Oferty pracy w województwo Lubuskie

  • martes sport  11
  • mcdonalds  10
  • rossmann  10
  • artek  9
  • bnp paribas bank polska  8
  • budimex  7
  • aviva  6
  • żabka  6
Godziny pracy
  • Niepełny etat  8
  • Pełny etat  701
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  128
  • Ostatni tydzień  654
  • Brygadzista utrzymania ruchu (branża energetyczna)

    Bilfinger Industrial Services Polska Zielona Góra, Lubuskie

    Bilfinger Industrial Services Polska Sp. Z o.o. jest dostawcą usług kompleksowego utrzymania ruchu, remontów, projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych. Nasze
    2 dni temu w Stepstone.pl

  • Partner Biznesowy Rabatem. Pl- Własny Multimedialny Portal!

    Rabatem.pl Zielona Góra, Lubuskie  +11 lokalizacji

    Rabatem. Pl jest pierwszą w Polsce wirtualną platformą kuponów i kodów rabatowych oferowanych w systemie franczyzowym. Przepis na sukces jest prosty – polega na

  • Monter Mechanik Utrzymania Ruchu

  • Sprzedawca na Stacji Paliw BP oraz Aral w Słubicach

    bp polska services Słubice, Lubuskie

    Koncern BP, który z powodzeniem działa w naszym kraju od 25 lat roku prowadzi obecnie w Polsce 500 nowoczesnych stacji paliw. Klienci odwiedzają nasze stacje ni

  • Młodszy pracownik utrzymania ruchu

    Centralna Baza Ofert Pracy Nowa Sól, Lubuskie

    Numer oferty: StPr/19/0706Obowiązki: Realizacja planów przeglądów i remontów maszyn, urządzeń technologicznych i infrastruktury technicznej. Wymagania: Wymagani
    8 dni temu w InfoPraca

  • OPERATOR CNC - Heidenhain 530i lub Siemens 432

    LIMNUSWORK Sp. k. Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

    Limnuswork sp. z o.o.Sp.k. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą. Agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizu
    2 dni temu w Employsystem

  • Elektromonter - bez doświadczenia! Zielona Góra

    Bilfinger Industrial Services Polska to firma będąca częścią Marki działającej na całym świecie. Masz tu gwarancję zatrudnienia i solidne warunki będące częścią
    3 dni temu w Stepstone.pl

  • Doradca ds. obsługi klienta

    Profi Credit Gorzów Wielkopolski, Lubuskie  +4 lokalizacje

    Profi Credit Polska S.A. Nawiąże współpracę z osobami działającymi w charakterze: Doradcy ds. Obsługi klienta Miejsce działania: Zielona Góra, Nowa Sól, Gorzów
    4 dni temu w Stepstone.pl

  • Specjalista ds. szkoleń

    Ekoenergetyka-Polska Zielona Góra, Lubuskie

    Firma Ekoenergetyka – Polska Sp. Z o.o. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Spółk

  • Doradca Klienta - Produkty Hipoteczne

    BNP Paribas Bank Polska Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

    Działamy w pierwszej dziesiątce największych banków w Polsce. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i mi
    30+ dni temu w Stepstone.pl

  • Pielęgniarka

    Centralna Baza Ofert Pracy Lubsko, Lubuskie

    Numer oferty: StPr/19/1036Obowiązki: wg zawoduWymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczneZawód: PielęgniarkaMiejsce pracy: Zamkowa
    3 dni temu w InfoPraca

  • Medical Liaison Nurse

    International SOS Żagań, Lubuskie  +5 lokalizacji

    Job DescriptionWe are looking for talented and enthusiastic nurses to join our team in Poland! This is a home based position, living within any of these areas:
    5 dni temu w SmartRecruiters

  • Młodszy specjalista ds. sprzedaży

    mBank Zielona Góra, Lubuskie  +1 Lokalizacja

    Twoje zadania: sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych i firmowych (m. In. konta, kredyty, ubezpieczenia, leasing) aktywne pozyskiwanie nowych
    23 dni temu w Stepstone.pl

  • Specjalista ds. Sprzedaży w Salonie Firmowym Orange

    orange Zielona Góra, Lubuskie  +16 lokalizacji

    Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę
    17 dni temu w Stepstone.pl

  • Doradca Klienta

    leroy merlin Zielona Góra, Lubuskie  +13 lokalizacji

    Profesjonalną i kompleksową obsługę naszych klientów; realizację i monitoring procesu zamówień klienta; indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta; współ
    16 dni temu w Stepstone.pl

  • Doradca Klienta Premium

    BNP Paribas Bank Polska Gorzów Wielkopolski, Lubuskie  +1 Lokalizacja

    18 dni temu w Stepstone.pl

  • Zastępca głównego księgowego

    Centralna Baza Ofert Pracy Drezdenko, Lubuskie

    Numer oferty: StPr/19/0776Obowiązki: prowadzenie pełnej księgowości, sporządzanie deklaracji VAT, CIT, PIT; prowadzenie rozliczeń podatkowych; współpraca z urzę
    2 dni temu w InfoPraca

  • Doradztwo zawodowe

    Zabór, Lubuskie

    Dyrektor Publicznej Szkou0142y Podstawowej im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie zatrudni nauczyciela doradztwa zawodowego w kl. 7 i 8 w wymiarze zgodnym z ramowym p
    2 dni temu w Kuratorium Oświaty

  • Regionalny Przedstawiciel Handlowy

    E100 International Trade sp. z o.o Zielona Góra, Lubuskie  +13 lokalizacji

    E100 jest międzynarodową firmą z branży kart paliwowych i usług dla transportu. Każdego dnia dążymy do tego, by być kluczowym partnerem dla firm transportowych
    15 dni temu w Stepstone.pl

    E100 International Trade sp. z o.o Gorzów Wielkopolski, Lubuskie  +13 lokalizacji

  • Doradca techniczno-handlowy

  • Młodszy Doradca Klienta Bankowości Korporacyjnej

    BNP Paribas Bank Polska Zielona Góra, Lubuskie

    22 dni temu w Stepstone.pl

  • Opiekun Klienta w Galerii Handlowej

    bank millennium Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

    Jeśli: lubisz współpracę z klientami chcesz im oferować najwyższej jakości produkty uważasz, że Internet i rozwiązania mobilne zostały stworzone z myślą o takic

  • Przedstawiciel Regionalny (Region Północny)

    nowe BZK Group Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

    Przedstawiciel Regionalny (Region Północny). Spółkę BZK Group powołano do funkcjonowania jako wynik poszukiwania rozwiązań na rzecz optymalizacji działań handlo
    1 dzień temu w pracatobie.pl

    BNP Paribas Bank Polska Strzelce Krajeńskie, Lubuskie  +31 lokalizacji

    12 dni temu w Stepstone.pl

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla województwo lubuskie

x

1 2 3 4 5 Następna »

Włącz powiadomienia

Korzystamy z ciasteczek, aby spersonalizować twoje doświadczenia. Jeśli nie masz nic przeciwko temu, po prostu kontynuuj przeglądanie. Więcej informacji