Oferty pracy w województwo Małopolskie

  • avanti medic  100
  • amazon  66
  • mcdonalds  64
  • ab industry  48
  • abb  46
  • smart  44
  • experis polska  30
Forma zatrudnienia
Godziny pracy
  • Niepełny etat  225
  • Pełny etat  2 074
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  458
  • Ostatni tydzień  4 304
  • Operator prasy krawędziowej do przyuczenia

    Sabaj System Kraków, Małopolskie

    Operator prasy krawędziowej CNC Firma Sabajgroup. Wiodący na rynku producent szaf metalowych i obudów poszukuje osób na stanowisko opertatora prasy krawędziowej
    4 dni temu w lento.pl

  • Pracownik biurowy z językiem niemieckim

    GMW SPAW Brzesko, Małopolskie

    Nasza firma poszukuje osoby do pracy w biurze na stanowisku pracownik administracyjny, który biegle posługuje się językiem niemieckim. Poszukujemy osoby, która
    6 dni temu w lento.pl

  • Account Executive - Istanbul

    Booking Holdings Kraków, Małopolskie

    At Booking. Com, we want to empower everyone to experience the world. Through our products, partners and people are how we do it. There's a whole planet of poss
    2 dni temu w Talent.com

  • Pracownik biura obsługi klienta serwisu mechanicznego

    WEKTOR Oświęcim, Małopolskie

    RENAULT WEKTOR to renomowana, prężnie działająca na rynku już od ponad 30 lat firma motoryzacyjna z siedzibą w Bielsku-Białej i oddziałem w Oświęcimiu-Babicach
    4 dni temu w Hitpraca

  • Tancerka -klub Flamingo Tarnow. Танцорка Клуб

    Flamingo Klub Tarnów Tarnów, Małopolskie

    NIE wymagamy doświadczenia! Szukamy TANCEREK do kl*bu w centrum Tarnowa. Chcesz postawić swoje pierwsze kroki w branży, ale nigdy nie miałaś okazji lub odwagi s
    30+ dni temu w lento.pl

  • Zatrudnimy nauczyciela POLONISTĘ w szkole podstawowej

    Krakowska Szkoła Montessori Bronowice, Kraków, Małopolskie

    PRACA DLA WYJĄTKOWEGO NAUCZYCIELA Nasza Szkoła i Przedszkole Montessori powstały z pragnienia stworzenia miejsca, w którym dzieci, w atmosferze pełnego szacunku
    9 dni temu w lento.pl

  • Opiekunka Medyczna

    KTMD Kraków, Małopolskie

    Specjalistyczny Ośrodek Rehabilitacji Stacjonarnej "Kwitnąca" Nasze oczekiwania: Doświadczenie w opiece nad pacjentami (opiekun pacjenta), umiejętność pracy w z
    3 dni temu w lento.pl

  • Data Scientist

    dotCommunity Sp z o. o. Kraków, Małopolskie

    Digital & Technology Team (D&T) is an integral division of our client Global Shared Services Center. That includes digitalizing and integrating our processes, e

  • Elektryk (Belgia)

    SILVERHAND Kraków, Małopolskie  +6 lokalizacji

    Oferujemy: zatrudnienie na warunkach belgijskich. Belgijska umowa o pracę (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie około 15,76 EUR brutto / godzinę (stawka po

  • Mobilny Mechanik Serwisu (woj. Małopolskie)

    EWL Group Kraków, Małopolskie

    Nasz klient zajmujący się dystrybucją oraz serwisem maszyn budowlanych poszukuje aktualnie osób do pracy stałej na stanowisku: Mobilny Mechanik Serwisu Miejsce
    2 dni temu w Hitpraca

  • Senior Site Reliability Engineer

    Apptio Kraków, Małopolskie

    Overview Apptio, an IBM company, is the leading technology spend and value management software provider. Its AI-powered data insights empower leaders to make sm

  • Infotainment System Validation Engineer IRC200981

    Hitachi Vantara Corporation Kraków, Małopolskie

    Description: GlobalLogic is looking for technology game changers to lead one of our OEM customers' into a fundamental transformation within the automotive indus

  • Specjalista ds SEO i Google Ads

    nowe VIAVAC Kraków, Małopolskie  +9 lokalizacji

    Specjalista ds. SEO i Google Ads Wynagrodzenie stałe: Umowa B2B – 10.850 zł netto + VAT / m-c lub Umowa o pracę 9.000 zł brutto, tj. Około 6.465 zł netto (na rę
    11 h 17 minut temu w Jooble

  • Senior Frontend Developer with Nextjs

    Sigma IT Poland Kraków, Małopolskie

    Sigma IT Poland is a division within NEXER GROUP – a custom software development company. In Poland, we started in 2017 and are now 180+ crew with an office in
    Brutto/rok: 22 680 PLN

  • Process Improvement Consultant - hybrid working mode in Wars

    Sowelo Consulting Kraków, Małopolskie  +1 Lokalizacja

    Would you like to work on a project where technology plays a key role in delivering the right solutions? Would you like to join a company which will provide a g

  • Spawacz

    Polimer Grzegorz Grzesik Kraków, Małopolskie

    OPIS STANOWISKA: Wykonywanie operacji spawania urządzeń ciśnieniowych, Przygotowanie elementów do spawania, Analiza stosownej dokumentacji takiej jak: instrukcj

  • Back End Developer

    Kalamba Games Kraków, Małopolskie

    Welcome to Kalamba Games! Join us as a Back End Developer and work closely with our team of front-end and back-end developers, game artists, math designers, tes

  • Marketing Manager

    teamtechnik Production Technology Skawina, Małopolskie

    Marketing Manager Skawina Skawina, małopolskie, Polska Dołącz do nas i rozpocznij pracę w zespole, który projektuje, buduje i wdraża nowoczesne linie produkcyjn

  • Director Emergency Services

    nowe Kraków, Małopolskie

    Position Summary. *Sovah Health is looking for the ideal candidate who willdirect the department's activities and resources to achieve departmental and organiza
    11 h 27 minut temu w Jobleads

  • Senior PHP Software Engineer

    VOLT Kraków, Małopolskie

    Senior PHP Software Engineer Kraków, Lesser Poland Voivodeship About Volt Volt is revolutionising how people pay online, globally. Our technology frees consumer

  • Site Reliability Engineer

    XPERI Poland Kraków, Małopolskie  +2 lokalizacje

    About the role: We are currently looking for highly motivated SRE Engineer with systems knowledge to work in the Production Engineering / DevOps group. This pos

  • Pracownik Sortowni Paczek Rogoźnik!

    InWork Szaflary, Małopolskie

    Chcesz dołączyć do szerokiego i profesjonalnego teamu jednej z największych firm sektora logistycznego? Dobrze trafiłeś! Zaaplikuj, pozytywnie przejdź uproszczo
    30+ dni temu w Hitpraca

  • Manager Zarządzający Dywizją sprzedaży rynku tradycyjnego (a

    SalesHR Kraków, Małopolskie

    Manager Zarządzający Dywizją sprzedaży rynku tradycyjnego (akcesoria samochodowe) Kraków, małopolskie Manager Zarządzający Dywizją sprzedaży rynku tradycyjnego

  • Salesforce Developer - Service Cloud

    Michael Page Kraków, Małopolskie

    About Our Client Our client is a global retail leader with more than a century of experience in discount sales, operating in 9 countries across Europe. The comp

  • Główny Księgowy Główna Księgowa

    nowe Radisson RED Kraków Kraków, Małopolskie

    Radisson Hotel Group jest jedną z największych na świecie grup hotelowych, posiadającą dziesięć wyróżniających się marek hotelowych i ponad 1160 hoteli w 95 kra
    11 h 25 minut temu w Jooble

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla województwo małopolskie

x
Otrzymuj nowe oferty pracy na maila!

« Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna »

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google