Oferty pracy w Zduńska Wola, Łódzkie

  • martes sport  4
  • profi credit  4
  • burger king  3
  • poczta polska  3
  • rtv euro agd  3
  • tesco  3
  • abra  2
  • euro bank  2
Godziny pracy
  • Niepełny etat  4
  • Pełny etat  57
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  8
  • Ostatni tydzień  120
  • Doradca klienta rtv-agd-it

    neonet Zduńska Wola, Łódzkie  +32 lokalizacje

    Neonet S.A. jest firmą prężnie działającą w handlu detalicznym, hurtowym i internetowym. Opierając się na wspólnych staraniach i doświadczeniach Naszych Pracown
    3 dni temu w goldenline.pl

  • Pracownik pomocniczy

    ManpowerGroup Zduńska Wola, Łódzkie  +1 lokalizacja

    Miejsce wykonywania pracy Łódź Widzew Zadania: Montaż sprzętu AGD Kontrola jakości Obsługa maszyn Obsługa linii produkcyjnej Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie
    2 dni temu w goldenline.pl

  • Doradca Klienta

    TERG Zduńska Wola, Łódzkie  +56 lokalizacji

    Media Expert to największa sieć elektromarketów RTV, AGD, IT i multimediów w Polsce – poprzez 400 elektromarketów jesteśmy obecni w ponad 320 polskich miastach
    16 dni temu w goldenline.pl

  • Specjalista ds. Techniczno-Handlowych

    IDES Consultants Polska Zduńska Wola, Łódzkie  +1 lokalizacja

    IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Klimatyzacja i chłodnictwo poszukuje kandy
    30+ dni temu w InfoPraca

  • 1-2 godzin dziennie, zabawa, wyczesanie

    nowe Zduńska Wola, Łódzkie

    1-2 godzin dziennie, zabawa, wyczesanie.
    23 h 54 minut temu w OpiekaZwierzat.pl

  • Młodszy Rekruter z językiem niemieckim - STAŻ PŁATNY

    ABC Work Sp. k. Zduńska Wola, Łódzkie  +6 lokalizacji

    ABC Work to firma, która z sukcesem działa na rynku związanym z rekrutacją. Nasz zespół tworzą młode, pełne pozytywnej energii osoby, mające pełną świadomość bi
    5 dni temu w gowork.pl

  • Kierowca

    GABI Czechy, Zduńska Wola, Łódzkie

    Dam pracę Stanowisko kierowca Nick: GABI Miejscowość: ZDUŃSKA WOLA; CZECHY Region: łódzkie Telefon kontaktowy: 608023--- Kategorie praw jazdy: C E Twoje oczekiw
    6 dni temu w forumtransportu.pl

  • Opiekunka Seniorki Niemcy - od 14.12 + premie

    Zduńska Wola, Łódzkie

    Zapraszamy do legalnej i bezpiecznej pracy kandydatów z całej Polski! Aktivmed24 poszukuje Opiekunów/Opiekunek Seniorów na terenie Niemiec. Miejscowość: Ober-Hi
    3 dni temu w owi.pl

  • Produkcja - bezpłatny transport

    Adecco Poland Zduńska Wola, Łódzkie  +10 lokalizacji

    Adecco Poland Sp. z o. O. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S. A. światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 6
    2 dni temu w jobdesk.pl

  • Sprzedawca w markecie budowlanym

    Arsen Sp. k. Zduńska Wola, Łódzkie

    Arsen Sp. z o.o. Sp. k. to prężnie rozwijająca się od 1991 roku hurtownia i sieć regionalnych sklepów budowlano – remontowych. Obecnie jesteśmy jedną z najwięks
    3 dni temu w gratka.pl

    neonet Zduńska Wola, Łódzkie

    3 dni temu w gazetapraca.pl

  • Operator Maszyn

    Xella Polska Zduńska Wola, Łódzkie

    Operator Maszyn, Xella Polska Sp. Z o.o. Administracja biurowa, Stała, 2017-11-20 10:51:12, Łask, Teodory, Zduńska Wola, Pabianice, Łódź, Łódzkie.
    4 dni temu w gratka.pl

  • Zastępca Kierownika Sklepu

    nowe pepco Zduńska Wola, Łódzkie  +4 lokalizacje

    Organizowanie sprzedaży w sposób zapewniający realizację planów sprzedaży zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta zapewnienie zgodnej ze standardami ekspo
    1 dzień temu w Praca.pl

  • Opiekun Techniczny

    nowe Dino Polska Zduńska Wola, Łódzkie

    Opiekę techniczną nad podległymi marketami Kontrolowanie budowy nowych placówek Odbiór urządzeń chłodniczych w nowych marketach Współpraca z kierownikami region
    23 h 40 minut temu w Praca.pl

    Miejsce pracy: Łódź / Zduńska Wola Zadania / obowiązki: Wsparcie techniczne i handlowe dla Handlowców w stancjonarnym biurze, Przygotowywanie ofert i dobór urzą
    30+ dni temu w ides.com.pl

  • Produkcja, magazyn - bezpłatny transport

    OFERUJEMY: możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na produkcji atrakcyjne wynagrodzenie, które wpływa na Twoje konto terminowo wysokie premie dodatkowo płatne
    28 dni temu w szybkopraca.pl

  • Wykończenie i kontrola jakości

    Kier Jakub Engler Zbigniew Engler Zduńska Wola, Łódzkie

    Wykończenie i kontrola jakości, Kier s. C. Jakub Engler Zbigniew Engler, Administracja biurowa, Stała, 2017-11-06 22:57:54, Zduńska Wola, Łask, Szadek, Sieradz,
    17 dni temu w gratka.pl

  • Praca przy produkcji w Czechach

    Zduńska Wola, Łódzkie  +22 lokalizacje

    Miejsce pracy Liberec. Wynagrodzenie płatne w Koronach Czeskich. Po przepracowaniu pełnego wymiaru godzin około 2800 – 3--- zł netto miesięcznie. Nocleg bezpłat
    30+ dni temu w Bazaro

  • Szwaczki, pracownika krojowni oraz osoby na stanowisko: wyko

    Szwaczki, pracownika krojowni oraz osoby na stanowisko: wykończenie i kontrola jakości, 2017-11-07 10:20:34, Zduńska Wola, Łódzkie.

    Pośrednictwo Finansowe "KREDYTY CHWILÓWKI" Zduńska Wola, Łódzkie  +13 lokalizacji

    Widzisz się w pracy, gdzie do Twoich zadań należeć będzie: Sprzedaż produktów i usług finansowych Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami Dbanie o
    21 dni temu w Praca

  • Oferty pracy - Pracownik pomocniczy w magazynie (m/k)

    Trenkwalder Zduńska Wola, Łódzkie

    Obowiązki: pakowanie, kompletowanie zamówień, kierowanie wózkiem widłowym, załadunki i rozładunki, transport wewnętrzny. Wymagania: doświadczenie w pracy w maga
    30+ dni temu w pracodawca.com

  • Doradca Klienta! Poszukiwany! Poszukiwana!

    Profi Credit Zduńska Wola, Łódzkie

    Doradca Klienta! Poszukiwany! Poszukiwana! Doradca/opiekun klienta-poszukiwany! Poszukiwana! Firma finansowa z 12 letnim doświadczeniem, będąca liderem na rynku
    11 dni temu w Employsystem

  • Manager ds. Handlowych

    Miejsce pracy: Łódź / Zduńska Wola Zadania / obowiązki: Pozyskiwanie nowych Klientów i tworzenie nowych rynków, Budżetowanie i planowanie działań handlowych, Ko

  • Terenowy doradca klienta

    Profi Credit Zduńska Wola, Łódzkie  +1 lokalizacja

    PROFI CREDIT jest drugą największą firmą pożyczkową w Polsce. Działamy na polskim rynku od ponad 13 lat i współpracujemy z grupą 2 900 doradców finansowych. Od

  • Zarabiaj dodatkowo tyle, ile potrzebujesz

    Profi Credit Zduńska Wola, Łódzkie  +7 lokalizacji

    Firma z branży finansowej o ugruntowanej pozycji w Polsce, poszukuje osób do współpracy w charakterze: Doradca Klienta. Doradca Finansowy Jeśli szukasz dodatkow

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla zduńska wola

x

1 2 3 4 5 Następna »