Oferty pracy w województwo Łódzkie

  • fujitsu technology solutions  89
  • beetsma  44
  • pelion  39
  • poczta polska  38
  • obi  34
  • auchan  32
  • jeronimo martins  32
  • leroy merlin  32
Godziny pracy
  • Niepełny etat  68
  • Pełny etat  1 605
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  216
  • Ostatni tydzień  2 550
  • Inspektor Pięter (k/m)

    Novotel Łódź Centrum Łódź, Łódzkie

    HOTEL NOVOTEL ŁÓDŹ CENTRUM Miejsce pracy: Łódź Numer referencyjny: IP/NLC/0218 Inspektor Pięter (k/m) UMIEJĘTNOŚCI I OSOBOWOŚĆ Czujesz się kimś wyjątkowym Dziel
    6 dni temu w hotelcareer.pl

  • Doradca klienta rtv-agd-it

    neonet Łódź, Łódzkie  +52 lokalizacje

    Neonet S.A. jest firmą prężnie działającą w handlu detalicznym, hurtowym i internetowym. Opierając się na wspólnych staraniach i doświadczeniach Naszych Pracown
    6 dni temu w goldenline.pl

    neonet Zgierz, Łódzkie  +52 lokalizacje

  • Mobilny Specjalista ds. Produktów Kredytowych

    Deutsche Bank Łódź, Łódzkie  +15 lokalizacji

    Deutsche Bank Twórz nowe rozwiązania Odkryj nowe możliwości i myśl kreatywnie pracując w Deutsche Bank Nie boisz się zmian, które są nieodłącznym elementem roz
    2 dni temu w KarierawFinansach.pl

  • PtP Specialist with French or Danish

    Infosys Poland Łódź, Łódzkie

    Infosys Poland is one of the biggest players in the outsourcing market, offering advanced and innovative services to its clients worldwide in the field of Finan

  • Specjalista ds. Jakości

    Headhunters Łódź, Łódzkie

    Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w
    2 dni temu w goldenline.pl

  • Kontroler znaków pieniężnych

    PKO Bank Polski Łódź, Łódzkie

    Mamy dla ciebie ofertę pracy, która polega na: liczeniu, sortowaniu i pakowaniu znaków pieniężnych oraz obsłudze urządzeń do przeliczania znaków pieniężnych obs
    2 dni temu w Praca

  • Tax Specialist

  • Mechanical Design Specialist (Power Transformers)

    abb Łódź, Łódzkie

    As a result of growth of our organization we are looking for candidates to our new team for a position of Design Specialist in Global Engineering Center in Łódź

  • Analityk Systemowy IT

    Bank Pocztowy Łódź, Łódzkie  +1 Lokalizacja

    Bank Pocztowy to jeden z najszybciej rozwijających się banków w Polsce, który świadczy bezpieczne i zrozumiałe usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a ta
    4 dni temu w goldenline.pl

  • Doradca klienta/Technolog (m/k)

    Trenkwalder Łódź, Łódzkie

    Profesjonalna obsługa kluczowych klientów firmy, pozyskiwanie nowych klientów, doradztwo technologiczne w zakresie technologii galwanotechnicznych, regularna we
    5 dni temu w goldenline.pl

  • Inżynier produkcji - wynagrodzenie od 4000 zł netto

    JobTicket Łódź, Łódzkie

    JobTicket Sp. z o.o. Numer agencji 12712, poszukuje dla swojego Klienta, na terenie Łodzi kandydatów na stanowiska: Zadania: nadzór nad prawidłowością procesu
    3 dni temu w goldenline.pl

  • Konsultant z językiem obcym (German / Spanish / French Speak

    CPL JOBS Łódź, Łódzkie  +7 lokalizacji

    Responsibilities: Order entry and processing in SAP system, Monitoring daily incoming sales orders, analyzing and resolving order issues, Processing product ret
    6 dni temu w Praca

  • French Speaking Customer Service Consultant

    nowe Fujitsu Technology Solutions Łódź, Łódzkie

    Fujitsu has now been operating in Lodz for eight years. We are a team of almost 2000 linguists, IT, finance and client service specialists. Each of Fujitsu’s fo
    1 dzień temu w Careersinpoland

  • Młodszy Programista Oracle

    Intelligent Logistic Solutions Łódź, Łódzkie

    Intelligent Logistic Solutions Sp. Z o.o. spółka, należąca do Pelion Healthcare Group*, umiejscowiona w ramach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej na Retkin

  • Specjalista ds. personalnych

    Koordynacja procesów rekrutacji i selekcji pracowników, współpraca i wsparcie kadry kierowniczej w zakresie prowadzenia rekrutacji i selekcji kandydatów do prac

  • Monter - 2 zmiany

    ManpowerGroup Łódź, Łódzkie

    Manpower (Agencja zatrudnienia. Numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów

  • Praktyki – Doradztwo Podatkowe / Internship in Tax Departmen

    deloitte Łódź, Łódzkie  +8 lokalizacji

    Kogo szukamy studenta III, IV lub V roku studiów lub absolwenta dyspozycyjnego w wymiarze min. 30 godzin w tygodniu interesującego się podatkami i chcącego rozw

  • Konstruktor (m/k)

    Projektowanie nowych linii przemysłowych (galwanizernie, anodownie, oczyszczalnie ścieków), zarządzanie projektami podczas całego procesu ich realizacji, uzgodn

  • Portuguese Speaking Customer Service Consultant

  • Blacharz samochodowy - spawacz

    poczta polska Łódź, Łódzkie

    Jesteśmy największym pracodawcą w Polsce i Narodowym Operatorem Pocztowym. Zatrudniamy na umowę o pracę prawie 80 000 Pracowników. Znajdujemy się w pierwszej 50

  • Researcher / Specjalista ds. Rekrutacji

    ILS Łódź, Łódzkie

    Pelion to jedna z największych Firm działających na rynku ochrony zdrowia zdrowia, zarówno w Polsce, jak i na Litwie. Usługi świadczone przez spółki należące do

  • Księgowa/y

    IDES Consultants Polska Łódź, Łódzkie

    IDES od 22 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Bankowość i finanse poszukuje kandydatów n
    3 dni temu w KarierawFinansach.pl

  • Doradca klienta biznesowego

    mBank Skierniewice, Łódzkie

    Główne zadania: aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu małych firm kompleksowa obsługa firm w zakresie sprzedaży produktów bankowych i nie-bankowych realizacj

  • Programista PHP

    Intelligent Logistic Solutions Sp. Z o.o. nowo powstała spółka, należąca do Pelion Healthcare Group*, umiejscowiona w ramach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomic

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla województwo łódzkie

x

1 2 3 4 5 Następna »