Oferty pracy w województwo Łódzkie

Firma
  • profi credit  121
  • abb  63
  • biznes partner  50
  • ing bank  38
  • auchan  36
  • wielton  33
  • pelion  24
  • aldi  20
  • spedimex  19
  • jeronimo martins  17
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  954
  • Tymczasowa  487
  • Praca stała  472
  • Praktyki / Staż  113
Godziny pracy
  • Pełny etat  1 380
  • Niepełny etat  106
Doświadczenie
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Kelner (k/m)

    Novotel Łódź Centrum Łódź, Łódzkie

    HOTEL NOVOTEL ŁÓDŹ CENTRUM Miejsce pracy: Łódź Numer referencyjny: KEL/0617/NLC Kelner (k/m) OSOBOWOŚĆ I UMIEJĘTNOŚCI Jeśli: Czujesz się kimś wyjątkowym Dzielis
    6 dni temu w hotelcareer.pl

  • Senior Engineer @ goodylabs

    goodylabs Łódź, Łódzkie

    Salary: 10.0k-16.0k PLN / Month. Requirements: ReactJS, NodeJS, Webpack, Mocha/Jasmine. Technologies: React Native, Sass, Mocha, Jasmine. Tools: Jenkins, Gitlab
    3 dni temu w no Fluff Jobs

  • Kierownik zmiany w salonie reserved

    Rekrutacja Ukryta Łódź, Łódzkie

    Zakres obowiązków: realizacja wyznaczonego planu sprzedaży; efektywne zarządzanie zespołem; zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta w salonie; dbałość o bard
    6 dni temu w goldenline.pl

  • Pracownik działu obsługi pacjenta

    Salve Medica Łódź, Łódzkie

    Salve Medica Centrum Medyczne, przy ul. Szparagowej 10, to czołowa placówka służby zdrowia w regionie. Powstała z myślą o pacjentach oczekujących realizacji świ
    4 dni temu w goldenline.pl

  • Specjalista ds. sprzedaży

    PROSAVE.PL Województwo Łódzkie I Świętokr..., Łódzkie

    Firma produkcyjno – handlowa (produkty techniczne) lider rynku, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydata na stanowisko: Idealny kandydat posiada: w

  • Pracownik Magazynu

    PGF Urtica Łódź, Łódzkie

    Opis stanowiska: Kompletacja zamówień na podstawie dokumentu WZ Wykładanie towaru na półki Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy Od Kandydatów oczekuj

  • Customer Support Trouble Shooter and technical deployment su

    Ericsson Łódź, Łódzkie

    Job Summary: In Customer Support you will be working with 2nd line support in a team based in Linköping, Kista, Lodz and Ottawa. The team is working within the
    4 dni temu w Jobs2Web

  • Konsultant ds. obsługi korespondencji elektronicznej klienta

    mBank Łódź, Łódzkie

    Konsultant ds. obsługi korespondencji elektronicznej klienta Numer referencyjny: AFE/004/0--- Miejsce pracy: Łódź Szukasz pracy i: Czujesz się swobodnie w komun
    3 dni temu w KarierawFinansach.pl

  • Praktykant/ka w dziale rekrutacji stałych

    Randstad Polska Łódź, Łódzkie

    Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Łódzki oddział Agencji Doradztwa Personalnego Randstad poszuku
    5 dni temu w goldenline.pl

  • Specjalista ds. procesu zamówień z językiem francuskim

    G-Force Łódź, Łódzkie

    G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na sta
    2 dni temu w goldenline.pl

  • Cloud Specialist

    Accenture Łódź, Łódzkie

    Accenture is a leading global professional services company, providing a broad range of services and solutions in strategy, consulting, digital, technology and

  • Junior Buyer

    ManpowerGroup Łódź, Łódzkie

    Junior Buyer Miejsce pracy: Łódź | Nr ref. JBU/050/AKU Person: Student (last year) or recent graduate status (preferably Economics, Logistics, Foreign Trade, Bu
    3 dni temu w goldenline.pl

  • Senior Project Manager (PDL)

    Job Summary: We are now looking for a Senior Project Manager to secure Ericsson technology leadership and make sure we have the right scope, quality, time and c
    5 dni temu w Jobs2Web

  • Controlling Specialist

    Infosys BPO Polska Łódź, Łódzkie

    Infosys Poland is one of the biggest players in the outsourcing market, offering advanced and innovative services to its clients worldwide in the field of Finan
    4 dni temu w KarierawFinansach.pl

  • Sekretarka

    Strabag Łowicz, Łódzkie

    STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i wła

  • Specjalista ds. sprzedaży w Salonie firmowym Orange - umowa

    orange Piotrków Trybunalski, Łódzkie

    Orange Polska to przestrzeń dla ciekawych ludzi, którzy potrafią dzielić swoją pasję z zaangażowaniem w pracy. To, że nasi pracownicy to osoby aktywne, realizuj

  • Starszy Specjalista w dziale Zakupów (język angielski/ niemi

  • Technology - Programming School for French Speakers

    Accenture is a global management consulting, technology services and outsourcing company, with more than 336,000 people serving clients in more than 120 countri

  • Development and operations support (DevOps)

    TASKS AND RESPONSIBILITIES: Development and maintenance of the working environment, Building and delivering software packages to the client, Work with configura

  • HR Specialist with French

  • Opiekun Klienta z j. Niemieckim

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatru

  • Kierownik Projektu

    Hays Poland Łódź, Łódzkie

    Twoja następna firma Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, działającego w obszarze budownictwa przemysłowego, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Pro

  • Programista C+

    IT KONTRAKT Łódź, Łódzkie

    Responsabilities: Development of computer vision software for measurement applications High performance realizations of image processing algorithms Software dev

  • Specjalista ds. controllingu

    Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się

  • Java Developer

    HAYS IT & Telecom Łódź, Łódzkie

    Java Developer Łódź NR REF. 1089--- Hays IT Contracting is an up-to-date B2B form of employment for IT specialists with innovate and developmental projects for
    5 dni temu w InfoPraca

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla województwo łódzkie

x

1 2 3 4 5 Następna »