Oferty pracy w województwo Pomorskie

  • mcdonalds  92
  • nordea bank  91
  • auchan  72
  • gbs partners  51
  • orbis  50
  • kfc  45
  • medicover  45
  • martes sport  44
Godziny pracy
  • Niepełny etat  149
  • Pełny etat  1 828
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  347
  • Ostatni tydzień  1 540
  • Pokojowa/Pokojowy

    Sofitel Grand Sopot Sopot, Pomorskie

    Sofitel Grand Sopot Miasto: Sopot Numer referencyjny: P/170419/SGS Będziesz odpowiedzialny/-a za zagwarantowanie gościom komfortowego pobytu w hotelu, poprzez p
    7 dni temu w hotelcareer.pl

  • Host / recepcjonista (k/m)

    nowe Puro Hotel Gdańsk Gdańsk, Pomorskie

    PURO to więcej niż hotel. To otwarty dom, w którym dużo się dzieje. Lobby to duży pokój dzienny, tętniący życiem od rana do wieczora. Tam rozpoczniesz poranek z
    1 dzień temu w hotelcareer.pl

  • Młodszy Programista C+

    ASTEK Polska Tczew, Pomorskie

    Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/-y za: Praca odbywa się w jednym z dwóch międzynarodowych zespołów Telecom lub Banking. Osoba na tym stanowisku będzie
    2 dni temu w Stepstone.pl

  • Full Stack Developer

    ASTEK Polska Gdynia, Pomorskie

    Currently we are looking for: Responsibilities: Design of the overall architecture of web-based applications Integration of the front-end and back-end aspects o

  • IT Infrastructure Specialist

    Currently we are looking for: Responsibilities: Bring environments management activities toward a goal of 100% automation Design and build fault-tolerant soluti

  • Pracownik Myjni

    Gdynia, Pomorskie

    Poznaj Nasze obiekty: Audi Volkswagen Skoda Seat
    7 dni temu w praca.pl

  • Test Analyst

    Currently we are looking for: Responsibilities: Participation in daily work in a scrum team (based on SAFe) Taking part in PI planning Working from QA perspecti

  • Sprzątaczka

    Centralna Baza Ofert Pracy Janin, Starogard Gdański, Pomorskie

    Numer oferty: StPr/19/0527Obowiązki: stanowisko dla osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawnościMiejsce pracy: 83-207 Janin 23, powiat: starogardzki, woj: pom
    2 dni temu w InfoPraca

  • Kierownik Robót Drogowych

    nowe Aldesa Polska Services Malbork, Pomorskie  +1 Lokalizacja

    Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa energetycznego, przemysłowego,
    1 dzień temu w Stepstone.pl

  • Java Software Developer - R&D

    Alten Polska Tczew, Pomorskie

    We are excited to open a new Java project within our Research and Development department. As a member of a new team you will take impactful part in creation of
    7 dni temu w Stepstone.pl

  • Inżynier Budowy - branża elektryczna

    nowe Aldesa Polska Services Jasna, Dzierzgoń, Pomorskie

  • IT Systems Specialist

    We are looking for Systems Specialists to drive the DevOps culture and practices within Nordea. This is an opportunity for you to develop in areas such as conti
    2 dni temu w praca.pl

  • Junior Property Manager (Office)

    CBRE Gdańsk, Pomorskie  +1 Lokalizacja

    CBRE Group, Inc. Is the world's largest commercial real estate services and investment firm, with 2018 revenues of $21.3 billion and more than 90,000 employees

  • Nauczyciel surdopedagog lub pedagog specjalny

    Centralna Baza Ofert Pracy Bobowo, Pomorskie

    Numer oferty: StPr/19/0640Obowiązki: Prowadzenie zajęć z dzieckiem o specjalnych potrzebach edukacji, obustronny niedosłuch dziecko implantowaneWymagania: Wymag
    7 dni temu w InfoPraca

  • QA Engineer

    Currently we are looking for: Responsibilities: Evaluate user requirements in collaboration with product owners and software developers Create detailed, compreh

  • Specjalista w Centrum Finansowym

    mBank Słupsk, Pomorskie  +22 lokalizacje

    Twoje zadania: aktywne pozyskiwanie i budowanie relacji z klientem promowanie usług oraz produktów z oferty firmy oferowanie najlepszych rozwiązań finansowych s
    6 dni temu w Stepstone.pl

    mBank Gdynia, Pomorskie  +22 lokalizacje

  • Technik serwisu - monter urządzeń

    Gdańsk, Pomorskie

    Pozycja technika serwisu została utworzona w celu wsparciaMacGregor GLS, zlokalizowanego w naszym biurze w Gdyni. Technik serwisu. Monter urządzeń będzie główni

    mBank Gdańsk, Pomorskie  +22 lokalizacje

  • Rehabilitant

    Numer oferty: StPr/19/0650Obowiązki: Prowadzenie zajęć z dzieckiem. Niepełnosprawność ruchuWymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: przygotow

  • Test Automation Engineer

    Test Automation Engineer will define and execute tests related to new customer features to ensure quality and reliability of company solutions. Contribution to

  • Majster

    nowe Aldesa Polska Services Gdańsk, Pomorskie

    Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturowego, energetyczn

  • Cisco Firepower Expert

    ASTEK Polska Gdańsk, Pomorskie

    Currently we are looking for: Responsibilities: Implementation of solution for detecting and preventing malicious network traffic between user and server networ

  • NET Developer

    Gdańsk, Pomorskie  +2 lokalizacje

    NET Developer in this project will be responsible for: Develop a desktop application that offers academic researchers, corporations, government agencies and stu
    6 dni temu w praca.pl

  • PHP Developer

    Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/-y za: Tworzenie znanej na całym Świecie platformy typu SaaS Pisanie testów jednostkowych Pracę w metodologii Agile Ko

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla województwo pomorskie

x

1 2 3 4 5 Następna »

Korzystamy z ciasteczek, aby spersonalizować twoje doświadczenia. Jeśli nie masz nic przeciwko temu, po prostu kontynuuj przeglądanie. Więcej informacji