy. Popiszesz się wielozadaniowością i zmysłem organizacji. To oferujemy: st

  • Specjalista ds. sprzedaży

    librus Bytom, Śląskie  +16 lokalizacji

    Librus inspirujeMY Specjalista ds. Sprzedaży Miejsce pracy: Katowice al. Korfantego 193 (praca stacjonarna) Dlaczego to ważne stanowisko? Twoja praca realnie wp

  • AP Accountant with French

    Accountant (GFR FR) Who we are and what we create? Kingfisher plc is an international home improvement company with approximately 1,380 stores, supported by a t
    12 dni temu w Sponsored

  • Specjalista ds. Sprzedaży Dystrybucyjnej

    3DGence Bytom, Śląskie

    Specjalista ds. Sprzedaży DystrybucyjnejMiejsce pracy: Przyszowice (pow. Gliwicki) Twój zakres obowiązkówPozyskiwanie partnerów sprzedażowych na rynkach międzyn

  • Junior Menedżer Obszaru Sprzedaży

    Allianz Bytom, Śląskie  +69 lokalizacji

    Od prawie 25 lat tworzymy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, wyznaczając standardy nowoczesnych ubezpieczeń. Jeśli chcesz pracować z najlepsz
    24 dni temu w Praca.pl

  • Senior UI Designer

    IMG ARENA Poland Bytom, Śląskie  +4 lokalizacje

    At img arena, sport is in our dna. We build deep relationships with sports and federations. We specialize in bringing sport and the sports betting industry clos

  • SEO and PPC Specialist

    Future Processing Bytom, Śląskie  +15 lokalizacji

    Pozycjonowanie stron internetowych nie ma przed Tobą tajemnic? Świetnie się składa, bo właśnie rusza rekrutacja na stanowisko SEO and PPC specialist Dołączając
    9 dni temu w Sponsored

  • Spedytor Transportu Międzynarodowego

    FM Logistic Bytom, Śląskie  +9 lokalizacji

    FM Logistic FM Logistic Centralna Europa jest częścią Grupy FM, globalnego lidera rozwiązań logistycznych powstałego we Francji, obecnego dzisiaj na 3 kontynent
    22 dni temu w Sponsored

  • Marketing Manager

    Gorrion Software House Bytom, Śląskie  +5 lokalizacji

    Cześć Życie bez pracy w marketingu wydaje Ci się szare i bez sensu, a o szybsze bicie serca przyprawiają Cię nowe wyzwania? Jeśli odpowiedź brzmi "tak”, to świe
    Brutto/rok: 15 000 PLN

  • Pracownik do prac porządkowych

    BYTOM Bytom, Śląskie

    Osoba do prac porzadkowych w Zakładzie, obsluga maszyny czyszczacej, mycie karcherem, sprzatanie, ukladanie kartonow, czyszczenie-odkurzanie linii itp. Praca zm
    4 dni temu w lento.pl

  • QA Engineer

    Stonex Poland Bytom, Śląskie  +8 lokalizacji

    ISTQB Foundation (junior) TSQL (regular) SQL (regular) RESTful API (advanced) We are looking for a manual quality assurance engineer with 3-5 years of experienc
    4 dni temu w Talent.com

  • Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży w Salonie Firmowym

    orange Bytom, Śląskie  +2 lokalizacje

    Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży w Salonie Firmowym Orange Miejsce pracy: BytomTwój zakres obowiązkówSprzedaż usług Orange Polska. Edukowanie Klientów o

  • QA Tester

    Stonex Poland Bytom, Śląskie  +4 lokalizacje

    English (regular) Test Automation (regular) Agile (regular) Writing Test Scenarios (regular) QA (regular) Manual Testing (regular) Testing (regular) QA TesterOv
    3 dni temu w Talent.com

  • Doradca techniczny

    PETRALANA S A w restrukturyzacji Bytom, Śląskie

    Doradca technicznyMiejsce pracy: BytomTwój zakres obowiązkówW związku z rozwojem Działu Technicznego, firma Petralana poszukuje Doradcy Technicznego, w którego
    2 dni temu w Talent.com

  • Specjalista ds. Kadr i Płac

    nowe Moltton Bytom, Śląskie

    Zakres obowiązków: Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej dla pracowników. Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla prac
    1 dzień temu w Sponsored

  • QA Tester

    Stonex Poland Bytom, Śląskie  +15 lokalizacji

    English (regular) Test Automation (regular) Agile (regular) Writing Test Scenarios (regular) QA (regular) Manual Testing (regular) Testing (regular) QA Tester O
    3 dni temu w Jooble

  • Przedstawiciel Medyczny

    Polpharma Bytom, Śląskie

    Przedstawiciel MedycznyMiejsce pracy: BytomTwój zakres obowiązkówNa tym stanowisku będziesz zajmował/a się promocją kluczowych produktów z naszego portfolio ora

  • Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży i Kluczowych Klient

    TMS Group Europe Bytom, Śląskie

    Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży i Kluczowych Klientów w zakresie systemu TMSMiejsce pracy: BytomTwój zakres obowiązkówAktywny udział w tworzeniu i real

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla bytom

x

1 2 3 4 5 Następna »

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google