Oferty pracy w województwo Podlaskie

  • smart  23
  • plum  20
  • mcdonalds  13
  • sollers consulting  13
  • stokrotka  11
  • ccc  10
  • budimex  9
  • pko bank polski  9
  • żabka  9
Godziny pracy
  • Niepełny etat  24
  • Pełny etat  665
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  101
  • Ostatni tydzień  861
  • Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R7

    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL Hajnówka, Podlaskie  +145 lokalizacji

    Dołącz do naszego zespołu! Potrafisz prowadzić rozmowy handlowe? W pracy cenisz sobie niezależność i przejrzysty system wynagradzania? Aplikuj na stanowisko Prz
    6 dni temu w gowork.pl

  • Regular Senior Java Developer

    Asseco Białystok, Podlaskie  +5 lokalizacji

    Pion Oprogramowania dla Leasingu zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem specjalistycznych oprogramowań dla instytucji finansowych, szczególnie dedy
    8 dni temu w Talent.com

  • Program Manager (Data Analytics)

    SCALO Białystok, Podlaskie

    Program Manager (Data Analytics) Białystok Białystok, Polska Jesteśmy firmą technologiczną. Realizujemy projekty. Budujemy zespoły. Zapewniamy specjalistów do p

  • Senior Full Stack Software Engineer JS TS React Nodejs AWS

    Nortal Białystok, Podlaskie  +6 lokalizacji

    Nortal is looking for an experienced Senior Full Stack Software Engineer for long-term and full-time employment! About client TUI Group is the world’s number on
    Brutto/rok: 28 000 PLN

  • Pomoc kuchenna

    NAPRZÓD CATERING Białystok, Podlaskie

    Mycie i dezynfekcja wózków i sprzętu utrzymanie porządku na kuchni pomoc w porcjowaniu produktów obróbka wstępna warzyw i owoówInne wymaganiamile widziane doświ
    6 dni temu w Hitpraca

  • Financial Controller EE

    CMA CGM Białystok, Podlaskie

    CEVA Logistics provides global supply chain solutions to connect people, products and providers all around the world. Present in 170 countries and with more tha

    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL Bielsk Podlaski, Podlaskie  +145 lokalizacji

  • Category Manager Energy

    Michael Page Wysokie Mazowieckie, Podlaskie

    Naszym Klient jest globalna firma zajmująca się produkcją całej gamy materiałów budowlanych Opis stanowiska Koordynacja działań związanych z kategorią w ramach

  • Account Manager

    Onthespotdev Sokółka, Podlaskie

    On The Spot is a software development company, focused on building R&D offices for heavily invested startups from the UK, EU and Israel. We aim to directly сonn

  • Wszechstronny wymiatacz

    SZKOŁA W CHMURZE Białystok, Podlaskie  +9 lokalizacji

    Cześć! Szukamy osoby, która czuje się jak ryba w wodzie w dynamicznie rozwijającym się start-upowym środowisku i swoją osobowością będzie inspirować wielkie zes

  • Ślusarz narzędziowy

    NARZĘDZIOWNIA BIANAR Białystok, Podlaskie

    Obróbka metali pasowanie nowych narzędzi i pasowanie form, naprawa i konserwacja formami, wykrajarkami i przecinarkamiInne wymaganiawykształcenie zawodowe, śred

  • Senior VMware Administrator

    NTT DATA Business Solutions Białystok, Podlaskie  +1 Lokalizacja

    Senior VMware Administrator Na czym będzie polegać Twoja praca? Administracja środowiskami wirtualizacji Regularna konserwacja środowisk (aktualizacja oprogramo

    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL Zambrów, Podlaskie  +145 lokalizacji

  • Senior Product Manager

    Relativity Białystok, Podlaskie  +4 lokalizacje

    We work hybrid: 2 times a week in our Krakow office or 4 times a year for employees from other cities. Overview Here at Relativity we prioritize flexibility and
    Brutto/rok: 29 500 PLN

  • Typescript Developer

    Kolomolo Białystok, Podlaskie  +7 lokalizacji

    Job Vacancy: Typescript Developer Location: Poland. Remote / office (Kraków) Contract: B2B, Full-Time Experience: Mid/Senior We are seeking an experienced Types

  • Linux & VMware Administrator

    Kolomolo Białystok, Podlaskie  +5 lokalizacji

    Job Vacancy: Linux & VMware Administrator Location: Poland. Remote / office (Kraków) Europe. 100% Remote Ukraine. 100% Remote Contract: B2B, Full-Time Company O
    6 dni temu w Talent.com

  • Samodzielny referent sekcja rachuby i płac pion głównego ksi

    25 Wojskowy Oddział Gospodarczy Białystok, Podlaskie

    Sporządzanie list wypłat dla żołnierzy; naliczanie składek ZUS; pobór zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych; księgowanie wszystkich sporządzonych lis

  • ServiceNow Architect

    Fujitsu Białystok, Podlaskie  +7 lokalizacji

    Are you enthusiastic, flexible, innovative, a team player and care about delivering successful outcomes for customers and the company? Can you lead in the devel
    Brutto/rok: 30 000 PLN

    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL Siemiatycze, Podlaskie  +145 lokalizacji

  • Senior IT Administrator

    APN Promise Białystok, Podlaskie  +5 lokalizacji

    Twoje obowiązki: Aktualizacja istniejących usług/rozwiązań Utrzymywanie infrastruktury w trybie reaktywnym i proaktywnym Administracja systemami, produktami ora

  • Delivery Manager

    Riotters Białystok, Podlaskie  +9 lokalizacji

    Kim jesteśmy i kogo szukamy: Masz ugruntowaną wiedzę w obszarze zarządzania projektami IT i lubisz wyzwania? A do tego bardzo dobrze odnajdujesz się w zarządzan

  • Senior Mobile Developer

    Odrabiamy.pl Białystok, Podlaskie  +4 lokalizacje

    Portal Odrabiamy. Pl należy do najpopularniejszych i największych serwisów edukacyjnych w Polsce. Codziennie z naszej bazy wiedzy korzystają tysiące polskich uc
    Brutto/rok: 22 000 PLN

  • Mechanik pojazdów samochodowych

    H90 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Białystok, Podlaskie

    XInne wymaganiawykształcenie zawodowe lub średnie mile widziane doświadczenieRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas nieokreślonySystem wynagradzaniaCzasowy ze

  • Senior Devops Engineer

    Affirm Białystok, Podlaskie  +5 lokalizacji

    Affirm is reinventing credit to make it more honest and friendly, giving consumers the flexibility to buy now and pay later without any hidden fees or compoundi
    Brutto/rok: 27 550 PLN
    17 dni temu w Talent.com

    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL Wysokie Mazowieckie, Podlaskie  +145 lokalizacji

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla województwo podlaskie

« Poprzednia 5 6 7 8 9 10 11 Następna »

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google