Oferty pracy w województwo Warmińsko-mazurskie

  • biedronka  10
  • pko bank polski  10
  • stokrotka  10
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  174
  • Praca stała  613
  • Staż  13
  • Tymczasowa  107
Godziny pracy
  • Niepełny etat  38
  • Pełny etat  878
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  208
  • Ostatni tydzień  939
  • Magister Farmacji Giżycko

    nowe Intrec Giżycko, Warmińsko-Mazurskie

    IntRec jest innowacyjnym, globalnym dostawcą usług w zakresie rekrutacji pracowników, działającym obecnie w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Dołącz do nas
    1 dzień temu w Talent.com

  • Senior Java Developer (DACH)

    YourCode Recruitment Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

    Senior Java Developer Germany. Remote up to 80 000 EUR/year Our new German client providing IT solutions with with an individual approach to each client is look
    5 dni temu w Talent.com

  • Software Developer (Golang)

    Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie  +15 lokalizacji

    Currently, we"re seeking an experienced Software Developer with Golang skills to join the newly created security engineering unit. You"ll play a vital role in e
    2 dni temu w goldenline.pl

  • Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa

    EXMOT SULEWSKI Ełk, Warmińsko-Mazurskie

    Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa Miejsce pracy: Ełk Twój zakres obowiązków Aktywna sprzedaż i profesjonalna obsługa Klienta; Tworzenie ofert,
    2 dni temu w Talent.com

  • Pomoc fizjoterapeuty

    nowe Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

    Opieka nad pacjentami w ośrodku rehabilitacyjnym, szpitalu rehabilitacji ogólnoustrojowej. Godziny pracy 08:00. 16:00. Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas
    1 dzień temu w Hitpraca

  • Przedstawiciel handlowy

    Gourmet Foods Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

    Przedstawiciel handlowy Miejsce pracy: Olsztyn Twój zakres obowiązków Inicjowanie, utrzymywanie i rozwijanie współpracy z różnorodnymi klientami (detal, hurt, s

  • Przedstawiciel Handlowy

    nowe Agrolok Morąg, Warmińsko-Mazurskie  +2 lokalizacje

    Jesteśmy firmą handlowo-produkcyjną, którą wyróżnia w 100% polski kapitał. Aktualnie zatrudniamy już ponad 1000 pracowników. Swoją pozycję na rynku rolnym buduj

  • Przedstawiciel handlowy - Koordynator Regionu branża hurtown

    HYPERTECTUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

    Przedstawiciel handlowy. Koordynator Regionu branża hurtowni dekarskich Miejsce pracy: Olsztyn Twój zakres obowiązków wprowadzenie na rynek w danym regionie pro

  • Sprzedawca na stacji paliw - Circle K - Olsztyn

    Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

    Jakie są nasze oczekiwania? Zaangażowanie i chęć do pracy Otwartość i komunikatywność Pozytywne nastawienie Doświadczenie sprzedażowe jako dodatkowy atut. Jeśli
    3 dni temu w goldenline.pl

  • Business Analyst

    BlueSoft Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie  +5 lokalizacji

    Your role in the team: serve as a analytical expert, product evangelist, and the bridge between the customer and project team; work cross-functionally to gather
    Brutto/rok: 22 750 PLN
    3 dni temu w Talent.com

  • Nauczyciel - wychowawca

    nowe Ostróda, Warmińsko-Mazurskie

    Obowiązki wynikające z przepisów oświatowych. Inne wymaganiawykształcenie wyższe kierunkowe zgodnie z prawem oświatowym umiejętność pracy w grupie z dziećmiRodz

  • Manager Zespołu i Procesów

    nowe SZKOŁA W CHMURZE Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie  +11 lokalizacji

    Miejsce pracy: Warszawa i okolice Poszukujemy doświadczonego Lidera, który będzie odpowiedzialny za efektywne zarządzanie dużym i zróżnicowanym zespołem. Twoje

  • Site electric manager

    LeasingTeam Group Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

    Site electric manager Olsztyn Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska Lokalizacja Numer referencyjny Nadzór nad powierzonym kontraktem (głównie obiekty kubaturowe)
    8 dni temu w Talent.com

  • Doradca Klienta - Olecko i okolice

    Provident Polska Olecko, Warmińsko-Mazurskie

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Chcesz mieć wpływ na wysokość zarobków? Na początek dostajesz wynagrodzenie gwarantowane i bazę klientów. Sprzedajesz pożyczki, ubezpieczenia
    12 dni temu w Talent.com

  • Inspektor farmaceutyczny

    Służba Cywilna Giżycko, Warmińsko-Mazurskie  +1 Lokalizacja

    Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Olsztynie Warmińsko-Mazurski Wojewódzki Inspektor Farmacutyczny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko: Inspektor
    6 dni temu w gowork.pl

  • Client Onboard Analyst

    Experis Polska Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

    The Client Onboard Analyst is a trainee professional role. Requires a good knowledge of the range of processes, procedures and systems to be used in carrying ou

  • Murarz

    nowe BOGUSŁAW PROKOPCZUK Węgorzewo, Warmińsko-Mazurskie

    Czytanie i analizowanie rysunków roboczych, i ustalaniu na ich podstawie położenia elementów murarskich w budynku. Tyczenie fundamentów, ścian, filarów, kominów

  • Technical Consultant (Request for Proposals)

    River Network Ełk, Warmińsko-Mazurskie

    Technical Consultant (Request for Proposals) In 2022, an Integrated Water Management Plan (IWMP) for the Yampa River Basin was developed in a collaborative proc

  • Senior Data Engineer

    j-labs Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie  +5 lokalizacji

    Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za przetwarzanie danych potrzebnych do generowania raportów. Masz okazję zostać częścią projektu, który ma na celu zrewolucjo
    Brutto/rok: 28 000 PLN

  • Project Manager with Korean

    Project Manager with Korean Olsztyn, Warmian-Masurian Voivodeship Project Manager with Korean Olsztyn Olsztyn, Polska LeasingTeam Professional supports Polish a

  • Operator Węzła Betoniarskiego - Operator Ładowarki - Sprzeda

    Holcim Polska S.A Elbląg, Warmińsko-Mazurskie  +1 Lokalizacja

    Operator Węzła Betoniarskiego. Operator Ładowarki. Sprzedawca Miejsce pracy: Elbląg Twój zakres obowiązków Produkcja mieszanki betonowej, Obsługa ładowarki, Obs
    2 dni temu w Jobrapido

  • Support Coordinator- Elk River

    Mainsl Services Ełk, Warmińsko-Mazurskie

    Do you want to work in the business of hopes and dreams where you can make a difference in the lives of others? Do you want to work with a company that was rank
    15 dni temu w Talent.com

  • Technik sterylizacji

    nowe ALFA DENTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

    Sterylizacja narzędzi i materiałów, dbałość o pozytywny wizerunek. Inne wymaganiaNasze oczekiwania: NIE WYMAGANE. Doświadczenie w pracy, ale mile widziane. Wyma

  • Kierownik Projektu w Telekomunikacji

    Solutions 30 Group Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie  +2 lokalizacje

    Jako Solutions30 od 20 lat stawiamy sobie za priorytet ułatwienie wszystkim dostępu do nowych technologii. Codziennie dbamy o to, aby wszystko wokół Ciebie dzia

  • Doradca Klienta B2B @ Blue Tank

    Blue Tank Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie  +8 lokalizacji

    Blue Tank jest rewolucyjnym startup'em, którego trzon stanowią trzej niekwestionowani potentaci w swoich dziedzinach! Dzięki ogromnemu doświadczeniu zdobytemu w
    10 dni temu w Talent.com

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla województwo warmińsko-mazurskie

« Poprzednia 5 6 7 8 9 10 11 Następna »

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google