Oferty pracy w województwo Lubuskie

  • mcdonalds  27
  • smart  21
  • amazon  17
  • bank pocztowy  12
  • sportwin  11
  • ccc  9
  • regess  9
  • gemini  8
Godziny pracy
  • Niepełny etat  47
  • Pełny etat  950
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  3
  • Ostatni tydzień  621
  • Grafik Komputerowy DTP

    Werner Kenkel Wschowa, Lubuskie  +4 lokalizacje

    Posiadasz doświadczenie na stanowisku grafika komputerowego i jesteś gotowy do pracy w trybie stacjonarnym? Lubisz szukać kreatywnych rozwiązań, a przy tym cech
    12 dni temu w Talent.com

  • Kasjer

    kontakt przez OHP Zielona Góra, Lubuskie

    Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego oraz wydawanie posiłkówInne wymaganiapracowitość, komunikatywnośćRodzaj zatrudnieniaUmowa zleceni
    5 dni temu w Hitpraca

  • Software Developer (. Net) @ Cinkciarz. Pl Sp. z o.o

    Cinkciarz.pl Zielona Góra, Lubuskie

    Znajomość platform. NET Framework i.NET Core, znajomość zasad SOLID, programowania obiektowego oraz wzorców projektowych, umiejętność pracy z systemami kontroli
    25 dni temu w Talent.com

  • Specjalista ds. komunikacji @ Ekoenergetyka Polska S. A

    Ekoenergetyka Polska Zielona Góra, Lubuskie

    Firma Ekoenergetyka – Polska S. A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów ele

  • Mechanik pojazdów lkw

    LIMNUSWORK Sp. k. Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

    Limnuswork sp. z o.o.Sp.k. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą. Agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizu
    2 dni temu w Employsystem

  • DevOps Engineer

    DTP Digital Technology Poland Zielona Góra, Lubuskie  +1 Lokalizacja

    Technologies-expected: Kubernetes Docker Jenkins bash Azure Git Helm CI/CD technologies-optional: OpenShift Go Azure DevOps Google Cloud Platform AWS Microsoft
    19 dni temu w Talent.com

  • Senior Project Manager (fixed-term contract)

    Auctane Zielona Góra, Lubuskie

    About us At Auctane, we are united by a passion to help sellers — wherever they are, however they operate — fulfill the promises they make to consumers. The Auc

  • Pielęgniarka/ ratownik medyczny

    4 Regionalna Baza Logistyczna Wrocław Przewóz, Lubuskie

    1. Realizacja przedsięwzięć związanych z profilaktyką i ochroną zdrowia. 2. Prowadzenie bieżących działań związanych z funkcjonowaniem Miejsca Udzielania Świadc

  • Senior DevOps Engineer

    User.com Gorzów Wielkopolski, Lubuskie  +1 Lokalizacja

    Kim jesteśmy? User.com to platforma business intelligence, która w intuicyjny sposób pozwala spersonalizować i zautomatyzować komunikację biznesową. Korzystając
    Brutto/rok: 26 000 PLN
    21 dni temu w Talent.com

  • Senior Java Developer

    SCALO Zielona Góra, Lubuskie  +2 lokalizacje

    Senior Java Developer Jesteśmy firmą technologiczną. Realizujemy projekty. Budujemy zespoły. Zapewniamy specjalistów do projektów. Za pomocą technologii wspiera

  • Kierownik Oddziału branża e-commerce

    Żagań, Lubuskie

    Zadania: Kierowanie pracą oddziału Zarządzanie zespołem, przydział zadań i weryfikacja wyników Zapewnienie realizacji usługi przez pracowników międzynarodowych
    7 dni temu w goldenline.pl

  • Administrator baz danych @ Ekoenergetyka Polska S. A

    13 dni temu w Talent.com

  • Pracownik produkcji

    Lumel Alucast Zielona Góra, Lubuskie

    Należymy do czołowych europejskich producentów urządzeń automatyki przemysłowej oraz precyzyjnych odlewów ciśnieniowych. Działamy na rynku od 1953 r. Lumel s.A.

  • Samodzielny księgowy

    PROFIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Zielona Góra, Lubuskie

    Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek i organizacji pozarządowychInne wymaganiawykształcenie średnie branżowe, znajomość zasad księgowości w stopniu przynajmnie

  • Account Manager klienta niemieckojęzycznego

    Terra Group Zielona Góra, Lubuskie

    O poranku english breakfast, w południe kawka (black or white? ), a po pracy. Five o'clock tea! To nie żarty, potrzebujemy człowieka, który nie będzie wychodził

  • Konsultant ds. wdrożeń ERP systemu Comarch ERP XL – Optima –

    PracBaza Zielona Góra, Lubuskie  +6 lokalizacji

    Technologies-optional: SQL T-SQL MySQL responsibilities: Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań Tworzenie dokumentacji technicznej, instrukcji
    Brutto/rok: 12 700 PLN

  • Koordynator projektu ze znajomością języka koreańskiego

    LeasingTeam Group Zielona Góra, Lubuskie  +15 lokalizacji

    LeasingTeam Professional supports Polish and global enterprises in sourcing key talent and in human resources management. The Agency specializes in permanent re
    7 dni temu w jobdesk.pl

  • Senior Backend Software Engineer (Java)

    ADB Polska Zielona Góra, Lubuskie

    Technologies-expected: Java Spring Framework Spring Boot REST JSON XML WebSockets Maven SQL Relational Databases technologies-optional: C C+ Kotlin JavaScript P
    Brutto/rok: 20 000 PLN

  • Specjalista ds. Rynków Inwestycyjnych i Profesjonalnych Oświ

    Ledolux Poland sp. z o.o Gorzów Wielkopolski, Lubuskie  +1 Lokalizacja

    Specjalista ds. Rynków Inwestycyjnych i Profesjonalnych Oświetlenia LED. Key Account Manager Gorzów Wielkopolski Specjalista ds. Rynków Inwestycyjnych i Profesj

  • Kucharz

    Przygotowywanie posiłków, obróbka kurczakaInne wymaganiapracowitość, komunikatywnośćRodzaj zatrudnieniaUmowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługSystem wynagrad

  • Specjalista ds. utrzymania infrastruktury IT

    Domator24.com Zielona Góra, Lubuskie

    Technologies-expected: AWS PostgreSQL Firebird Hyper-V LAN WAN responsibilities: Utrzymanie infrastruktury IT. Sieciowej i serwerowej, szkolenie oraz wsparcie u

  • Business Class Offer Evaluation Manager

    RECARO Aircraft Seating Polska Świebodzin, Lubuskie

    YOUR TASKS Evaluation of business class sales opportunities and customizing requests regarding feasibility, lead time, costs and weight Responsible for the crea

  • Inżynier ds. elektrycznych- budynki kubaturowe

    LeasingTeam Group Zielona Góra, Lubuskie  +17 lokalizacji

    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje
    6 dni temu w jobdesk.pl

  • Application Security Engineer

    EcoVadis Zielona Góra, Lubuskie  +2 lokalizacje

    Company Description Work smart, have fun and make an impact! Our purpose is to guide all companies toward a sustainable world. EcoVadis is the leading provider
    Brutto/rok: 19 425 PLN

  • Investment Development Manager

    Telecom Infrastructure Partners Sp.z o.o. Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

    Investment Development Manager Gorzów Wielkopolski, Lubusz Voivodeship Poszukujemy w następujących regionach: LUBUSKIE, MAŁOPOLSKIE, POMORSKIE, ŁÓDZKIE, KUJAWSK

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla województwo lubuskie

« Poprzednia 8 9 10 11 12 13 14 Następna »

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google