Oferty pracy w Rzepin, Lubuskie

  • eurocash  3
  • profi credit  2
  • pzu  2
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  2
  • Praca stała  4
  • Staż
  • Tymczasowa  3
Godziny pracy
  • Niepełny etat
  • Pełny etat  7
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  2
  • Ostatni tydzień  9
  • Zastępca Kierownika Sklepu

    Rzepin, Lubuskie  +21 lokalizacji

    SPRAWDŹ, CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ: Umowę o pracę na pełny etat Zmianowy czas pracy Pakiet szkoleń zawodowych Realne możliwości rozwoju Paczki i bony okoliczności
    12 dni temu w praca.pl

  • Audytor/Przedstawiciel Handlowy

    LeasingTeam Group Rzepin, Lubuskie  +49 lokalizacji

    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje
    14 dni temu w jobdesk.pl

  • Monter sieci telekomunikacyjnych - HR Partner Monika Pszuk

    HR Partner Monika Pszuk Rzepin, Lubuskie  +5 lokalizacji

    HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) ktora kieruje kandydatow do bezposredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obec
    5 dni temu w gowork.pl

  • Samodzielny referent - Słuzba Cywilna

    Słuzba Cywilna Rzepin, Lubuskie

    Samodzielny referent Izba Administracji Skarbowej w Zielonej Gorze Dyrektor poszukuje kandydatowkandydatek na stanowisko: Samodzielny referent do spraw obsługi
    30+ dni temu w gowork.pl

  • Starszy asystent - Rzepin

    Starszy asystent Izba Administracji Skarbowej w Zielonej Gorze Dyrektor poszukuje kandydatowkandydatek na stanowisko: Starszy asystent do spraw planowania i rea

  • Szwaczka maszynowa

    Centralna Baza Ofert Pracy Rzepin, Lubuskie

    Numer oferty: StPr/21/0114Obowiązki: Produkcja elementów meblowych, montowanie mebli, pakowanie mebli. Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub n
    25 dni temu w InfoPraca

  • Kasjer - Sprzedawca - dla Os. Niepełnosprawnych

    Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych Rzepin, Lubuskie

    Zakres obowiązków: odpowiedzialność za powierzony dział sklepu, właściwe ułożenie produktów na półce, zamówienia towaru. Systematyczna kontrola wyglądu sklepu.
    14 dni temu w lento.pl

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla rzepin

x

« Poprzednia 1 2

Włącz powiadomienia