Informatyka / Internet ofert pracy w województwo Opolskie

  • codilime  1
  • ing bank  1
  • kruk  1
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  2
  • Praca stała  13
  • Staż  1
  • Tymczasowa  1
Godziny pracy
  • Niepełny etat
  • Pełny etat  8
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  8
  • Ostatni tydzień  80
  • Senior Java Developer with German

    cyclad Opole, Opolskie

    Senior Java Developer with German Opole, Opole Voivodeship Senior Java Developer with German Opole Opole, Polska In Cyclad we work with top international IT com
    11 dni temu w Talent.com

  • Junior DevOps Engineer

    Text Opole, Opolskie  +2 lokalizacje

    About your team We're a diverse team of independent minds skilled in databases, automation, load balancing, and monitoring. We have 5 A-Players in the team: Mat
    Brutto/rok: 19 000 PLN

  • Specjalista ds. Sprzedaży oprogramowania medycznego

    LeasingTeam Group Opole, Opolskie  +15 lokalizacji

    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje
    4 dni temu w jobdesk.pl

  • WebMethods Developer

    nowe Vienna Insurance Group Opole, Opolskie  +10 lokalizacji

    Twój zakres obowiązków: Tworzenie i rozwój aplikacji w ramach integracji systemów – praca z szyną danych WebMethods Rozbudowa, modyfikacja i utrzymanie istnieją
    1 dzień temu w Jooble

  • Programista ETL (Ab Initio, Oracle)

    Prime Engineering Poland Opole, Opolskie  +5 lokalizacji

    Programista ETL (Ab Initio, Oracle) Miejsce pracy: Opole Technologie, których używamy Wymagane PL/SQL ETL Oracle SQL Mile widziane SVN Git Datastage Ab Initio O
    8 dni temu w Talent.com

  • Frontend C# Developer

    IRONteam Opole, Opolskie

    Frontend C# Developer Miejsce pracy: Opole Technologie, których używamy Wymagane ASP. NET C# SQL RESTful Blazor Mile widziane SIP CSS Linux VoiP System operacyj

  • Administrator Linux

    Wazdan Services Limited Opole, Opolskie

    Responsibilities: administrowanie serwerami Linux i urządzeniami sieciowymi HP/Aruba, FortiNet, Unifi, DELL; obsługa narzędzi do monitorowania i statystyk; obsł
    Brutto/rok: 24 000 PLN

  • Java Game Developer

    Technologies-expected: Java HTML Git JavaScript about-project: Chcesz nam pomóc w tworzeniu gier, używając do tego najlepszych technologii? Świetnie! To właśnie

  • C+ Developer

    Opole, Opolskie  +15 lokalizacji

    Cześć! Cieszymy się, że czytasz nasze ogłoszenie! Szukasz dla siebie czegoś nowego? Dobrze się składa. Mamy o czym rozmawiać! Sprawdź, co czeka Cię w Scalo: ucz
    4 dni temu w goldenline.pl

  • Frontend Developer (SEO)

    SCALO Opole, Opolskie  +15 lokalizacji

    7 dni temu w strefainzyniera.pl

  • Product Manager (PO) for IT Security Reporting Tool

    ING Bank Dąbrowa, Opolskie

    Product Manager (PO) for IT Security Reporting Tool at least 5 years of professional experience within massive data management and reporting, knowledge on IT Se

  • Starszy Administrator Systemów IT

    Talent Select Brzeg, Opolskie  +1 Lokalizacja

    Witaj w kokpicie naszego zespołu IT! Witaj w naszym zespole, gdzie Twoja praca będzie porównywalna do roli pilota samolotu. Precyzyjna, odpowiedzialna i zorient

  • Programista PLC @ KBA-Automatic

    KBA-Automatic Opole, Opolskie

    Nasz zespół to grono inżynierów i projektantów, czyli mieszanka doświadczenia, kreatywności i pasji. Działamy w świecie szeroko rozumianej automatyki, w takich
    23 dni temu w Talent.com

  • Senior Java Software Developer

    Fujitsu Opole, Opolskie  +3 lokalizacje

    Your responsibilities Design, specification, implementation of software features according to defined requirements Be an active team member within development t
    Brutto/rok: 14 000 PLN

  • Project Engineer (radar systems)

    Opole, Opolskie

    ...informatyka, elektryka, automatyka lub pokrewne Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) i/lub niemieckiego Pewność siebie, niezależność, wysoka...
    2 dni temu w Jobleads

    4 dni temu w strefainzyniera.pl

  • Sap fi co consultant

    Arc Consulting Opole, Opolskie  +6 lokalizacji

    The SAP Department of our company is composed of qualified project teams dealing mostly with deployments, as well as maintenance and development of existing sol

  • SAP Full-stack Developer @ Convista Poland

    Convista Poland Opole, Opolskie  +1 Lokalizacja

    Dlaczego warto dołączyć do Convista? 75 % developmentu i fullstack. To pewność, że nie popadniesz w rutynę rozwiązywania ticketów. Połączysz zadania frotnendowe
    Brutto/rok: 17 000 PLN
    30+ dni temu w Talent.com

  • Młodszy Programista PLC @ KBA-Automatic

  • Senior Network Security Engineer Cisco Firewalls

    Fujitsu Technology Solutions Opole, Opolskie  +3 lokalizacje

    Why to #ShapeYourWorld with Fujitsu? Want to work with teams who achieve together and with technology that is shaping the way the world learns and lives? Come a

  • Senior DevOps Engineer

    nowe The Digital Farmers Opole, Opolskie  +12 lokalizacji

    Dla naszego klienta, globalnej sieci komunikacji marketingowej obsługującej ponad 200 klientów w Polsce, odpowiadającej na potrzeby ery cyfrowej, poszukujemy os
    Brutto/rok: 18 000 PLN

    Jesteśmy firmą technologiczną. Realizujemy projekty. Budujemy zespoły. Zapewniamy specjalistów do projektów. Za pomocą technologii wspieramy wzrost biznesowy na
    7 dni temu w jobdesk.pl

  • Conversational AI Backend Developer

    Capgemini Polska Opole, Opolskie

    We work in a hybrid model! Recruitment process for this position and onboarding trainings are conducted online. At Capgemini, we're proud to be a global leader

  • Network / Security Engineer (Cisco Switches & Checkpoint Fir

    Network / Network Security Engineer (Cisco Switches & Checkpoint Firewalls) Miejsce pracy: Opole Technologies we use Operating system Windows About the project

  • IT Systems Engineer

    Welcome aboard our IT cockpit! Join our team, where your work will be comparable to that of an airplane pilot. Precise, responsible, and focused on ensuring the

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla informatyka internet województwo opolskie

x
Otrzymuj nowe oferty pracy na maila!

« Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna »

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google