Zakupy ofert pracy w kielce, świętokrzyskie

  • stokrotka  1
  • tell  1
  • wurth polska  1
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  7
  • Praca stała  20
  • Staż
  • Tymczasowa  1
Godziny pracy
  • Niepełny etat  2
  • Pełny etat  25
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  1
  • Ostatni tydzień  43
  • Zatrudnię ekspedientkę do sklepu spożywczego kielce

    JAN Kielce, Świętokrzyskie

    Telefon kontaktowy: 662-500---- zatrudnię sprzedawczynię ekspedientkę wymagania: doświadczenie w obszarze obsługi klienta będzie dodatkowym atutem. Umiejętność
    17 dni temu w lento.pl

  • Praca jako Respondent / Tajemniczy Klient - KIELCE

    Birm Media Kielce, Świętokrzyskie

    Poszukujemy osób na stanowisko Respondenta. Tajemniczego klienta w Kielcach. Opis stanowiska: Państwa obowiązkiem będzie wykonywanie ankiet, a także dodatkowo w
    30+ dni temu w lento.pl

  • Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej

    NORD CAPITAL SP. J. Szydłówek, Kielce, Świętokrzyskie

    Nord Capital prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej. Umowa na pełny etat, weekendy wolne. Szkolenie wdrożeniowe. Miejsce prac

  • Specjalista ds. sprzedaży Kielce

    CCIG GROUP SP. Z. O. O. Kielce, Świętokrzyskie

    Od lat znajdujemy się obsługą klienta. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając
    25 dni temu w lento.pl

  • Komisjoner- hurtownia mrożonek- Niemcy- od zaraz

    Klaver Kielce, Świętokrzyskie

    Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku: PRACOWNIK HURTOWNI MROŻONEK Zakres obowiązków: zbieranie zamówień w hurtowni mrożonek. Pakowanie oraz przygot

  • Przedstawiciel handlowy, bardzo wysokie prowizje

    Playada Kielce, Świętokrzyskie

    Firma z ponad 16-letnim doświadczeniem na rynku usług telekomunikacyjnych poszukuje specjalistów ds. Sprzedaży światłowodu w województwie świętokrzyskim. Oferuj
    26 dni temu w lento.pl

  • Przedstawiciel Handlowy ds. Monitoringu Wizyjnego

    PCWO Kielce, Świętokrzyskie

    Zakres obowiązków: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów: biznesowych B2B; Umawianie spotkań, przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych; Bieżące weryfikow
    6 dni temu w lento.pl

  • Specjalista ds. Sprzedaży aut nowych/kamperów

    Rekruter Kielce, Świętokrzyskie

    Praca na podanym stanowisku polegać będzie na kompletnej obsłudze klienta. Zarówno takiego który sam się zgłosi z zainteresowaniem jak również wyszukiwanie inny

  • Społem PSS Kasjer - Sprzedawca

    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Kielce, Świętokrzyskie

    Społem" PSS w Kielcach poszukuje kandydatów na stanowisko Sprzedawca. Kasjer. Wymagania: wykształcenie handlowe lub pokrewne. Doświadczenie w pracy w handlu. Po
    23 dni temu w lento.pl

  • Konsultant ds. sprzedaży

    UTI.PL Kielce, Świętokrzyskie

    W uti. PL Twoje umiejętności i zaangażowanie są doceniane (>‿◠) w uti. PL stawiamy na rozwój naszych pracowników i dostarczamy im narzędzia oraz wsparcie nie

  • Specjalista ds. Obsługi Klientów - Region CEE

    VIVE Textile Recycling sp. z o. o. Malikowo, Kielce, Świętokrzyskie

    VIVE Textile Recycling od ponad 30 lat w praktyce zmieniamy postrzeganie recyclingu oraz jego ogromnych możliwości. Blisko 2000 osób codziennie z pasją współpra

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla zakupy kielce

« Poprzednia 3 4 5 6

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google