Informatyka / Internet ofert pracy w województwo Opolskie

  • accenture  1
  • animex  1
  • atmoterm  1
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  2
  • Praca stała  12
  • Staż  1
  • Tymczasowa  1
Godziny pracy
  • Niepełny etat
  • Pełny etat  7
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  8
  • Ostatni tydzień  81
  • JavaScript Software Engineer in Streaming Team

    Qurate Retail Group Opole, Opolskie  +7 lokalizacji

    Qurate Retail Group Global Business Services center in Cracow is a member of the Qurate family that offers world-class Finance, HR Services, IT and Software Eng
    Brutto/rok: 23 000 PLN
    7 dni temu w Talent.com

  • Programista C# Opole

    HSI Ozimek, Opolskie

    Jesteśmy autorami wielu aplikacji dla klientów biznesowych i sektora publicznego. Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych ludzi, w tworzeniu apl
    11 dni temu w Talent.com

  • DevOps Engineer Intern

    BCF Software Niemodlin, Opolskie  +2 lokalizacje

    Bright Coders' Factory — our name speaks for us, as our software sits in the hearts of global companies. We provide customers with state-of-the-art technologies

  • Magento Developer (Backend)

    cyclad Opole, Opolskie  +15 lokalizacji

    W Cyclad współpracujemy z wiodącymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych technologii, które kształt
    7 dni temu w gazetapraca.pl

  • Senior IT infrastructure Specialist

    Opole, Opolskie  +15 lokalizacji

    Cześć! Cieszymy się, że czytasz nasze ogłoszenie! Szukasz dla siebie czegoś nowego? Dobrze się składa. Mamy o czym rozmawiać! Sprawdź, co czeka Cię w Scalo: ucz
    4 dni temu w goldenline.pl

    BCF Software Kluczbork, Opolskie  +2 lokalizacje

    28 dni temu w Talent.com

    BCF Software Brzeg, Opolskie  +2 lokalizacje

  • Kierownik Projektu IT

    asseco poland Opole, Opolskie  +1 Lokalizacja

    Technologies-optional: Prince2 ITIL about-project: Nasze rozwiązania wspierają pracę w ponad 400 szpitalach w Polsce, a także pracę lekarzy w ponad 14 tysiącach

  • Programista PLC

    STERNEL Komprachcice, Opolskie  +3 lokalizacje

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Programowanie sterowników PLC offline/online, Uruchamianie linii produkcyjnych, Parametryzacja maszyn produkcyjnych, Testowanie oprogramowani

  • Frontend Developer (SEO)

    SCALO Opole, Opolskie  +15 lokalizacji

    Jesteśmy firmą technologiczną. Realizujemy projekty. Budujemy zespoły. Zapewniamy specjalistów do projektów. Za pomocą technologii wspieramy wzrost biznesowy na

    7 dni temu w strefainzyniera.pl

  • PHP Developer with Javascript

    MDN GROUP Opole, Opolskie

    Technologies-expected: JavaScript PHP technologies-optional: HTML5 CSS MySQL GIT AWS Node. Js about-project: W Publuu pracujemy na jednym projekcie. Publuu. Com
    Brutto/rok: 15 000 PLN

  • Senior PHP developer

    Grupa VSC Opole, Opolskie

    Who we are: We have 25 years of market experience. We are a leader in operating loyalty programs and providing mystery shopping services. Due to our market posi
    Brutto/rok: 22 000 PLN

  • Analityk Gier

    Wazdan Services Limited Opole, Opolskie

    Responsibilities: tworzenie i prototypowanie nowych mechanik analiza i opiniowanie matematyczno-statystycznych charakterystyk gier opracowywanie modeli matematy

  • Cloud Tech Lead

    kruk Opole, Opolskie  +7 lokalizacji

    Cloud Tech Lead Twój zakres obowiązków jako Cloud Tech Lead: Tworzenie i wprowadzanie najnowocześniejszych standardów cloud computing w naszej organizacjim Łącz
    9 dni temu w Talent.com

  • Senior Linux/Solaris Administrator

    In Cyclad we work with top international IT companies in order to boost their potential in delivering outstanding, cutting edge technologies that shape the worl
    2 dni temu w goldenline.pl

    4 dni temu w gazetapraca.pl

  • QA Automation Engineer with Python

    Reply Polska Sp. z o. o. Opole, Opolskie  +5 lokalizacji

    ...Internet of Things (IoT) and cloud computing. The aim is to offer end-to-end solutions along the entire value chain: from the definition of an IoT strategy...

  • Software Developer for 3D Visualization

    BEUMER Group Poland Opole, Opolskie  +2 lokalizacje

    Job Description Does 3D visualization of real-world flow and event data sound cool? Are You comfortable writing C# code, have a proven experience working with D

  • Junior DevOps Engineer

    Text Opole, Opolskie  +2 lokalizacje

    About your team We're a diverse team of independent minds skilled in databases, automation, load balancing, and monitoring. We have 5 A-Players in the team: Mat
    Brutto/rok: 19 000 PLN

  • Inżynier Procesu i Technologii Spawania @ Illustro Doradztwo

    Illustro Doradztwo Opole, Opolskie

    Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier Procesu i Technologii Spawania. Rekrutację prowadzi ILLUSTRO Doradztwo S
    30+ dni temu w Talent.com

  • IOS Developer with German (Healthcare)

    Responsibilities: Lead the development of modern mobile and web applications, translate complex requirements into user-centric solutions Create mobile solutions

  • Mid Python Developer z FastAPI

    nowe VIOLA Opole, Opolskie  +9 lokalizacji

    Mid Python Developer z FastAPI Firma RFIDIO, działa w branży wdrażania technologii RFID, poszukuje doświadczonego Mid Python Developera z umiejętnością pracy z
    13 h 30 minut temu w Jooble

  • Junior PHP Symfony Developer

    BitBag Opole, Opolskie  +3 lokalizacje

    W BitBag, nie znajdziesz owocowych czwartków czy piwnych piątków. Znajdziesz coś lepszego: autentyczność i prawdziwą pasję do tworzenia. Jesteśmy zespołem ludzi

  • Architekt Rozwiązań IT

    Polska Spółka Gazownictwa Opole, Opolskie

    Architekt Rozwiązań IT Miejsce pracy: Opole Technologie, których używamy Wymagane SAP Twój zakres obowiązków projektowanie i optymalizacja architektury systemów
    8 dni temu w Talent.com

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla informatyka internet województwo opolskie

x
Otrzymuj nowe oferty pracy na maila!

« Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna »

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google