Oferty pracy w województwo Mazowieckie

  • poczta polska  610
  • accenture  282
  • asistnet work group  258
  • auchan  245
  • medicover  206
  • deloitte  194
  • pko bank polski  191
  • profi credit  183
  • pwc  141
  • leroy merlin  120
Godziny pracy
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  1 308
  • Ostatni tydzień  5 609
  • Barista (k/m)

    nowe Costa Coffee Polska Warszawa, Mazowieckie

    Radość naszych gości na spotkania z nami i ulubioną kawą pozytywnie nas nakręca, a unikalne umiejętności czynią nas wyjątkowymi. Dlatego nazywamy siebie Mistrza
    1 dzień temu w hotelcareer.pl

  • Food and Beverage Supervisor

    Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre Warszawa, Mazowieckie

    Food and Beverage Supervisor A Food and Beverage Supervisor is responsible for supervising operations of Food and Beverage outlets to deliver an excellent Guest
    4 dni temu w hotelcareer.pl

  • Hostess

    Hostess What will I be doing? Manage an efficiently operated restaurant shift that is in accordance with the agreed standards and regulations Use every possible

  • Head Waiter

    Head Waiter What will I be doing? As a Head Waiter / Waitress, you are responsible for deliver an excellent Guest and Member experience and help to F&B Supervis

  • Młodszy Specjalista ds. Księgowości i Rozliczeń

    Nowel Legionowo, Mazowieckie

    Nowel sp. z o.o. Jest rodzinną firmą. Przekazywana przez pokolenia pasja w tworzeniu pieczywa w połączeniu z fachową wiedzą pozwala na zastosowanie w naszych dw
    2 dni temu w Stepstone.pl

  • Junior Project Manager w Branży Automotive

    Warszawa, Mazowieckie

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej instytucji finansowej z branży automotive oferującej klientom usługi bankowości, leasingu i ubezpieczeń, poszukujemy kandyd
    7 dni temu w praca.pl

  • Recepcjonista/ Recepcjonistka

    The Westin Warsaw Warszawa, Mazowieckie

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Recepcjonista/ Recepcjonistka Osoba na stanowisku Recepcjonisty będzie odpowiedzialna za obsługę gości hotelowych oraz
    2 dni temu w hotelcareer.pl

  • Pracownik Rezerwacji (k/m)

    Novotel Warszawa Centrum Warszawa, Mazowieckie

    Novotel Warszawa Centrum Miasto: Warszawa Numer referencyjny: PR/180419/NWC Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji oraz potrafisz o nie dbać W
    7 dni temu w hotelcareer.pl

  • Specjalista ds. rezerwacji (k/m)

    Radisson Collection Hotel Warszawa, Mazowieckie

    Radisson Collection to marka hoteli premium lifestyle w wyjątkowych lokalizacjach. Charakter hotelu Radisson Collection jest autentyczny w swojej lokalizacji i

  • Kierownik Zmiany (k/m)

  • Recepcjonista/ -tka

    nowe Hellmann Worldwide Logistics Polska Raszyn, Mazowieckie

    Jesteśmy międzynarodowym operatorem logistycznym. Posiadamy 437 oddziałów w 162 krajach. Pakiet oferowanych przez nas usług obejmuje zarówno tradycyjne usługi s
    1 dzień temu w Stepstone.pl

  • IT Procurement Specialist

    We are looking for an experienced IT Procurement Specialist to join our IT Procurement team in Warsaw or Gdynia. This is an opportunity for you to work with the
    2 dni temu w praca.pl

  • Specjalista ds. Srodków Trwałych (k/m)

    Orbis Warszawa, Mazowieckie

    Orbis S.A. Miasto: Warszawa Numer referencyjny: SŚT/180419/BZ Rozliczanie nakładów inwestycyjnych, Przeprowadzenie i rozliczanie inwentaryzacji, Prowadzenie ewi

  • Pracownik Utrzymania Czystości Powierzchni Publicznych

    Pracownik Utrzymania Czystości Powierzchni Publicznych Nasi Pracownicy są Sercem Hiltona. Jako doświadczeni profesjonaliści w dziedzinie hotelarstwa wspólnie pr

  • Pracowink Receocji i Rezerwacji (k/m)

    ibis Warszawa Reduta Warszawa, Mazowieckie

    Twoją pasją jest nawiązywanie relacji z ludźmi jesteś nastawiony/-a na rozwiązywanie problemów gości umiesz udzielić rady i zapytać o opinię po angielsku wierzy

  • Steward/Pracownik Działu Zaplecza Gastronomicznego

    Steward/Pracownik Działu Zaplecza Gastronomicznego Wymagania: znajomość języka polskiego na poziomie zaawansowanym dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym i

  • Dyrektor Oddziału

    mBank Warszawa, Mazowieckie  +1 Lokalizacja

    Twoje zadania: zarządzanie podległym zespołem realizacja planów sprzedażowych aktywizacja i zarządzanie sprzedażą oferowanych produktów finansowych dbanie o odp
    6 dni temu w Stepstone.pl

  • Asystent / Asystentka ds. Obsługi klienta

    nowe Warszawa, Mazowieckie

    Biuro Obsługi Klienta programu lojalnościowego Driver Club Warszawa ZADANIA: Telefoniczna i mailowa obsługa klientów programu lojalnościowego spółki Informowani
    1 dzień temu w praca.pl

  • Inżynier systemów aplikacyjnych

    transition technologies Warszawa, Mazowieckie

    Bieżące zarządzanie i utrzymanie serwerów aplikacyjnymi Oracle WebLogic Server i jBoss, Aktualizacja instancji serwerów aplikacji Oracle w środowisku klastrowym
    7 dni temu w Stepstone.pl

  • Młodszy specjalista ds. kosztorysowania

    nowe Aldesa Polska Services Warszawa, Mazowieckie

    Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa energetycznego, przemysłowego, o

  • SAP Architect

    DXC Technology Polska Warszawa, Mazowieckie

    Dxc technology (nyse: dxc) is the world’s leading independent, end-to-end IT services company, helping clients harness the power of innovation to thrive on chan

  • Administrator systemów

    City Systems Warszawa, Mazowieckie

    Jesteśmy Polską innowacyjną, technologiczną firmą zajmującą się rozwiązaniami z obszaru Smart City. Realizujemy kompleksowe projekty z zakresu systemów parkingo
    7 dni temu w InfoPraca

  • Specjalista ds. ryzyka rynkowego i stopy procentowej

    mBank Warszawa, Mazowieckie

    Twój zakres obowiązków będzie wyglądał następująco: opracowywanie zasad i procesu monitorowania oraz kontroli ryzyka rynkowego i stopy procentowej wyznaczanie a

  • Praktyki Studenckie – Dział Doskonalenia Pracy Sklepu

    Co oferujemy: możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych prywatnych firm w Polsce samodzielną realizację projektu wsparcie opiekuna merytorycznego

  • QA Engineer

    ASTEK Polska Warszawa, Mazowieckie

    Currently we are looking for: Responsibilities: Test planning. Preparation of test cases according to business and system requirements. Testing of various lotte

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla województwo mazowieckie

x

1 2 3 4 5 Następna »

Korzystamy z ciasteczek, aby spersonalizować twoje doświadczenia. Jeśli nie masz nic przeciwko temu, po prostu kontynuuj przeglądanie. Więcej informacji