Oferty pracy w województwo Opolskie

Firma
  • profi credit  84
  • capgemini polska  46
  • auchan  27
  • poczta polska  19
  • jeronimo martins  18
  • pko bank polski  15
  • adeccopolandopl  14
  • aldi  13
  • ing bank  13
  • carrefour  11
Forma zatrudnienia
  • Tymczasowa  876
  • Kontrakt  695
  • Praca stała  349
  • Praktyki / Staż  42
Godziny pracy
  • Pełny etat  972
  • Niepełny etat  41
Doświadczenie
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Magazynier Sklepowy/ Pomocnik Sprzedawcy

    neonet Prudnik, Opolskie  +1 lokalizacja

    Neonet s.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej i internetowej artykułów branż RTV, AGD, IT i nowych technologii.
    4 dni temu w goldenline.pl

    neonet Niemodlin, Opolskie  +1 lokalizacja

  • Kontroler Finansowy

    Antal Opole, Opolskie

    Naszym Klientem jest duńska firma produkująca materiały budowlane, działająca na obszarze międzynarodowym. W Polsce otwierają obecnie pierwszy oddział produkują

  • Specjalista ds. BHP w firmie przemysłowej

    ManpowerGroup Opole, Opolskie

    Specjalista ds. BHP w firmie przemysłowej Numer referencyjny: STB/037/MPS Zadania: Odpowiedzialność za aktualizację procedur BHP dla wszystkich działów firmy or
    5 dni temu w goldenline.pl

  • Program Stażowy w Dziale Kontrolingu

    nowe DANONE Opole, Opolskie

    Jeśli marzysz o pracy w międzynarodowej firmie posiadającej znane marki i inspirującą misję, Danone jest miejscem którego poszukujesz. Activia, Evian, Oikos czy
    1 dzień temu w Jobs2Web

  • Dziarski sprzedawca do pozyskiwania klientów korporacyjnych

    mBank Opole, Opolskie  +11 lokalizacji

    Dziarski sprzedawca do pozyskiwania klientów korporacyjnych Numer referencyjny: WCH/048/0--- Miejsce pracy: Opole Mamy bardzo atrakcyjny kanał dystrybucji produ
    3 dni temu w KarierawFinansach.pl

  • Specjalista ds. doskonalenia procesu produkcyjnego

    Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współprac

  • Magazynier

    ManpowerGroup Skarbimierz, Opolskie

    Magazynier Miejsce pracy: Skarbimierz | Nr ref. MAG/044/KSZ Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisk
    3 dni temu w goldenline.pl

  • Asystent ds. Wsparcia Klienta Anglojęzycznego

    Capgemini Polska Opole, Opolskie  +2 lokalizacje

    Opis stanowiska Po szkoleniu wstępnym będziesz w stanie: Obsłużyć przychodzące połączenia telefoniczne/ e-maile od klientów dotyczące zagadnień technicznych zwi
    6 dni temu w goldenline.pl

  • Mistrz zmiany

    Randstad Polska Strzelce Opolskie, Opolskie

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatru
    2 dni temu w goldenline.pl

  • Młodszy Konsultant ds. infolinii przychodzącej

    Work Service Opole, Opolskie

    Pilnie poszukiwany: Młodszy Konsultant Szukasz stałej pracy? Jesteś zainteresowany zatrudnieniem w oparciu o umowę o pracę? Ta oferta jest dla ciebie! Oferujemy
    3 dni temu w InfoPraca

  • Doradca Klienta Indywidualnego

    mBank Opole, Opolskie

    Doradca Klienta Indywidualnego Numer referencyjny: ASZ/051/0--- Miejsce pracy: Opole Główne zadania: aktywna sprzedaż produktów bankowych dla Klientów indywidua

    Magazynier Miejsce pracy: Skarbimierz | Nr ref. MAG/044/KZA Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie Mile widziane doświadczenie w pracy na podo

  • Technolog produkcji