Oferty pracy w województwo Pomorskie

  • auchan  81
  • profi credit  75
  • lpp  74
  • mcdonalds  59
  • polpharma  53
  • beetsma  47
  • gbs partners  37
  • alior bank  34
Godziny pracy
  • Niepełny etat  88
  • Pełny etat  1 508
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  291
  • Ostatni tydzień  2 590
  • IT Project Manager @ Ework Group

    Ework Group Gdynia, Pomorskie

    Salary: 800-960 PLN / Day. Project: Banking. Requirements: PMP Certificate (or equivalent), 5+ years of experience as a PM in IT, Experience in application migr
    5 dni temu w no Fluff Jobs

  • Kelner/Barman (k/m)

    Przylądek Rosevia Friends & Family Resort Rozewie, Władysławowo, Pomorskie

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Kelner/Barman (k/m) OBOWIĄZKI profesjonalna obsługa Gości restauracji/baru, identyfikowanie potrzeb Gości, sprzedaż u
    5 dni temu w hotelcareer.pl

  • Embedded Developer

    sii Gdańsk, Pomorskie

    Watch the movie about Sii Embedded Developer Location: Gdańsk The challenges waiting for you: We are seeking for an experienced embedded developer to join Embed
    5 dni temu w Careersinpoland

  • Doradca klienta rtv-agd-it

    neonet Kwidzyn, Pomorskie  +52 lokalizacje

    Neonet S.A. jest firmą prężnie działającą w handlu detalicznym, hurtowym i internetowym. Opierając się na wspólnych staraniach i doświadczeniach Naszych Pracown
    5 dni temu w goldenline.pl

  • Mobilny Specjalista ds. Produktów Kredytowych

    Deutsche Bank Gdynia, Pomorskie  +15 lokalizacji

    Deutsche Bank Twórz nowe rozwiązania Odkryj nowe możliwości i myśl kreatywnie pracując w Deutsche Bank Nie boisz się zmian, które są nieodłącznym elementem roz
    2 dni temu w KarierawFinansach.pl

  • Pomocnik Sprzedawcy

    neonet Kwidzyn, Pomorskie  +1 Lokalizacja

    Neonet s.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej i internetowej artykułów branż RTV, AGD, IT i nowych technologii.

  • Senior Accountant

    nowe Arla Global Financial Services Centre Gdańsk, Pomorskie

    Senior Accountant Location: Gdańsk At Arla, we do so much more than make some of the world’s favorite dairy products. We make healthy taste delicious, mornings
    1 dzień temu w Careersinpoland

  • Financial Documentation Specialist with Italian

    HAYS Poland Gdynia, Pomorskie

    Financial Documentation Specialist with Italian Gdynia, pomorskie NR REF. 1101--- Your new company On behalf of our Client, international business information c
    6 dni temu w KarierawFinansach.pl

  • Doradca Klienta

    Credit Agricole Bank Polska Pruszcz Gdański, Pomorskie  +11 lokalizacji

    Twoja rola odpowiadasz za realizację indywidualnych i zespołowych celów biznesowych zarządzasz przypisanym portfelem Klientów detalicznych obsługujesz operacje
    4 dni temu w Praca

  • Marine Maintenance and Repair Specialist

    Hays Poland Gdańsk, Pomorskie

    On behalf of our Client, transport group who has the world’s largest ocean shipping fleet, to its office located in Gdansk, we are looking for candidates intere
    3 dni temu w goldenline.pl

  • Tłoczarz w metalu/ ślusarz

    ManpowerGroup Osiek, Pomorskie

    Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współprac
    6 dni temu w goldenline.pl

  • O2C Accountant

    O2C Accountant Location: Gdansk At Arla, we do so much more than make some of the world’s favorite dairy products. In Shared Service Centre in Gdansk we support

  • Facility Assistant, Gdansk

    Arla Global Financial Services Centre Gdańsk, Pomorskie

    Facility Assistant, Gdansk Location: Gdańsk, pomorskie At Arla, we do so much more than make some of the world’s favorite dairy products. In Shared Service Cent

  • Młodszy specjalista ds. Monitoringu IT

    LPP Gdańsk, Pomorskie

    Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 25 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami: RESERVED, Cr

  • Junior O2C Accountant with French or Danish

    Junior O2C Accountant with French or Danish Location: Gdansk At Arla, we do so much more than make some of the world’s favorite dairy products. In Shared Servic

  • Kierownik Oddziału

    getin bank Gdańsk, Pomorskie  +2 lokalizacje

    Pracując u nas będziesz odpowiedzialny za: sprawne, efektywne i zgodne z procedurami zarządzanie oddziałem oraz zespołem sprzedażowym, bezpośredni kontakt i obs
    2 dni temu w www.praca.pl

  • Konsultant z językiem obcym (German / Spanish / French Speak

    CPL JOBS Gdynia, Pomorskie  +7 lokalizacji

    Responsibilities: Order entry and processing in SAP system, Monitoring daily incoming sales orders, analyzing and resolving order issues, Processing product ret
    6 dni temu w Praca

  • Program płatnych praktyk - WEX 2018 (Gdańsk)

    pwc Gdańsk, Pomorskie

    Zapraszamy na Program płatnych praktyk. WEX 2018 SMART START WEX 2018 Nowatorski program płatnych praktyk dla studentów I i II roku To tu są ludzie, którzy… są

  • Stowage Planner

    Trenkwalder Gdynia, Pomorskie

    Planning stowage of containers on board company's vessels, including: Planning of vessel trips and stowage handling, Ensuring safe and efficient cargo stowage,

  • IT System Analyst

    nowe sii Gdynia, Pomorskie  +1 Lokalizacja

    Watch the movie about Sii IT System Analyst Location: Gdańsk, Gdynia The challenges waiting for you: Being involved in the full project life cycle Liaising dire

    nowe sii Gdańsk, Pomorskie  +1 Lokalizacja

  • A2R Team Leader

    A2R Team Leader Location: Gdansk At Arla, we do so much more than make some of the world’s favorite dairy products. We make healthy taste delicious, mornings wo

  • Pomocnik drukarza

    ManpowerGroup Tczew, Pomorskie

    Obowiązki: Zbieranie materiału do produkcji (farby, arkusze, środki czyszczące), zgodnie z dokumentacją zlecenia; Przygotowywanie farb w kolorze standard lub pa
    2 dni temu w goldenline.pl

  • Praktyki – Doradztwo Podatkowe / Internship in Tax Departmen

    deloitte Gdańsk, Pomorskie  +8 lokalizacji

    Kogo szukamy studenta III, IV lub V roku studiów lub absolwenta dyspozycyjnego w wymiarze min. 30 godzin w tygodniu interesującego się podatkami i chcącego rozw

  • Pielęgniarka pediatryczna / Pielęgniarz pediatryczny

    Medicover Gdynia, Pomorskie  +1 Lokalizacja

    Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu c

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla województwo pomorskie

x

1 2 3 4 5 Następna »