Oferty pracy w województwo Pomorskie

  • jeronimo martins  102
  • profi credit  96
  • polpharma  85
  • beetsma  83
  • auchan  56
  • lpp  56
  • tesco  56
  • gbs partners  55
Godziny pracy
  • Niepełny etat  104
  • Pełny etat  1 600
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  318
  • Ostatni tydzień  2 086
  • Magazynier rotacyjny

    Trenkwalder Gdańsk, Pomorskie  +1 Lokalizacja

    Kompletacja zamówień, obsługa klienta, kontrola zapasów, nawiązywanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, dbanie o wizerunek firmy. Pracę w okresi
    7 dni temu w goldenline.pl

  • Operator produkcji (bez doświadczenia)

    ManpowerGroup Tczew, Pomorskie

    Operator produkcji (bez doświadczenia) Numer referencyjny: OPR/037/ROK Obowiązki na stanowisku: Prace produkcyjne nieobciążające fizycznie Dokładna weryfikacja

  • Doradca Klienta

    TERG Gdańsk, Pomorskie  +67 lokalizacji

    Media Expert to największa sieć elektromarketów RTV, AGD, IT i multimediów w Polsce – poprzez 400 elektromarketów jesteśmy obecni w ponad 320 polskich miastach
    2 dni temu w goldenline.pl

  • Specjalista ds. obsługi klienta z jęz. Włoskim

    ManpowerGroup Gdynia, Pomorskie

    Manpower (Agencja zatrudnienia. Numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów
    3 dni temu w goldenline.pl

  • Specjalista ds. Kredytów Hipotecznych

    bank millennium Malbork, Pomorskie  +8 lokalizacji

    W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zesp
    3 dni temu w KarierawFinansach.pl

  • Analityk oddziału

    nowe PKO Bank Polski Kwidzyn, Pomorskie

    Jeżeli łatwo nawiązujesz kontakty, lubisz wyzwania i jesteś przedsiębiorczy, a Twój kapitał to: doświadczenie w pracy w obszarze bankowości znajomość zasad anal
    23 h 31 minut temu w Praca

  • Stażysta w dziale należności

    ManpowerGroup Gdańsk, Pomorskie

    Stażysta w dziale należności Numer referencyjny: SDN/037/JKW Kluczowe zadania: Bieżąca obsługa poczty Archiwizacja oraz weryfikacja dokumentów Praca w systemie

  • 3rd Line Support Team Leader

    Hays Poland Gdańsk, Pomorskie

    Your new company On behalf of our Client, a US company that delivers complete hybrid IT solutions, from cloud to mainframe, tailored to each client’s journey, w

  • Specjalista ds. sprzedaży w terenie

    ManpowerGroup Gdańsk, Pomorskie  +1 Lokalizacja

  • Koordynator Placówki

    Medicover Gdynia, Pomorskie  +2 lokalizacje

    Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu c

  • Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Bankowych

    bank millennium Słupsk, Pomorskie  +1 Lokalizacja

    Dołącz do nas jako: Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Bankowych Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Bankowych Miejsce pracy: Słupsk, pomorskie KwF/ DS/Słupsk

  • Księgowy / Księgowa ds. Zobowiązań z j. niemieckim

    nowe WNS Global Services Gdynia, Pomorskie

    Osoby te będą zajmować się: Procesowaniem faktur w programie księgowym ERP, w tym kodowanie i monitorowanie procesu Procesowaniem wewnętrzych dokumentów księgow
    21 h 51 minut temu w Praca

  • Doradca Klienta Dział: Drobne AGD

    TERG Gdańsk, Pomorskie

    Media Expert to największa sieć elektromarketów RTV, AGD, IT i multimediów w Polsce – poprzez 400 elektromarketów jesteśmy obecni w niemal 400 miastach na teren

  • Drukarz

  • Stażysta - branża HR

    Stażysta. Branża HR Numer referencyjny: RST/037/MAN Poszukujemy ambitnych, otwartych na naukę, kreatywnych i zorientowanych na sukces praktykantów, którzy wzbog
    4 dni temu w goldenline.pl

  • Sales Support Specialist - TSL

    Trenkwalder Gdańsk, Pomorskie

    Pozyskiwanie nowych klientów oraz negocjowanie warunków handlowych, telefoniczna obsługa klientów, przygotowywanie ofert handlowych, bieżące analizowanie rynku,

  • PTP Accountant with Greek

    HAYS Poland Gdańsk, Pomorskie

    On behalf of our Client, a global GSS newly established in Gdańsk, we are currently seeking Candidates for the position of PTP Accountant with Greek PTP Account
    7 dni temu w KarierawFinansach.pl

  • Data Analyst-German (AGS), Financial & Risk

    nowe thomson reuters Gdynia, Pomorskie

    ABOUT OUR GLOBAL COMPANY Thomson Reuters provides professionals with the intelligence, technology and human expertise they need to find trusted answers. We enab
    1 dzień temu w Careersinpoland

  • Rekruter z językiem niemieckim

    Rekruter z językiem niemieckim Numer referencyjny: RZN/037/ABO Co będzie należało do Twoich zadań? Realizacja projektów rekrutacyjnych z sektora SSC/BPO na stan

  • Doradca ds. Sprzedaży i Usług

    TERG Gdańsk, Pomorskie  +8 lokalizacji

  • Pracownik Hali - Dział Spożywczy: Nabiał/Sery

    auchan Gdańsk, Pomorskie  +9 lokalizacji

    Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko: Dbałością o świeżość i jakość sprzedawanego asortymentu, Obsługą i doradzaniem klientom produktów odp

  • Service Desk Agent with German

    Maxima Gdańsk, Pomorskie

    Maxima Europe is looking to hire Service Desk Agent with German to join our growing team in Gdansk, Poland. An ideal candidate has experience in Help Desk envir

  • Doradca Klienta Indywidualnego (Placówka Light Branch)

    mBank Gdynia, Pomorskie

    Opis stanowiska: aktywne pozyskiwanie Klientów sprzedaż produktów bankowych dedykowanych dla Klientów Indywidualnych obsługa kasowo-dysponencka doradztwo w zakr
    2 dni temu w Praca

  • RTR Accountant with Greek

    On behalf of our Client, a global GSS newly established in Gdańsk, we are currently seeking Candidates for the position of RTR Accountant with Greek RTR Account

  • IT System Administrator

    Your new company On behalf of our Client, an international concern which takes its starting point in Scandinavia, we are looking for Candidates for the position

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla województwo pomorskie

x

1 2 3 4 5 Następna »