Oferty pracy w Lublin, Lubelskie

  • cyclad  46
  • ab industry  33
  • pwc  18
  • sollers consulting  18
  • fujitsu technology solutions  15
  • mcdonalds  12
  • smart  12
  • stokrotka  12
  • medicover  9
  • ab service polska  8
Godziny pracy
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  79
  • Ostatni tydzień  746
  • Administrator ka Aplikacji M365

    kruk Lublin, Lubelskie  +6 lokalizacji

    Zakres obowiązków: Administracja środowiskiem Microsoft 365 (SharePoint, MS Teams, Power Platform, Azure AD/Entra, Active Directory); Zapewnienie bezpieczeństwa
    3 dni temu w Talent.com

  • Frontend Developer WebGL ThreeJS

    7N Lublin, Lubelskie  +9 lokalizacji

    About project We are looking for an experienced Frontend Developer to a scalable cloud-based research workflow solution designed to aggregate digital pathology
    Brutto/rok: 27 720 PLN

  • Senior Data Engineer z jniemieckim

    dmTECH Polska Lublin, Lubelskie  +6 lokalizacji

    DmTECH to międzynarodowy zespół ponad tysiąca ekspertek i ekspertów z różnych obszarów IT i technologii wspierających e-commerce pracujących dla dm – jednej z n
    Brutto/rok: 29 000 PLN

  • System - Business Analyst

    Lublin, Lubelskie  +15 lokalizacji

    Cześć! Cieszymy się, że czytasz nasze ogłoszenie! Szukasz dla siebie czegoś nowego? Dobrze się składa. Mamy o czym rozmawiać! Sprawdź, co czeka Cię w Scalo: ucz
    7 dni temu w goldenline.pl

  • Senior DevOps Engineer

    HERE Technologies Lublin, Lubelskie  +7 lokalizacji

    As part of the Rendering Services team you will be developing and operating our global map rendering services: and upcoming services. You will be working in an
    Brutto/rok: 28 000 PLN

  • Lead UI Developer (React)

    SCALO Lublin, Lubelskie  +15 lokalizacji

    Jesteśmy firmą technologiczną. Realizujemy projekty. Budujemy zespoły. Zapewniamy specjalistów do projektów. Za pomocą technologii wspieramy wzrost biznesowy na
    2 dni temu w jobdesk.pl

  • Tester aplikacji kadrowo-płacowych

    Symfonia Lublin, Lubelskie  +3 lokalizacje

    Symfonia otwiera rekrutację na stanowisko: Tester aplikacji kadrowo-płacowych. Szukamy doświadczonej osoby, który będzie brała udział w testowaniu nowych oraz i

  • Senior PHP Developer

    Fujitsu Technology Solutions Lublin, Lubelskie  +7 lokalizacji

    Fujitsu is a global leader in technology and business solutions. We operate in 100 countries, employ over 150 000 people worldwide, and over 3 000 people in Pol
    Brutto/rok: 17 000 PLN

  • Przedstawiciel handlowy ds. OZE

    ZESPÓŁ ENERGETYKI ODNAWIALNEJ Lublin, Lubelskie

    Przedstawiciel handlowy ds. OZE Miejsce pracy: Lublin Twój zakres obowiązków Pozyskiwanie Klientów (sprawdzony, wysokoefektywny system sprzedaży, praca na leada
    2 dni temu w Talent.com

  • Senior/ Lead. NET Developer (Umbraco)

    We are looking for an experienced. NET/ Umbraco Developer to join the team working on a project in the financial sector for a British client. The project is a f
    2 dni temu w goldenline.pl

  • IAM Platform Operations Analyst

    bayer Lublin, Lubelskie  +3 lokalizacje

    For Digital Hub Warsaw, we are looking for: IAM Platform Operations Analyst The IAM Platform Operations Analyst is an operationally focused position with the go
    Brutto/rok: 23 000 PLN

  • Księgowy / Księgowa - Specjalista / Specjalistka ds. Rachunk

    nowe DORADCA ZESPÓŁ DORADCÓW FINANSOWO-KSIĘGOWYCH Lublin, Lubelskie

    Księgowy / Księgowa. Specjalista / Specjalistka ds. Rachunkowości Miejsce pracy: Lublin Twój zakres obowiązków samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych klient
    1 dzień temu w Adzuna

  • Senior Recruitment Executive

    Sigmar Recruitment Lublin, Lubelskie

    4 dni temu Bądź jednym z pierwszych 25 kandydatów Wyślij bezpośrednią wiadomość do publikującego ofertę pracy z Sigmar Recruitment Gotowy na podbój świata? Czas

  • Senior iOS Developer

    Lite e-Commerce Lublin, Lubelskie  +5 lokalizacji

    So far, we have created two products in the Polish market. Jush, an app which allows you to order your favourite products and have them delivered in as little a
    Brutto/rok: 30 000 PLN

  • Administrator Systemów Informatycznych

    Infinite Lublin, Lubelskie

    W Infinite IT Solutions wierzymy, że Internet i elektroniczne rozwiązania stanowią przyszłość każdego biznesu. Poprzez swoją pracę staramy się pomagać firmom na
    Brutto/rok: 15 000 PLN

  • ServiceNow Architect (CMA level)

    cyclad Lublin, Lubelskie  +15 lokalizacji

    In Cyclad we work with top international IT companies in order to boost their potential in delivering outstanding, cutting-edge technologies that shape the worl

  • Java Developer

    Aspire Lublin, Lubelskie  +5 lokalizacji

    We are looking for an experienced Java Developer to build core web services that help us deliver analytics and advice about everything that matters. You’ll use
    Brutto/rok: 19 000 PLN

  • Senior Software EngineerArchitect

    nowe Motorola Solutions Lublin, Lubelskie  +6 lokalizacji

    Company Overview At Motorola Solutions, we're guided by a shared purpose. Helping people be their best in the moments that matter. And we live up to our purpose
    1 dzień temu w Jooble

  • Senior Staff Software Engineer Repayments

    Affirm Lublin, Lubelskie  +3 lokalizacje

    Affirm is reinventing credit to make it more honest and friendly, giving consumers the flexibility to buy now and pay later without any hidden fees or compoundi
    Brutto/rok: 37 716 PLN

  • Senior Software Engineer Python Go

    Akamai Technologies Lublin, Lubelskie  +15 lokalizacji

    Are you excited by an opportunity to contribute to the software behind the largest distributed edge and cloud platform? Are you interested in developing securit
    Brutto/rok: 25 000 PLN

  • Senior Product Manager

    Zowie Lublin, Lubelskie  +2 lokalizacje

    At Zowie, we believe that buying online should feel like walking into your favorite local shop: personal, friendly, and easy. Our mission is to recreate offline

  • Pracownik magazynu

    LeasingTeam Group Lublin, Lubelskie

    LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi ro
    7 dni temu w jobdesk.pl

  • Full Stack Developer

    schenker Lublin, Lubelskie  +8 lokalizacji

    Your daily tasks: In the role of a Full Stack Developer you will be responsible for working in both front-end and back-end development, as well as enhancing exi
    Brutto/rok: 31 200 PLN

  • Obsługa klienta Cinema City – praca dla studenta - Praca dod

    Lublin, Lubelskie

    Oferta: Obsługa Klienta. Woj. lubelskie, Lublin. Obsługa klienta Cinema City – praca dla studenta Miejsce pracy: Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Bytom, Częstochowa
    3 dni temu w dlastudenta.pl

  • Full-stack Dev React + Node

    Polar Night Software Lublin, Lubelskie  +12 lokalizacji

    Polar Night Software is a software consultancy company based in Łódź working mainly with Nordic clients. We were founded in early 2020 and we are growing. We ha
    Brutto/rok: 25 500 PLN

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla lublin

« Poprzednia 6 7 8 9 10 11 12 Następna »

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google